90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 26. Mar. 2007 8:53

Oj
Jz sm pa s to dieto shujsala pred 5leti 12kg v 2mesecih, potem je prisla VELIKA NOČ :( (letos se bom izognila tej veliki celodnevni pojedini na ta dan :)), itak da je slo use nazaj in v letosnjem letu je slo ze predalec s kg zaradi faxa itd. tko da sm zdej ze 2 tedna spet na teji dieti.

vsaka dieta ima jojo efekt, ne samo ta, tisti ki smo nagnjeni k temu bi mogli bit celo zivljenje na dieti, kr jz ko gledam ksne suhice, recimo moje cimre - sej nic ne jejo ceu dal!niso lacne pojejo lih tolko da majo za zivet energijo, nič cudnega da majo 50kg pol! (obstajajo osebki ki pa jejo ogromno in majo dobro presnovo pa so tudi suhi)
no, jz sm sprobala ze ful diet... in pri useh ful stradas(ko mas vnos kalorij 800), razen pri teji, zato mi ta najbolj ugaja, edino tisti sadni dan bolj manj :) zarad njega sm jo tudi veckrat prenehala delat, ze ko sma bla 3 dni na dieti...

je pa res, da b i rajsi delala te bolj pravilne diete na bazi proteinov itd.. za športnike (sm v zadnjih 3letih dobila ze ogromno lekcij od fanta ki je bodybilder na to temo prehranjevanja, sam meni ne ustreza in pika.)
jz mesa ne jem rada, se posebej to pustno ne (salame valda obožujem)
skute, navaden jogurt, to sploh ne prenesem, bruham ze od malega ce sam povoham od blizu.
edino jajca bi sla, tako da to odpade
cisto mozna da ma tudi ta dieta zelo nizek vnos kalorij, ampak mi je kul ker zbiram kaj lahko jem, ne pa da bom usak dan jedla npr, kos kruha pa skuto, purana, jajca ipd.


zato je ta dieta edina ki mi najbolj ustreza in sm se jo se najvec casa drzala in grem zdej se enkrat, bomo vidli kako bo

drugace pa, jz jem pri prvem dnevu ful vec kruha kot je dovoljeno pa grejo kg vseeno dol (ker mam ful rada kruh, jem belega, ampak me ne briga, ker itak je vnos kalorij se vedno tako nizek da ga lahko malo vec pojem na ta dan - verjamem da ce bi pa mela 60kg in bi hotla pridet na 55kg bi s takim nacinom ne prisla dalec, ampak jz sm ze prej mela u navadi ful kruha pojest tako da zdej ga jem 1x na stiri dni mal vec kot pac pise in je kul)
jem pa ze ob 7h pomarančo, čez nekaj ur spet eno, okoli 12h kosilo, pol sm pa dobra do 19h z vecerjo, ce sm ucasih kej lačna ums pa spet eno sadje.

ups zdej sm se pa razpisala, nameravala pa sm samo uprasat naslednje: ali lahko jemo na proteinski dan GOBE?

npr jajca z gobami? vem da jih omenjajo pri pici,...drugje ne? (ko sm prvic delala dieto sm jedla njoke, ko je biu krompir naprimer, polento ko je koruza,s e pravi an skrobni dan, pa sm komaj zdej ki mam tole knjigico vidla da mors to jest na OH dan, je pa takrat slo vseeno ful kg dol ze zato ker nisem pac packarij jedla.)
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 26. Mar. 2007 11:47

kolikor je meni znano, so gobe zelenjava, tko da jih lahko ješ katerikoli dan
levcek
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a levcek » 26. Mar. 2007 18:08

hvala :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 26. Mar. 2007 19:04

Gobe so nevtralne in jih ješ lahko povsod...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2007 20:19

Ne vem, če gobe spadajo med zelenjavo :?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2007 20:23

AJA, pa kje se da dobiti to dieto? Verjetno je kje na spletu...
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 28. Mar. 2007 20:23

Góba ali glíva je rastlina brez klorofila. Gobe (Mycophyta) živijo kot gniloživke ali zajedavke. Gobe gniloživke si energijo in potrebne organske snovi priskrbijo tako, da razkrajajo odmrle organske ostanke. Glive se uvrščajo med nižje rastline.


Je rastlina = zelenjava. :D
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 28. Mar. 2007 20:33

metuljčica* napisal/-a:AJA, pa kje se da dobiti to dieto? Verjetno je kje na spletu...


malo pobrskaj na začetku teme... mislim da je prav stran navedena
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 28. Mar. 2007 20:45

Ja, sem že našla! Hvala :wink:
Uporabniški avatar
marjanss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2007
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a marjanss » 29. Mar. 2007 9:34

Mogoče tukaj najdeš kakšen nasvet !

Klik

LP.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Mar. 2007 9:52

pa na Klik . pa včlani se na Klik , tam so punce zakon. kar povprašaj jih kar te zanima, pridruži se jim v debati, in marsikaj boš izvedela predvsem iz njihovih izkušenj. in te največ veljajo.
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 29. Mar. 2007 10:03

Joj, marjans, daj že nehaj reklamirati drug forum, ker je že rahlo nadležno.
Me smo tu na cosmoforumu, ki ni namenjen za reklame.

Vseeno hvala za nasvet, ampak se bom omejila na ta forum.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Mar. 2007 10:14

metuljčica* napisal/-a:Joj, marjans, daj že nehaj reklamirati drug forum, ker je že rahlo nadležno.
Me smo tu na cosmoforumu, ki ni namenjen za reklame.

Vseeno hvala za nasvet, ampak se bom omejila na ta forum.


ej, tebi pa človek da nasvet, pa nisi zadovoljna. saj ti pa nihče ni rekel, da potem ne smeš več na cosmo forum. in odločitev je tvoja, če se boš včlanila. :roll: prosim pa, da nasvet sprejmeš dobronamerno! in ne kot reklamo. đizs, na tem forumu obstaja celo ena tema o drugih slovenskih forumih, zakaj naj bi bila torej to reklama? :heiss: želela si informacije in dobila jih si!
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 29. Mar. 2007 10:56

OT: ela85, to ni bila replika na tvoj post, sicer sem se pa lepo zahvalila za nasvet.
marjanss sem pa to napisala zato, ker menda že v 3 temah objavlja točno tole kot zgoraj - kar zame ni nič drugega kot reklama. saj lahk ona piše v temo, na katerih forumih še sodelujemo.
ti si priporočila dva foruma direktno glede te teme o dieti, ona pa v različnih temah kar na splošno priporoča tale forum. ni to reklama? :roll:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Mar. 2007 11:10

Linki "skriti" v celotni temi pa naj jih klikne tisti, ki želi. Tovrstni linki se pojavljajo v temi že od samega začetka in niso mišljeni kot reklama temveč pomoč soforumašem.

Naj se debata nadaljuje primerno temi.


Upam, da ste vse bližje svojih ciljem :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov