90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 07. Dec. 2004 18:01

Če koga zanima za knjigo sm se mal pozanimala in knjiga stane 2980 sit, naročiš jo po pošti, poštnine ni in najprej dobiš položnico, ko je ta plačana dobiš pa še knjigo.
Uporabniški avatar
aiwa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 7. 12. 2004
Kraj: čička

Neprebrana objavaNapisal/-a aiwa » 07. Dec. 2004 18:03

ja jz jo mam in je res ful v redu. ker drugače ti zmanka idej in pol lohk obupaš... knjigca je super :wink: :)
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 07. Dec. 2004 19:40

Hvala za odgovore, za mlekca me veseli. Za vinček pa ne tolk, december pa to ... ko je tko lušno s kakšniom šampanjčkom se posladkat. Drugač mam pa dons prvi sadni dan. In ravno dons se sprav mami peč moje najljubše piškoooooooooote. BBBuuuhuuu. :cry:

Ja no, za lepoto se trpi ...
:willnicht: ka nam je tega treba ...
nstar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 1. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nstar » 07. Dec. 2004 20:28

krfjolca napisal/-a:nekje 5 - 8 kg. Najboljš sem se počutla, ko sem mela okol 55 kg, kar je blo manj, sem bla že vsa omotična, pa skup padala, pa prenizek pritisk itd. Tko da ne vem, zanima me, če lahko dieto prekineš, ko dosežeš zaželjeno težo, čeprav še ni 90 dni. Rada bi tud vedla, pa ne zasledim na forumih (oz. se mi ne da brat 400 strani ...), ali lahko jem suho sadje, ali lahko pijem vino in ali lahko kavo sladkam z natreenom (brez je ogabna ...).


pomoje ti bo 5-8 kilc slo ze v enmu mescu dol, tko da lahk prekins pol. moja mami se je ful drzala te diete in je sla prvi mesc 10 kil dol, pol po enmu mescu so ji sle pa kile dost pocasnejs dol - to mi ni jasn zakaj, ce se je se zmer ful drzala diete.
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 07. Dec. 2004 20:33

kakšna idej mogoče ... rada bi izgubila le kakšne 2-3kg v trbušček ... hvala! :razz:
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 07. Dec. 2004 20:40

Težka. Če imaš močnejši trebušček, je ponavad tam najtrdovratnejša maščoba. Itak boš najprej zgubla vse joške, pol rit in boke, trebuh pa ti bo ostal. Pa ne bi hotla bit nespodbudna, samo tako je blo pri meni s stegni. Ko sem bla končno zadovoljna z njimi, so se mi vidla rebra, modrček je bil pa A75 prevelik.

Rajši probej s trebušnjaki - različnimi, pejt na aerobiko, tam se naučiš različne vadbe za trebušne mišice. Jest mam zdej kar fajn radiatorčke ... stegna so pa ... kakršna so, no. :)
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 08. Dec. 2004 12:41

krfjolca napisal/-a:Težka. Če imaš močnejši trebušček, je ponavad tam najtrdovratnejša maščoba. Itak boš najprej zgubla vse joške, pol rit in boke, trebuh pa ti bo ostal. Pa ne bi hotla bit nespodbudna, samo tako je blo pri meni s stegni. Ko sem bla končno zadovoljna z njimi, so se mi vidla rebra, modrček je bil pa A75 prevelik.

Rajši probej s trebušnjaki - različnimi, pejt na aerobiko, tam se naučiš različne vadbe za trebušne mišice. Jest mam zdej kar fajn radiatorčke ... stegna so pa ... kakršna so, no. :)


hvala za nasvete ... :wink: saj nimam zavaljenega trebuha, moj fant pravi da mam glih pravšnjega vendar me "moti" kakšen kg, 2, ... nekaj takega ...
saj v tem je ravno štos, da bom najprej v joške shujšala ... potem pa jih zares niiič več ne bo ... :cry: :cry:
se bom raje zadovoljila s takim trebuščkom, ali pa poskusila trebušnjake ...
:D lp :wink:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 08. Dec. 2004 13:17

Jst pa glih v trebuh najlažji shujšam, mal trebušnjakov in to je to. Da bi se mi joške zmanjšale še nism opazila, jst bi rada v rit in boke shujšala, pa ne gre in ne gre :cry:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
nstar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 1. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nstar » 08. Dec. 2004 20:57

ursyxy napisal/-a:Jst pa glih v trebuh najlažji shujšam, mal trebušnjakov in to je to. Da bi se mi joške zmanjšale še nism opazila, jst bi rada v rit in boke shujšala, pa ne gre in ne gre :cry:


Exactly my point :razz: Razn kar se josk tice, se mi zdi da so se tut mau zmanjsale k sm shujsala :x
Uporabniški avatar
BabyBlue`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 28. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BabyBlue` » 09. Dec. 2004 14:00

am sm mela sosolko k je hujsala po tej dijet in se jo je drzala in je shujsala za 15 kil zacela je predlansko leto zacetek sole...potem je morala prekiniti za 3 mesece a se je se vedno pazila potem pa jovo na novo...samo problem te diete je da ti sicer izgubljas tezo a brez vadbe ti po domace speh se vedno ostaja tako da se je v kopalkah videlo ves tisti speh...do sedaj je tudi vse kilogrrame pridobila nazalost nazaj...
poznam jih seene par ki so jih dobile nazaj...zato je vazno da po koncani dieti ne prenehate nadzorovati hrane in se vedno rabite veliko gibanja...

jaz osebno sem jo tudi preizkusila in sicer lani ...kile so sle dol a kaj ko smo odsli za 1 teden smucat tam pa se je dieta tudi koncala..

sedaj pa sem zacela hujsati samo tako da manj jem in zvecer 10 minut vadbe...v 2 mesecih sem zgubila 2 kilogramov nisem pa se odpovedala nicemur cokolada je bila redno prisotna saj 3x tedensko :oops: a ce imas voljo se vse da...
nameravam izgubiti se 5 kilogramov a sedaj sem priblizno v 1 mesecu izgubila samo 2 kilograma tako da gre zdaj bolj pocasi naprej upam da nebom obupala...

drzim pesti tudi za vas ...upam da imate mocnejso voljo kot jaz in da vam bo uspelo :!:

krfjolca: obcudujem te da si se odpovedala svojim najljubsim piskotom :teddy:
Uporabniški avatar
BabyBlue`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 28. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BabyBlue` » 09. Dec. 2004 14:02

aja se to... zanima me ce katera ve kolk res vpliva alkohol na to da grejo kile dol pocasnej k drgac :?:

k zdele u temu mescu se mi ga bo mal tezi dal odpovedat :oops:
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 09. Dec. 2004 16:53

js bom tut zacela po novmu letu-mamica dobr kuha :) :) :)


a to tut joske zgubis?
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 09. Dec. 2004 17:30

Jst zdej skor 3 tedne hujšam po tej dieti in sm zgubila 6 kg.
Opazila sem, da sm zdej ful hitrej sita :razz: --> upam da se bo to obdržal, tud ko bom nehala jest po tej dieti.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
dakota*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 3. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dakota* » 10. Dec. 2004 8:14

mene je pa ful strah, da bi se pol zredila nazaj in to ful hitro,
npr. 1 mesec po dieti?
Uporabniški avatar
_n_j_i_n_s_a_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: Ljubljana-Fužine

Neprebrana objavaNapisal/-a _n_j_i_n_s_a_ » 10. Dec. 2004 8:15

jst zacnem po novem letu :D
...ja nemam vise razloga zivjeti bez tvoga imena... 14/8/2005

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov