srednja šola: prigode in nezgode

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
limonca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a limonca » 21. Nov. 2004 22:09

če je ta tema že bla se iskreno opravičujem, ampak do zdej je še nism našla pa me zato zanima kake prigode in nezgode so se vam dogajale v srednji šoli :lol:
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 21. Nov. 2004 22:11

Nekako se trenutno ne morem spomnit...Saj so dobre stvari zasenčile slabe :D
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 21. Nov. 2004 22:28

Prva stvar k mi pade na pamet je to, da sem se v prvem letniku srednje šole noro zaljubila in ta ljubezen še kr traja... :wink: :love:
Drgač je blo pa polno takih malih prigod in nezgod..., k se kkšne spomnem pa sporočim... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
jackson
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jackson » 21. Nov. 2004 22:41

Se spomnem k sm v garderobi pred telovadbo pod copatom zdrobil stekleničko smrdljivca. Začelo smrdet po gnilih jajcih vsi so ven zbežal js pa not ostal ker se še nism preoblekel pa se smejal ko nor. :D
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 21. Nov. 2004 22:46

Najbolj mi je v spominu ostalo to, da je na en zlo mrzel in zlooo snežen dan mene in sošolko iz razreda ven neslo 8 tipov in naju omavžalo....

brrrr še zdej me strese...ampak je blo pa fino, ko zdaj gledam nazaj :D
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 21. Nov. 2004 23:12

Jst se ne spomnim prov samo enega dogodka,ki je bil slab ali pa dober....jst se jih spomnim ogromno, vse to se je dogajalo v tretjem letniku, ta letnik je bil zame najboljsi in ce bi ga lahko bi ga definitivni se enkrat ponovila.

V tem letniku smo si bli najblizji in najbolj mi je ostalo v spominu kako smo vsakic dve uri preden smo pisal sli v Semaforja in tm se ucil oz ponavljal snov....
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 22. Nov. 2004 1:44

Ne bi mogla glih opredelit teh trenutkov raznih prigod, nezgod....jih je blo kar velik, posebi od drugega letnika naprej ko smo se že vsi dobro spoznal med sabo....cel žur je bla ta srednja šola in če bi mela možnost zavrtet čas nazaj v tist cajt bi blo to prov super.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 22. Nov. 2004 9:21

Saša_26 napisal/-a:Najbolj mi je v spominu ostalo to, da je na en zlo mrzel in zlooo snežen dan mene in sošolko iz razreda ven neslo 8 tipov in naju omavžalo....


Enako, ampak naju so preprosto čez okno vrgl (je blo čist nizko, pol metra mogoče). :D
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 22. Nov. 2004 12:25

Mene srednja šola spominja predvsem na enormne količine žuranja, kajenja in popitga alkohola. :lol:
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 22. Nov. 2004 12:40

Prigode v srednji šoli...uf koliko jih je bilo. Imela sem zlo fini razred in smo se med sabo ful štekali. Ker sem pač celjanka so bili vsi petki v parku polni lepih pijanskih spominov, ki so se nadaljevali v kljubu in končali v lampi in spet v kljubu :lol: 3 in 4 letnik pa sama festa in špricanje pouka vsak petek in cetrtek ter občasno še ponedeljki. Al pa maturantski izlet...joj...žurka! Al pa enkrat, ko nam je šla sošolka ful na živce, ker je kr naprej o nekem tipu govorila, da smo jo pol v fontano 3 vrgle :lol: :lol: :lol: pa prva ljubezen, ...kak dolgo bi še lahko naštevala. In če bi imela možnost bi se vrnila takoj nazaj...
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 22. Nov. 2004 15:54

majchy napisal/-a:
Saša_26 napisal/-a:Najbolj mi je v spominu ostalo to, da je na en zlo mrzel in zlooo snežen dan mene in sošolko iz razreda ven neslo 8 tipov in naju omavžalo....


Enako, ampak naju so preprosto čez okno vrgl (je blo čist nizko, pol metra mogoče). :D


Hja, naju s sošolko Majči (tvoja soimenjakinja) so pa nesli iz 2. štuka čez celo šolo ven na sneg in FEJST omavžal... :snowman: seveda publike ni manjkalo :lol:
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 22. Nov. 2004 16:05

hmmm.... enkrat sm čez celo avlo vpila aleškotu: heeej zaročenka greva na lajno, nasledn odmor na wc-ju 4.nadstropje! in se obrnem... razredničarka :oops:
First to Know

Tres tres chic.
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 22. Nov. 2004 16:38

nezgode in prigode :?: hmmm..vsega po malo sam se ne rada spominjam vsega ker nimam lepih spominov ne na osnovno niti ne na srednjo solo :?
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 22. Nov. 2004 17:16

Hmm, kje je že to :gruebel:

Jaz se nič ne spomnim!!! :cool:
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 22. Nov. 2004 17:34

pr nm vsak dan nekej dogaja... ce morm neki izpostavt pol recimo lansk let je biu moj sosolc kristjan uprasan pa je sam pograbu torbo pa je sou vn iz klasa. pol so pa kr naenkat zacel pr usakmu predmetu usi to prakticirat...zdej si pa predstavlejte kako profesorca laufa za dijakom po hodniku da mu bo ja postavla 3 uprasanja... looool :lol:
al pa prva ura v prvem letniku biologija...in profesorca vprasa ce se kdo javi. valda vsi cudn gledajo, ona pa poklice sosolca armandota gor. on:"a sm uprasan?", profesorca:"ne, javljen si."... valda je dubu 1 ane. pa vids nasledna ura biologije, armando se uci, vse zna pa se javi (da bi popravu). ze prej je govoru da bo 5 dubu k use zna. Pride v klop z 2. sosolc blaž pa valda v smeh, k ni 5 dubu,profesorca pa (blazu):"ej ti, prid mal gor k se tko lepo smejis"... in se on je prsu v klop z 1. to je blo smeha. :D :D :D
aja al pa naso gefarco klicemo opica, k ma tako cudno celjust. in je blo ful smesn enkat k je ona razlagala: "Ja v tropskem pragozdu mamo vse vrste zivali, od kac do raznih zuzelk..." pa mi :"OPIC..." pa ona: "ja, pa opic pa...."
hehe zdele se sploh ne slis vse to smesn sam ce bi vi to vidl... :D
pa da ne omenjam raznih izjav profesorc, pa zalivanja pa razno raznih tretin... ce zdej gledam na to se mamo v sredni soli prou dobr, ceprou se mi ucasih ne zdi tko :wink:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov