študentski dom

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 28. Sep. 2011 15:25

jao, ja mestni log je katastrofa.

no, sej so v novembru (menda) preselitve, pa lahko takrat zaprosiš za preselitev, sej se najde kako mesto. ;)
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
Fiverafna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 8. 2011
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Fiverafna » 28. Sep. 2011 18:03

Zakaj je Mestni log katastrofa? :? Jaz bi pa ravno tja rada prišla, ker imam potem Veterinarsko pred nosom. Ne diši mi pa najbolj Gerbičeva. Sem pa do zdaj večinoma ok stvari o Mestnem logu slišala.
Kakšne so pa tvoje izkušnje, rejnbow? :?
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 28. Sep. 2011 18:24

ja, no, jaz itak zdaj komaj začenjam. ,^^

tak da nekih izkušenj nimam, mam pa eno kolegico, ki je zdaj že dve leti v ljubljani, ampak je zdaj v rožni dolini, in je rekla da so baje katastrofa. tak da sama nevem kak je tam. mogoč je mislila glede na oddaljenost, kr sva obe na zdravstveni fakulteti. lahko jo pa vprašam. :)

kolk pa sem slike gledla z mestnega loga pa mi ne zgleda tak slabo.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
just_me_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 10. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a just_me_ » 28. Sep. 2011 19:19

js sm pa sicer na FMF, pa me niti bližina fakultete ne prepriča...nevem no, skoz sem si želela v Rožno, mam znance tam pa sm vidla mal domove pa so mi bli vlk bolš ko tisti v Mestnem logu..Mogoč je sm 1.vtis tak, sam se nekod ne morem sprijaznit:S
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Sep. 2011 19:32

Tisti, ki so v mestnem logu, so navdušeni :) Menda so k ena velika družina.

BTW: a ste se vsi bruci matematike v tej temi zbral? :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
pikica007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 24. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica007 » 29. Sep. 2011 10:37

Fiverafna napisal/-a:Jaz sem danes dobila po pošti, da se naj v ponedeljek zglasim v pisarni za vselitev. Kar je bilo popolnoma nepričakovano, ker glede na točke in vrstni red bi morala prit noter enkrat med 1.11. in 31.12. :? (pa še spletna stran jim danes ne dela in nisem mogla pogledat novega prednostnega seznama, potem je pa kar poštar prišel s tem pismom :o )

Zdaj me pa zanima, a naj že kar v ponedeljek s sabo nosim obleke in pač prtljago ali si lahko to kateri drugi dan prinesem oz. kasneje? Ker imam prostor, kjer jih lahko pustim drugače in kjer še lahko spim.
Ni mi namreč po celi rožni to okoli za nosit, sploh če bom dobila sobo nekje čisto na drugem koncu LJ.


hm, jaz sem tud popolnoma nepričakovano dobila študenta, čeprav bi se morala seliti komaj novembra ali decembra. zdaj pa mam malce težav, ker sem si že poiskala stanovanje! :) :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Sep. 2011 11:35

kje si si poiskala stanovanje?
rabiš zamenjavo?
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 29. Sep. 2011 15:58

Fiverafna napisal/-a:Zakaj je Mestni log katastrofa? :? Jaz bi pa ravno tja rada prišla, ker imam potem Veterinarsko pred nosom. Ne diši mi pa najbolj Gerbičeva. Sem pa do zdaj večinoma ok stvari o Mestnem logu slišala.
Kakšne so pa tvoje izkušnje, rejnbow? :?


zdaj vem zakaj mi je rekla, da je katastrofa, sem jo vprašala včeraj. :)
pravi ta kolegica, da so tam stalno žuri in čage in tak (kar sicer sploh ni slabo. :P ), ampak da ni miru in da se nimaš kje učit in tako.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
hirondelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a hirondelle » 29. Sep. 2011 18:08

Jz pa NUJNO iščem sobo/ležišče v LJ - po možnosti center, za prvi teden (ali dva) faksa.. Ker sem pozno dobila potrdilo o vpisu na faks in dozdej še nisem bila uvrščena na prednostni seznam za študenta. Je*a ja.
V sredo naj bi dobila odločbo po pošti, ker bom mela dost točk.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Sep. 2011 20:59

v drugi temi pravijo, da je Mestni log kurbenhaus.
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 29. Sep. 2011 22:21

delusional napisal/-a:v drugi temi pravijo, da je Mestni log kurbenhaus.


mnja, nebi vedla.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 30. Sep. 2011 9:01

delusional napisal/-a:v drugi temi pravijo, da je Mestni log kurbenhaus.


eh ma kakšen kurbenhaus? .. je isto kot v vsakem domu.. če hočeš koga, ga ni težko najt, fantov in punc se kar tare okol tebe.. se pa dogajajo pizdarije, če jih hočeš delat, jih ni težko najt oz. narest, tako kot v vsakem študentskem bloku :p

kar se pa tiče samega bloka v mestnem logu .. je kar star, ampak kar precej ohranjen, če temu lahk tak rečemo. je pa tud odvisno v katerem apartmaju pristaneš.. žurk je pa tud odvisno od apartmajev. pri nas recimo je blo žurk fuuul malo, 2 × na leto, pa dan mestnega loga.. če pa prideš v apartma, kjer so notr bolj na izi folk, se jim pali za vse skupaj, znajo bit pa tud žurke 2× na teden, al pa recmo 4× na mesec.. tako da, odvisno od ˝sreče˝ .. če ma pa kdo žurko v sosednjem apartmaju oz. na isti strani kot boš ti, je najbolje okno zapret in se skor nič ne sliši, če se pa da, pa čepke v ušesa in se učit :) .. načeloma pa, če ma kdo fešto na drugi strani bloka, ni nič slišat in ni tak bav bav kot tista punca pravi..
sm bla tm 2 leti in mi je blo kul :) bi šla takoj nazaj če bi lahko :(

sicer pa, če ma kdo žensko odločbo viška za naslednje študijsko leto, mi naj pošlje zasebca, ker bi jo jst vzela :)
Zadnjič spremenil Jess°, dne 30. Sep. 2011 9:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 30. Sep. 2011 9:06

ja poglej v Ljubezen in seks, tema Se v študentskem domu kaj sexa
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 30. Sep. 2011 9:21

no, sej jaz nisem mislila rečt da je neki bavbav. ^^ pač tak so men rekli, jaz pač povem tak ko jaz vem. :)

je pa tud res da sem jaz en mali nerd (miniaturni) , rabim mir in to, tak da se bom itak hodla v knjižnco učit, ne glede na party v domu. :)
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
foxiegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a foxiegirl » 30. Sep. 2011 19:27

lahko zamenjave nadstropja :D ampak mislim da bi ti bilo pritličje prenizko :D
tudi jaz sem storila enako.. pa tudi sedaj v ned grem :D upam da bom večino stvari, ki jih bom rabila, vzela s sabo :D
[quote="rejnbow"][quote="foxiegirl"]rejnbow: uu, lepo lepo :) potem se slišmo kaj v lj! :) jaz sem drugače v rožni v 14 :) s sobo sem zadovoljna, malce me moti edino, da bi bila lahko v višjem nadstropju..ampap prav, sem vseeno zadovoljna :)
si se že vselila? jaz bom verjetno šla naslednji konec tedna v lj..:)[/quote]


hm, jaz sem v 11 štoku, tak da ja, hahah, jaz bi rajš bla malo nižje. :D
nisem se še vselila, samo posteljnino sem vzela. bom pa šla v nedeljo naslednji teden tja ja. :)[/quote]

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov