Študij: EF - Ljubljana

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 22. Avg. 2006 20:09

a gre kdo letos na ekonomsk fax u Lj? alpa no..kdo kej hod tja..koko vm je..mal povjte!

:oops:
Zadnjič spremenil bolhica, dne 12. Feb. 2008 19:24, skupaj popravljeno 2 krat.
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 22. Avg. 2006 20:22

jst hodm na ef, visoka poslovna u bistvu ;)
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 22. Avg. 2006 21:07

jap, jz tud hodm na visoko poslovno..

kaj čem ti rečt.. men je biu šok... čist drugač kot v srednji šoli.. Če bi mela možnost še enkrat se vpisat, bi 100x premislla pa še ne vem če bi se s5 sem vpisala... Folk je tko.. Ne vem no.. Sam zase.. Ni več tistga pristnega prijatljstva :) ... Pa čiiiist preveč je folka... pa samo cifra si (sej tko je na večini faxov). Pa če se ne boš sama za svojo rit pobrigala se ne bo nobeden.. Drugač ti pa rečem samo tole; UČI SE SPROTI.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 22. Avg. 2006 21:43

a pol je VPŠ useen teška??
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 22. Avg. 2006 21:57

En moj prjatu bo tud oktobra bruc na ekonomskem faxu. :D
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 22. Avg. 2006 21:58

bolhica napisal/-a:a gre kdo letos na ekonomsk fax u Lj?

Js grem letos-uni. Sm hotla itak js to temo odpret
:) Kero smer pa greš? Mene skrbi sam, da mi bojo predmeti u prvm semestru čis zamoril use skp... :roll:
Uporabniški avatar
Ursyna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 210
Na forumu od: 28. 10. 2005
Kraj: malo tu malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursyna » 22. Avg. 2006 22:08

uiii jz grem tud na ta fax! na vpš, smer podjetništvo! madr nism se mogla odločt kero smer in sm šla skor na am bam... upam da bo ql.

drgač sm bla pa letos vpisana v kranju, organizacija... sam mi je blo mal deleč... pa matematka je kr težka tm...
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 23. Avg. 2006 8:04

ma ni težko, če se potrudiš. pa itak se morš sprot učit. je pa tko da je prvi letnik itak najtežji in ne smeš obupat
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 23. Avg. 2006 8:06

bolhica napisal/-a:a pol je VPŠ useen teška??


Ja zlo lahka ni no :D sam ok zdj vsaj enga profesorja k je bil strah in trepet ni vec. Men je bil prvi letnik najbl brezveze k so te splosni predmeti (zdj itaq takoj zberes smer) pol pa zmer boljs.
Sama zgradba je dost komplicirana..ampak v parih mescih znas pridet iz ene stavbe v drugo ne da bi se zmocu in tko naprej.. :lol:
Obstaja tudi vec forumov na kereih je folk z EF (poslji ZS ce hocs kksn link, nocm reklame delat), ce te pa se kej zanima recimo o predmetih pa o profesrojih pa o vsem podobnem pa pac tud posl ZS. :D

Ursyna jaz sem tud smer podjetnistvo...ampak jaz ze koncujem :)
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 23. Avg. 2006 9:04

*QueenBitch* napisal/-a:
bolhica napisal/-a:a pol je VPŠ useen teška??


sam ok zdj vsaj enga profesorja k je bil strah in trepet ni vec.


A to Arha? :lach: ... nikol ne bom pozabla k sm bla pr njemu 3 ure na zagovoru :eek: pa zmešal se mi je k je izpit trajal 3 ure, če si šel pa preh ven ti je pa izpit vzel ga celga skritiziral in te vrgu.

Drgač sem pa jest lih kar diplomirala na VPŠ in vas lah vse skupi potolažim, da ni tok težko, da se nebi dalo narest :P ok, so določeni predmeti s katerimi se mal bl zajebavaš, ampak to maš pa tko povsod. Pa prvi letnik je itak zmer najbl "težk", ko se še na vse skupi privajaš, misliš da moraš znat celo bukvo na pamet pa na vsa predavanja + vaje hodt :lach: ampak sj poj smo se vsi vnesl in je velik lažje k spoznaš kako to vse poteka.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
5y
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a 5y » 23. Avg. 2006 9:05

Jst tud hodim na Ekonomski faks v Lj, in sicer na univerzitetni program. No letos bom že absolvent :P , tko da ti lohk mal povem kako je na našem faksu.
Pomoje je glavna težava Ef-ja, da je na tem faksu full folka in pol ni takih odnosov med študenti kot so bili v srednji šoli al pa na kakem drugem faksu kjer so manjše skupine. Tuki sicer velik folka poznaš, sam z večino si samo na živjo... no pa če rabš kake zapiske. Ponavadi si pač sam najdeš tiste k so ti najbolj kul in se pol s tistimi družš vsa leta. Jst npr. se družim s folkom k ni bil iz moje skupine in to nikol ni bil problem, ker med skupinami lahko skoraj brez problemov prestopaš (znotraj istega programa in smeri seveda). No prednost velkega števila folka je pa mogoče to, da če ti pač ena skuipina študentov ne odgovarja jo lahko kaj hitro zamenjaš za drugo :wink: ... pa še več potencilanih kandidatov za posojanje zapiskov je :razz: .
No to, da se kao folk bl zase drži pa da nočjo dajat zapiskov ni res....mi prav lepo sodelujemo vsa leta in jst zase lohk povem, da nism hodila skor na nobena predavanja pa sm vedno dobila vse zapiske.....se mi zdi da smo kar se tega tiče zlo pripravljeni sodelovat :wink: . No seveda je pa res, da je mogoče v prvem letniku najprej mal zoprn dokler ne spoznaš folka (no sej na kermu faksu pa ni), potem v višjih letnikih pa ni nobenga problema več in tud povezanost med študenti je večja.

Jah drugač je pa res, da je na začetku k greš na faks res mal šok, ker je le čist drugačen način učenja...ampak sej v parih mescih se privadiš.

Drugač faks sam po seb ni težak, samo fajn je da se mal bl sprot učiš, ker jst npr. sam tak kampanjski človek, da sm pol pred izpiti vedno živčna 100 na uro.

Aja pa še en nasvet, katerega kr upoštevi....ne poslušat folka k govori "joj kok je ta izpit težk, jst sm ga šu 5x pisat da sm naredu"....ah ponavad sploh ni tako, no razn če se seveda nč ne učiš....drugač se pa da kr vse lepo s prva al pa v drugo narest :wink:

No upam, da sm ti kej pomagala in da ti bo všeč na našem faksu :wink:
***v resnični ljubezni duša ljubi telo***
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 23. Avg. 2006 9:27

MIGRENA napisal/-a: A to Arha?

Ne, ne Bogataj za mato je najhujši :D
Men je letos v prvem semestru cel izpit prečrtu zako ker sem decimalke pisala z vejco, po njegovih pravilih pa moraš z piko :tot: :tot:

Enkrat je na predavanja bos pršu :stupid:

Če greš k njemu na zagovor te po dve uri v glavo je** in na koncu ti reče, da si padu :?

Moj sošolc je na drugem izpitu pisu mato 6 in je šu k njemu na govorilne ure, ker mu ni blo jasn kako je tok slabo pisu, ker mu je baje ful šlo na izpitu... in Bogataj čist razpizden, ker se on prtožuje nad oceno in mu vzame izpit, vse prečrta in reče: 'se vidmo da tretjem roku'. RESNO!!!!! :/

What a freak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa model ma 2 doktorata iz mate :eek:
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 23. Avg. 2006 14:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Avg. 2006 11:08

ne, en je baje iz ruščine :)

drugač je men čist kul fax, pri meni je bilo vse bolj kampanjsko, pa zdi se mi, da bi lahko več odnesla od faxa. no ja.

pa čist preveč je folka, da se sploh ne poznamo med sabo. družiš se s parimi, ostale pa poznaš bolj na videz, kot ne. Pa ker večina ni obvezno, lahko sploh ne poznaš sošolcev.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 23. Avg. 2006 11:59

MIGRENA napisal/-a:
*QueenBitch* napisal/-a:
bolhica napisal/-a:a pol je VPŠ useen teška??


sam ok zdj vsaj enga profesorja k je bil strah in trepet ni vec.


A to Arha? :lach: ... nikol ne bom pozabla k sm bla pr njemu 3 ure na zagovoru :eek: pa zmešal se mi je k je izpit trajal 3 ure, če si šel pa preh ven ti je pa izpit vzel ga celga skritiziral in te vrgu.

Drgač sem pa jest lih kar diplomirala na VPŠ in vas lah vse skupi potolažim, da ni tok težko, da se nebi dalo narest :P ok, so določeni predmeti s katerimi se mal bl zajebavaš, ampak to maš pa tko povsod. Pa prvi letnik je itak zmer najbl "težk", ko se še na vse skupi privajaš, misliš da moraš znat celo bukvo na pamet pa na vsa predavanja + vaje hodt :lach: ampak sj poj smo se vsi vnesl in je velik lažje k spoznaš kako to vse poteka.


Arha ja.
Ja sj to je mel do konca ta sistem z izpitom pa oddajanjem..mislm in tud jaz sm bla 3 ure pr njemu na zagovoru pa pol k sm ven prsla mi se ene par ur ni blo jasn da sm nardila tok sm bla v transu..
No ja nej počiva v miru.
Uporabniški avatar
5y
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a 5y » 23. Avg. 2006 13:02

Zvoncica napisal/-a:ne, en je baje iz ruščine :)



aja jst sm pa slišala, da iz piščavke :lol: ...resno !!!!
***v resnični ljubezni duša ljubi telo***

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov