študentski dom

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Sep. 2013 21:14

Uf, potem pa res že dolgo nisem bla na Topniški, se je spomnim precej bolj divje :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2013 21:25

Res? Sicer sem bila tam bolj malo časa, ne vem če tri mesece sploh, pa je vseeno bila žurka mogoče 2,3x :)
The world is as you are.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 20. Sep. 2013 8:17

....
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 09. Apr. 2014 16:54

*mala_miška* napisal/-a:Torej - fant je redno zaposlen, jaz pa sem še študentka. Trenutno živiva v podnajemniškem stanovanju.

Oktobra grem študirat v MB na podiplomski študij in me zanima ali je možno, da bi s fantom skupaj živela v študentskem domu, v apartmaju (kjer bi bila sama v sobi s svojo kuhinjo in kopalnico). Nekako si to predstavljam tako, da bi se jaz prijavila in plačevala kolikor bi mi dodelili, on pa glede na njihov cenik ?
Mogoče malo smešno vprašanje, ampak naj povem da res nimam pojma o študentskih domovih :oops:


To bi tudi mene zanimalo, če se da? Vidim da ni bilo nobenega odgovora, a ve katera mogoče kaj o tem?? :)
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
lat3a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 5. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lat3a » 16. Maj. 2014 22:17

Hejla!
Torej, ti še imaš status študenta, tvoj fant pa je ne več, želita pa samsko dvoposteljno sobo? V Ljubljani vem, da to skoraj ni mogoče, za Maribor pa nisem popolnoma prepričana. Obstaja možnost, da bi ti uveljavljala subvencijo, tvoj fant, pa bi plačeval polno stanarino oziroma polno ceno, vendar pa ne vem, ali bi bilo mogoče, da bi živela skupaj v enem apartmaju, popolnoma sama. Kolikor poznam študentske domove v Mariboru, nisem še naletela na apartma, v katerem bi živel par, ampak samo na apartmaje z eno samsko sobo, ter eno dvoposteljno (torej tri študenti si delijo kuhinjo, kopalnico in balkon)
Za kakršnekoli informacije, se seveda obrni na Študentske domove UM.
Lp :)
Uporabniški avatar
*Lara*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 26. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lara* » 17. Maj. 2014 15:30

Hej, zanima me če kdo ve ali lahko po končanem dodiplomskem študiju in vpisu na magisterij, ostaneš v isti študentski sobi...ali je treba vse na novo, torej da se na novo prijaviš in si spet na čakalni listi itd..?
Kaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 3. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaya » 17. Mar. 2018 12:50

živjo!
letos sem se med srednjo šolo in faksom odločila pavzirati. prijavila sem se na anglistiko (filofax) in prebivala bom v domu. od lj sem oddaljena približno 120 km in sem bila v smislu ocen kar pri vrhu razreda. skrbi me, da ne bom takoj sprejeta v dom, saj nimam kje prespati, ker tam nobenega ne poznam. bi pa zelo rada dobila posteljo v apartmaju, ker lažje shajam z manj ljudmi in rada imam malo zasebnosti (v smislu da si kopalnice in kuhinje ne delim s celim traktom). ne vem, a naj sploh iščem stanovanje, saj niti ne vem, koliko časa ne bom dobila doma, mi je pa muka se vsak dan voziti tako dolgo. sem prebrala celo temo ampak mislim, da je že malo zastarana, tako da če ima katera kakšne bolj sveže informacije, bi bila zelo hvaležna :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Mar. 2018 13:33

Normalno zacnejo vseljevat v dom zacetek ali sredino septembra in prides lahko do zacetka oktobra noter tudi, ce nisi na zacetku seznama. Drugace se ocen niti ne gleda kolikor se spomnem, najvec vpliva imajo dohodki in oddaljenost. Glede apartmajev, ce ga ne dobis na zacetku, se pac preselis v enem mesecu ali dveh.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov