Ali lahko jeste v sobi?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali lahko jeste v sobi?

Da.
10
83%
Da, vendar samo pred pospravljanjem.
0
Brez glasov
Občasno.
2
17%
Ne.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Jan. 2009 14:08

lahko jem v sobi, ampak načeloma tega ne prakticiram...če jem si za to uzamem čas in se lepo usedem za mizo in pojem :) če bi bla v sobi in jedla, bi zravn še mal po netu brskala in počela vse, samo jedla ne...in glede na to da morm mal pazit na kilcah, se pač skoncentriram na to kar dam v usta in gledam da mi samo neki pade v želodc...pa tut na splošno rada uživam v hrani, še posbi kadar oči priprav kkšno svojo specialiteto :D

aaa, lačna ratala!
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 16. Jan. 2009 14:26

Jaz jem v sobi ko se učim ponavadi, pa še to kako sadje al kej podobnega. Drugače pa jem raje za mizo ali pa moja velika razvada je na kavču pred tv :D
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 16. Jan. 2009 16:19

Jem kjer hocem, pa ce je to kopalnica. Pospravim za sabo.
Uporabniški avatar
Cintia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 18. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cintia » 16. Jan. 2009 18:10

Jst ponavadi v sobi jem zajtrk in večerjo, kosilo pa jemo skupaj za mizo.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Jan. 2009 21:42

Razn ob kšni spešl priložnosti (prazniki, posebni obiski) vedno jem u sobi.

Douga leta smo jedl usak po svoje in usak svoje (službe, šola), zdej pa mojedva jesta kosiu oz večerjo skp, medtem k jst še kr furam svoj "obred" pred računalnikom (itak jem ob čist drugih urah in čist drugo hrano), tko da se mi zdi dost bl praktično jest tle, kt pa pacat u dneuni, poslušat nažiganje teveja, pazt, da ne dobim kšne golf žogce u glavo, ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 17. Jan. 2009 2:44

Js če mi paše jem v svoji sobi. Jo sama pospravljam in tako dalje, tko da mi noben nč ne reče.
Sicer kosila pa te zadeve večinoma jem v kuhinji, ampak se pa zgodi da se butnem pred comp in jem kosilo :D
Vrjetno ga že zato mot da ti ješ v sobi, ker ti je on očim, njej je pa kao pravi oče. Poznam nekej folka k majo probleme z očimom.
Js na tvojmu mestu, bi ga pa zanalš jedla kjer bi ga js hotla in če bi kej pametoval, bi mu samo rekla: "Lej stari nis ti moj taprav fotr da te bom kle upoštevala, niti nism tvoja taprava hčerka da mi boš kle ukazovou" js bi to rekla. Če je on nesramen, zakaj nebi bla ti do njega?
Live your life like you want
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 17. Jan. 2009 12:40

js tud lah jem v svoji sobi :D mislim, tam lahko delam kar hočem.. ne dovolim tolk vstopa vanjo, pa vsi napovejo, predn vstopjo, tk da mam kar se tega tiče srečo :D

če pa jem v dnevni s tv-jem, mi pa težijo, sm men je tak useen... :)
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 17. Jan. 2009 15:17

Jst včasih jem v sobi, ker mam tv na računalniku in pol zravn al tv pa kakšno zloadano (piratstvo, ups) nanizanko gledam. Ampak potem nujno prezračim sobo.
bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 17. Jan. 2009 18:41

jem v sobi itk... ponavadi kaki sendvič,puding... no kaj takega... drugače solate,al pa kakega mesa to pa ne... :)
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 17. Jan. 2009 18:44

Jem kjer mi paše. Včasih tud v sobi, samo ful pazim da česa ne umažem (sploh leptopa k je bel :D ) in še isto sekundo vse pospravim za sabo.
Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 17. Jan. 2009 19:35

Poison Girl napisal/-a:Jem kjer mi paše. Včasih tud v sobi, samo ful pazim da česa ne umažem (sploh leptopa k je bel :D ) in še isto sekundo vse pospravim za sabo.


Enako :)
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 17. Jan. 2009 20:21

Jem v sobi.. :) In vedno tudi pospravim za sabo. Najraje jem povsod drugod kot v moji spalnici, ker ne prenesem dobtin v sobi, brrr!
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 17. Jan. 2009 21:21

Jst jem v sobi večinoma, razn če sm sama doma in je kuhinja prazna jem tm. Ful me moti ropot in to da folk hod in skače okol mene, kadar jst jem. Pač potrebujem svoj mir za obrok in žal je tko, da je soba edini plac, kjer ga najdem.
Uporabniški avatar
maaalaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 1. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a maaalaaa » 18. Jan. 2009 14:11

jst pa v sobi edin kavo pijem pa ok, včas kšn jabk pojem tle, k se mi ne da sami sedet za mizo. drugače pa vse jem v kuhinji, k sm tko navajena.
popi*dim pa, k mi pride brat za računalnik, k ga mam v sobi, pol pa dobim na mizi razne prlimane čingumije, k ih zbaše v usta like 5, pa papirčke od kinder čokoladic, ostanke sadja, kozarce od soka/kakava..., itd. ma k mi mora skor sterilizirat sobo, k ga dobim :evil:
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 18. Jan. 2009 23:25

jz jem u sobi kdr kj delam za kompom al pa ko se učim... al pa k mi je dolgcajt:)
sj pol tud pospravim za samo..enkat na tedn pa generalko nardim :)
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov