Študij: Anglistika in amerikanistika na FF

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kjnaclov
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kjnaclov » 02. Avg. 2014 17:16

drugo leto grem študirat anglistiko pa geografijo (dvopredmetno pač)...sm šla na netu gledat urnike in se mi dost ur prekriva..če sm prou razumela, so pol pr anglistiki skupine in men bi najbl ustrezala sam ena skupina..pa me zanima kak poteka to razvrščanje v skupine..si lahko to sami zbiramo al nas oni razvrstijo? Kaj se pa da nardit s tistimi urami, ko se mi useen prekrivajo? Pa ko sem primerjala skupine, majo zlo različno število ur nekga predmeta..kak je to? se pol v letnem semestru pa use izenači al kako? :)
To so glih trije predmeti, pr kterih mi je to edina ura..pač drugo je, d bi mela nekga predmeta 5 ur pa bi pol eno manjkala..sam tle je pa sam ena ura in glih ne morem manjkat ane.. :) tak da če ma kdo izkušnje s čim podobnim..kaj je možno nardit? :) hvala!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Avg. 2014 18:25

Iz prve roke poročam: glede predavanj FF ne briga kaj dosti če se ti prekrivajo, za vaje in ostale obvezne stvari se pa načeloma da individualno zmenit (še posebej na geo, za ang ne ve).
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:20

... ;D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
dieciano1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a dieciano1 » 05. Avg. 2020 20:41

Zdravo.
Upam, da je še tema aktivna. Zanima me, koliko knjig je potrebno v povprečju prebrati na leto? Zanimajo me knjige kot je npr. Zločin in kazen, Hamlet, Oliver Twist, itd... Se pravi knjige, ki imajo zgodbo, pri kateri lahko napišemo obnovo, vsebino, (književnost) in ne knjige kot literatura (slovnica). Hvala za vaš odgovor pa lep pozdrav! :)
bizjakzan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 3. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a bizjakzan » 02. Mar. 2021 13:05

Wut sej vsak dan studiras anglescino na televiziji in socialnih omrezjih

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov