90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
marjanss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2007
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a marjanss » 29. Mar. 2007 11:44

Hvala obema, Sunshine357 in eli85, ker sta razumni in sta me podprli !!!

metuljčica* - ti tudi nisi samo na tem forumu prijavljena, je tako...pa brez zamere !!!

Moj namen je bil pozitiven, ki nikomur ne škoduje, mogoče koristi.
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 29. Mar. 2007 11:57

Zakaj mora pa biti vodni dan tocno 29.dan diete? To pise v Rinini knjizici.
Nekje sm namrec vidla da pise, vsak mesec en vodni dan, ni tocno doloceno kateri, glavno da je po sadnem dnevu.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Mar. 2007 12:30

29. dni je skoraj en mesec. nekak tak ravno pride skozi. sicer pa se mi zdi, da je v knjigi načrt, kjer tudi piše, da je 29. dan vodni. v opisu pa je najbrž napisano, da je to enkrat na mesec. in stvar je enaka :wink:
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 29. Mar. 2007 15:28

sej po moje je point da mas enkrat na mesec vodni ne pa ravno konc mesca :) tko da bom mela vodni dan ze kasn teden prej, kr ce ne mi pride vodni na zelo napačen dan :(
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 29. Mar. 2007 16:03

levcek napisal/-a:sej po moje je point da mas enkrat na mesec vodni ne pa ravno konc mesca :) tko da bom mela vodni dan ze kasn teden prej, kr ce ne mi pride vodni na zelo napačen dan :(


Ne bo čist nič narobe če boš brez vodnega dneva. Teža bo šla isto dol.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Mar. 2007 23:28

Ja vodne dneve imate na 29 dan...nevem zalaj bi neki spreminjale, če ni treba...

Drugače gobe spadajo povsod...Zelenjavo lahko jeste tudi povsod seveda tisto nevtralno...

SEm pa videla, da je ena dala link od unega foruma 90 dnevne diete kjer zveste veliko nasvetov ter receptov...meni zelo pomaga...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 30. Mar. 2007 9:50

Tigi napisal/-a:Ja vodne dneve imate na 29 dan...nevem zalaj bi neki spreminjale, če ni treba...


se strinjam, ampak punca pravi, da ji pride na ne najboljši dan/datum...

če ga boš imela na drug dan, ni problema, le da zaporedje dni ostane enako. sicer pa je res, da je bolje imeti sadni dan, kot pa se z nevemčim pregrešiti na vodni dan :wink:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Mar. 2007 11:16

Tako je ja se popolnoma strinjam...na sadni dan ješ tako lahko sadje ali zelenjavo...sam potem imej nasledni dan vodni dan tako, da boš lepo nadaljevala z dieto...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 24. Nov. 2007 12:20

djmo mal oživet tole temo.

a ma kera trenutno ločevalno dieto, jst jo mam že 1 in pol
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 24. Nov. 2007 15:59

^^sem na dieti, ampak ne ločevalni. :D :D Vseeno lahko spodbujeva eno drugo če želiš. :D Ker mene je trenutno ena taka huda motivacija in samodisciplina zadela, da me čist razganja. :razz:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 24. Nov. 2007 21:42

densy napisal/-a:djmo mal oživet tole temo.

a ma kera trenutno ločevalno dieto, jst jo mam že 1 in pol



Kako pa je kej na tej dieti?

Midva z mami bova sla na njo po novem letu, prejsn tedn sva ble pa na Scarsdale dieti, pa je blo kr uspesno.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 07. Jan. 2008 17:40

Nasledni tedn greva z mami na ločevalno dieto. Tko da ce ma katera kasne izkunje, naj jih mi prosim pove. :)
Uporabniški avatar
motorola
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a motorola » 07. Jan. 2008 18:01

polly-polly napisal/-a:^^sem na dieti, ampak ne ločevalni. :D :D Vseeno lahko spodbujeva eno drugo če želiš. :D Ker mene je trenutno ena taka huda motivacija in samodisciplina zadela, da me čist razganja. :razz:


polly, razsvetli me, če te ta motivacija še drži in kaj je to :wink:
If people can't accept your imperfections, that's their fault.
Uporabniški avatar
*dorothy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 20. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *dorothy* » 08. Jan. 2008 0:58

Josephina jst sm bla na ločevalni dieti. Takrat sm mela ful probleme s kolenom in sm se zato tud posledično ful zredila (kawč na kwač itak) :( zato sm si pač z dieto pomagala. Prvo sploh nism bla čisto prepričana, če bom zdržala 90 dni. Samo pol ko ti gre recimo že kakšna kilca v 2 tednih dol je pa fajn in sploh nočeš nehat. Itak pa pr tej dieti ješ vse samo pač ločeno tko da ni panike, da bi si kaj ful tko želela....k recimo nekatere diete prepovedujejo sladkarije in tko. Je pa fora, da na začetku prvi mesec gre full dol pol je pa neka stagnacija en cajt. No ja vsaj pr meni je bla. Pol gre pa počas spet dol. Jst sm shujšala enih 12 kg takrat se mi zdi :razz: Tko da sm mela še manj kg kot pred tem ko sm se zredila. Aja edino to.....meni se je začelo tm po mescu pa pol prb. dogajat, da si nism več vedla kaj kuhat k se mi je zdelo da zmeri isto jem. Zato mi je pol zelooo prou pršla una knjigca k ma recepte :) No to je na kratko.....če te še kaj zanima, pa lahko še vprašaš :) Pa želim ti veliko trme! :wink:
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 08. Jan. 2008 8:08

aha..potem je pri tej ločevalni dieti fora u tem, da vsak dan u tednu predstavlja eno skupino živil in tega se pač držiš.

Zdej pa mene zanima iz kje ste tiste, ki ste že shujšale s to dieto, črpale znanje.Oz. katere knjige al priročnike ste uporabljale. Ker namreč jz bi tud rada začela s to dieto sam niti ne vem kako nej sploh začnem in kje nej začnem.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov