študentski dom

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 19. Sep. 2011 17:45

haha, ja, no sej pa ko boš tam boš vidla kak je. ;) ti samo čim dlje prepričuj sama sebe da je kul, pa tud bo. :D

ja, zdaj sem itak zdravstveno končala, tak da mi je fajn da grem nekaj takega naprej, kar se pač tiče moje stroke, pa to me zanima, kr je tako dinamično delo, nikol ni enako, tak da je to glih za mene.

drugač pa upam da pridem na poljane, tam je tud fakulteta pa vem da je ful lep dom. in pač kr mam prakso v kc se pol ne rabim nekam vozit vsako jutro. tak da držim pesti za poljane. :)
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 19. Sep. 2011 17:47

aja, pa zdravstvena fakulteta pa študent sta tak 50 m narazen, tak da je to tud fajn. :) lahko zjutraj malo potegnem, brez da bi se mogla vozit nekam. pa 15 minut mam do železniške postaje in 10 minut do centra. to bi blo super, če pridem tja.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
foxiegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a foxiegirl » 20. Sep. 2011 9:29

ja ne, in nazadnje mi bo gratalo :D če ne drugo bo vsaj v mojih mislih kul:D

glavno da te študij veseli pa zanima :) ker imaš potem že na začetku dosti % da uspešno končaš študij :) tudi meni je nekako fajn računate pa vse to,ker ko nekaj izračunam, pa je pravilno, vem da je to to ;D

uf,potem maš res blizu :) srečnica ;) Joj, tega Poljane študenta sem gledala, pa mi je tako super :D mislim cel je tako lep pa vse..Ti držim pesti, da prideš notri !! :) Jaz si ga po eni strani tudi želim, ampak mislim da se bom vseeno odločila potem raje za Rožno ali kaj podobnega. Enostavno je rahlo predaleč :/

Potem javi kako je šlo ! ;)


em, mogoče ima kdo kakše informacije ali pa to o študentskih domovih v mestnem logu?:)
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 20. Sep. 2011 10:42

ja, hvala ti, držim pesti za tebe da prideš v rožno dolino. ;)
sej ko bova obe v ljubljani pa že lepo noter pa se lahko zmenima za neko kavo.:)
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
foxiegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a foxiegirl » 20. Sep. 2011 21:29

Hvala, hvala ;)
Dogovorjeno :) Potem v čet zvečer javim kako je šlo ;)

Em, mogoče veš, če potem to v čet dobiš že ključe pa vse..?
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 20. Sep. 2011 22:11

okej, zmenjeno. :)


drugač pa ne, nič ne vem, ampak menda da ja. kr so mi tud rekli, da če pač maš željo bit s kom skupaj v domu pa dobiš na isti dan podpis pogodbe, pol se da zmenit da si skupaj zbereta sobo, oz. da sta pač pol dejansko skupaj. tak da pomojem dobiš ključe, kr se je tud treba naslednji teden vselit.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 20. Sep. 2011 22:11

ja, pomoje da ja.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 20. Sep. 2011 22:20

Ja, takoj se dobi ključe in vseli :wink: No, pošljejo te k hišniku bloka, ki te "namesti".

Sicer pa ne preveč upat, da boste s kom "svojim" skup, zelo zelo redko se cela soba izseli.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 21. Sep. 2011 7:14

ja, moraš met kr srečo, da dobiš fajn ljudi.....kr moja zadnja cimra je bila prov psiho! Prejšnji dve pa super!
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 21. Sep. 2011 11:15

aha, hvala. :)

hahah, ja sej itak nič kaj ne pričakujem, pač kaj bo, bo. sem kr prilagodljiva, tak da upam da nebo nekih problemov, psihotov pa res noben noče ja. :D
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 22. Sep. 2011 17:10

evo, foxiegirl, jaz sem v Ilirskem domu. :) sem dobila še edino prazno sobo, kr sta poljanski in ilirski čisto polna. Sem glih mela srečo kr sta se dve izselili. Tak da ko sem jaz bla tam sem bla še sama, ampak bom itak nekoga not dobila. :)
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
hirondelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a hirondelle » 23. Sep. 2011 8:25

Jao, kaj res sta čisto polna tadva? :( :cry: shit shit.. arrrr :?
Kako veš ti to?


Kolk točk pa maš vse skupi, če smem vprašat..?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 23. Sep. 2011 10:35

^^Joj joj, ne jokcej no detece mlado.... To je krog veš, zdle se vi mladi vsesljujete, stare srajce letijo pa ven (po lastni želji ali ne). Tako da mesta se sproti sproščajo in če boš ti dobila vabilo za vselitev čez teden, dva, tri.... situacija ne bo več ista kot je zdaj (oz je bila na en dan vseljevanja). :wink:
Uporabniški avatar
rejnbow
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 18. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a rejnbow » 23. Sep. 2011 11:30

hirondelle napisal/-a:Jao, kaj res sta čisto polna tadva? :( :cry: shit shit.. arrrr :?
Kako veš ti to?


Kolk točk pa maš vse skupi, če smem vprašat..?



prišla sem not k tisti referentki in me je vprašala če mam kako željo, kam bi šla. pa sem rekla da bi v poljanskega rada šla kr je pač res blizu šoli. in je rekla da je tisti čist poln, pa ilirc ki je zravn tudi. je pa rekla da pa lahko vseeno pogleda, in je blo pol lih eno mesto v ilircu še fraj. drugač bi pač prišla v rožno dolino jaz. tak da ma Tearjerker čist prav, kaj veš kaka bo situacija ko boš ti šla tja. :)


ampak vem da sem pa jaz v ilircu dobila sobo kjer včeraj še ni blo nobenga, torej je še blo eno mesto ziher fraj. se pa itak lahko novembra preseliš, pa če najdeš koga v ilircu al pa v poljanskem da zamenja s tabo je pol kul. jaz bom najbrž ostala tak.

mam pa 639 cela nekaj točk.
did you find the pot of gold at the end of the rainbow? :)
hirondelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 28. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a hirondelle » 23. Sep. 2011 12:26

Aha pol si bla na prvem prednostnem? In to vidim da zelo visoko, praktično na vrhu (2.).. :) Hmm potem so šele ta teden začeli vseljevat v domove v LJ, ker predvidevam da si bla ti glede na to med res prvimi vseljena?

Sicer pa hvala obema pa upam da se bo dobro izšlo! :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov