90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Mar. 2007 21:30

tigi sej pri tej dieti je poanta ločevanje, ne pa da stradaš...kar boš ti pojedla v celem dnevu e vsesk pnč in ne spada pod ločevalno dieto ampak pod stradanje...
moja teta in bratranc ko sta se držala sta vse skupej striktno ločevala ampak ločenega pojedla ful velik..pa sta šla v 90 dneh dol, ona 8 kil, on pa 11....
vsekakor pa boš s takim načinom potem ko boš prenehala z dieto hitro vse nazaj dbila..al boš celo življenje na tak način živela in jedla trei kivije na dan in jogurt? :?
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 17. Mar. 2007 22:48

ojoj tigi... pa sej ni fora 90 dnevne diete, da malo poješ ampak da LOČUJEŠ živila... namesto, da se filaš z jogurtom in kruhom, si raje privošči kej konkretnega recimo kak zrezek z zelenjavo, zvečer pa pol manj kot je napisano
rabby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rabby » 18. Mar. 2007 15:10

sinička napisal/-a:zajtrk se definitivno je dopoldne, ampak ne pred 7. uro, če ga ješ pred 10. uro, je dobro, če imaš med zajtrkom in kosilom kak prigrizek (sadje, oreške...), kosilo naj bi bilo ob 12h oz. od 12. ure naprej pa recimo do 15h, 16h... kokr ti pač paše, večerja pa naj ne bi bila kasneje od 20. ure

uf..jst se zbudim ob pol šestih..pol morm čakat najmanj do sedmih za zajtrk?sei ga lahk prej ješ..al ne?
Uporabniški avatar
barby*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 15. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a barby* » 18. Mar. 2007 16:04

men se pa to glede časa zdi čist bv... ješ ko ješ, važna je količina in pravilna razporeditev ter število obrokov ;)
Self-respect is the fruit of discipline; the sense of dignity grows with the ability to say no to oneself.
A. J. Heschel
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 18. Mar. 2007 19:27

rabby napisal/-a:
sinička napisal/-a:zajtrk se definitivno je dopoldne, ampak ne pred 7. uro, če ga ješ pred 10. uro, je dobro, če imaš med zajtrkom in kosilom kak prigrizek (sadje, oreške...), kosilo naj bi bilo ob 12h oz. od 12. ure naprej pa recimo do 15h, 16h... kokr ti pač paše, večerja pa naj ne bi bila kasneje od 20. ure

uf..jst se zbudim ob pol šestih..pol morm čakat najmanj do sedmih za zajtrk?sei ga lahk prej ješ..al ne?


jst sm sam napisala kaj sm slišala kako naj bi se prehranjevalo... drugače sem pa preverla v knjižici 90-dnevne diete in piše da lahko zajtrk ješ med 4. in 12. uro

drugače pa je pa, kot je že barby* rekla, ješ ko tebi paše ;)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Mar. 2007 19:29

Ej dekleta jaz ne stradam...meni se je že toliko želodec skrču, da je to čisto dovolj...en jogurt za kosilo enega pa za večerjo...pa samo pri kosilo malo kruha...Ker kruh opuščam...
Drugače pa na beljakovinski dan pojem en puranji ali piščanji file samo popečen na olivnem olju z vegeto ter zraven veliko zelenjave kot priloga...

Nemorm pa jest za kosilo piščanca za večerjo pa jogurt ker se to nesme delat...Jem pa čisto normalnmo in ni ne stradam pa tudi potem se nebom zredila ker bom vedno ločevala...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Mar. 2007 23:44

ampak vedno ni dobro, kukr jst vem? :gruebel:
drgač pa mislm da prej nisi omenila piščanca...
ampak vseeno fora te diete ni da nič ne ješ...loh poješ celo skledo za kosilo..ampak važno da ločuješ in da za večerjo pol manj...
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 19. Mar. 2007 9:10

Jst sm začela v petek. Mal težko sm že prvi dan jedla meso brez priloge, ampak sm se potrudla. Ker sm šele na začetku sm ceu čas lačna, ampak baje da mine. Dons mam 1. sadni dan. Upam, da mi rata vse skp.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
thaly
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a thaly » 20. Mar. 2007 11:23

Jz pa ravno ta teden delam posebno prečiščevalno dieto- samo presna hrana- sadje (80%) +zelenjava (20%) +oreščki (5-10%) in nič drugega en cel teden.

Lani spomladi sem tudi imela tak sadni teden in sem se počutila na koncu odlično. Mislim da se bom tudi letos.

LP
rabby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rabby » 20. Mar. 2007 18:44

alkohola pa ne smem pit ne? al lahk? :lol: :D
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 21. Mar. 2007 0:51

^^Niti slučajno
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
rabby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rabby » 21. Mar. 2007 19:28

damn.ok, bom pridna :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Mar. 2007 7:51

rabby napisal/-a:alkohola pa ne smem pit ne? al lahk? :lol: :D


Eh,pa malo ne škodi ;p
Is sex dirty? Only if it’s done right.
tinchy18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy18 » 22. Mar. 2007 9:03

Jaz imam zdaj že kak mesec to dieto in mi je prov ql, sita sem vedno, posladkam se vsak 4dan lohka, pa še kilogrami so kar izpuhteli :)

Sej v bistvu ne gre za dieto, ampak za pravilen način prehranjevanja in jaz se ga bom kar držala...

Kar se pa alkhola tiče ali pa kakšnih drugih grehov...vsak kdaj greši :oops:
Uporabniški avatar
*meti*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *meti* » 22. Mar. 2007 9:35

Punce, vas prav občudujem, da ste ene tak karakter, da se držite vseh teh pravil. :wink: tud sama moram zgubit nekaj kg, in sem študirala, da bi začela s to ločevalno dieto, ampak pri meni se konča že na začetku-pri zajtrku - jaz nikol ne bi zdržala do kosila samo s kakim kivijem, banano, jabolkom!! Zmeraj so vsi poudarjali kako zdrav je zajtrk, stara mama mi je vedno govorila, da "prazna vreča ne stoji pokonci" :D in tako sem se že od srednje šole navadla, da jem (še kar) obilen zajtrk. Zdaj pa neke nove teorije, in vse obratno :? Tako, da sem se odločila, da bom najprej začela bolj migat in se več s športom ukvarjat, da tud na hrano ne bom več mela časa tolk mislit :D Pred tremi leti sem s tem zgubila 7 kilogramov. In na moje presenečenje sem mela ful manjši apetit po pretečenih kilometrih, kot pa takrat ko sem cel dan zabušavala,in pokurila 0 kalorij :wink: Tko, da tud vam, punce, predlagam, da najprej začnete pri športu in ne samo na to mislit kaj boste črtale z jedilnika :wink:

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov