srednja šola: prigode in nezgode

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Okt. 2005 18:48

sofia83 napisal/-a:Men je blo pa vedno ful zabavn, k je pršlo na koncu leta do konfliktov Gim. Bežigrad - Gim. Poljane, in so nas pršli z vodnimi pištolcami zalivat, pa mal smo se podjebaval pa tko ... :D Najbolj mi je blo pa simpatično, k so nas eno jutro pričakale pografitane vse stene okol vhoda v šolo, na tleh je blo pa s sprejem napisan: "Poljančani niso pršli na inštrukcije" :rofl:

Joo, mene pa to še čaka.. :) :D Bo zabavn se s Poljanci zalivat.. :)
Hehe, Šuši.. Ma sej je smešn, k se took trudi, da bi ga kdo poslušu, pa z njegovimi grožnjami, da ne bo nič razložu, sam liste dal, pol bo treba pa kr narest stvar (aka. prepisat z lista v notepad?).. :D Boščk.. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
*dolce_angel*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *dolce_angel* » 10. Nov. 2005 14:26

oh mi mamo tud vedno kšne smešne u šoli :lol: naprimer lansk let k je biu POTRES...pa smo usi hotl it vn iz razreda naša prfoksa nas pa ni pustila kr je rekla,da se tla tresejo zarad tega kr je šou avtobus mim :D potem smo mel u 1 letniku sošolko k je skoz mankala...in je ena prfoksa uprašala kaj je z njo...če je bolna...in pol so tko naši tipi rekla da ma posebno bolezn-LENORITIS:):)pa še ful velik je takih for.....
Grešiti je človeško,toda občutek je božanski!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 10. Nov. 2005 14:28

Still in high-school... Poljane :).
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 10. Nov. 2005 16:00

prva stvar k mi pade na pamet je ukor pred izklučitvijo zaradi kajenja v wc-ju.
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 17. Nov. 2005 18:58

hm, jst pa še nimam prigod iz srednje šole, jih pa lohk kej iz osnovne povem :D

Enkrat, ko smo šli, v Kr.Goro( bli smo še čist mali), smo šli do jasne, pa tam, ko je tisto jezero, je blo gor, na vodi polno alg(tistih zelenih, ogabnih). No, pa smo nasral enga bol butastga sošolca, da se lahk na teh algah stoji. Pa nam je vrjel, pa je stopu gor, pa je padu v vodo :lach: . Pol, ko je pa končno prilezu ven iz vode, so mu pa dol z očal visele alge. Tko smo se smejal :lach: .

Če se še kej spomnem, bom pa napisala
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 18. Feb. 2006 20:03

hm..mi smo pa pomoje najhujši class v celi sloveniji...:
-kadil v razred
-prfosko slikal pod kiklo
-sprožil gasilni aparat
-kolektivni izostanek vsaj 1× na teden
-na smučanju smo ponoč hodil iz koče..smo se plazil
-onesposobl par tv-jev
-največ ukorov mamo zarad podjebavanja prfoksov
-popisal šolo..risal grafilte-ns še niso dubl :lol:
-uničl tipke na klavirju
-predelno steno zlomil
-...
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 18. Feb. 2006 21:15

Uf ja... Mi smo bili tudi cvetka zase. Imeli smo eno zbirko ljudi, ki so znali narest prave neumnosti, ostali smo pa seveda radi sodelovali.

Tako smo 2 leti zapored posekal ogromno smreko na bližnjem hribu, jo vlekli čez celo gimnazijo (mimo presenečene ravnateljice) in jo eno leto celo okrasili s zobnimi krtačkami, kondomi, toaletnim papirjem ipd. Drugače je bilo pa zakon, ker smo imeli fajn razrednika, ki je bil ravno tako za štose kot mi. Obletnice & obujanje spominov so zato še posebej zakon. :cool:
--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 19. Feb. 2006 11:40

jaz sem še tudi v srednji .. ekonomska v Mb .. :?
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 25. Feb. 2006 16:30

_Lydia_ napisal/-a:
Sofia83 napisal/-a:Men je blo pa vedno ful zabavn, k je pršlo na koncu leta do konfliktov Gim. Bežigrad - Gim. Poljane, in so nas pršli z vodnimi pištolcami zalivat, pa mal smo se podjebaval pa tko ... Najbolj mi je blo pa simpatično, k so nas eno jutro pričakale pografitane vse stene okol vhoda v šolo, na tleh je blo pa s sprejem napisan: "Poljančani niso pršli na inštrukcije"


:heiss: Ja, to rivalstvo je zmeri toook fun. Sm lani je bil pa Šuši prov pripravljen na kako piz***ijo, kr so pol dneva policaji okol šole strašil. :?


A ni blo to zato k je enga skor avto povozu k je laufu cez cesto, da ne bi biu moker al neki tazga? Se sam bezno spomnm, sam vem da je bla ena piz***ija... Zdej se pa mi letos ne bomo smel kao spricat z vodo :evil:

Drgac je pa Susi prow car :)
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 25. Feb. 2006 16:41

i*m going to high school ...
umiram.</3
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 25. Feb. 2006 18:02

nezgode:
-prvi dan (ko sm bila še frrr) sem prehodila celo šolo z zelo odpeto zadrgo
-napila sem se ga že na parih prireditvah, ki so v šol (dopoldne) in pol plesala sam, da je muzka bila
-razlagala v gostilni kako bi enga prfoksa khm (pof****), pa pol se je znajdu v bližin

prigode:
-bila z enim tipom iz šole (žur) in pol k sva se na šol vidla sem se ga izogibala po dolgem in čez
-pecala tipa k je že mel punco (3.5 let)
-nadaljevanje prejšnega je, da sva se potem povsod mečkala, sam pazit sva mogla, da bivša ne vidi (sej vete broken heart)..mečkanje na wc-ju, med omarcami, za šolo, pred šolo, pred vrcem..
-cela šola me je začuden in grdo gledala (bejba, kateri sm tipa speljala je bila v 4 letniku jaz pa v 2)
-grdo gledanje bivših punc..hehe, več jih je blo.. I'm THE bitch :bgdev:
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 25. Feb. 2006 18:47

Black Kitty napisal/-a:nezgode:
-prvi dan (ko sm bila še frrr) sem prehodila celo šolo z zelo odpeto zadrgo
-napila sem se ga že na parih prireditvah, ki so v šol (dopoldne) in pol plesala sam, da je muzka bila
-razlagala v gostilni kako bi enga prfoksa khm (pof****), pa pol se je znajdu v bližin

prigode:
-bila z enim tipom iz šole (žur) in pol k sva se na šol vidla sem se ga izogibala po dolgem in čez
-pecala tipa k je že mel punco (3.5 let)
-nadaljevanje prejšnega je, da sva se potem povsod mečkala, sam pazit sva mogla, da bivša ne vidi (sej vete broken heart)..mečkanje na wc-ju, med omarcami, za šolo, pred šolo, pred vrcem..
-cela šola me je začuden in grdo gledala (bejba, kateri sm tipa speljala je bila v 4 letniku jaz pa v 2)
-grdo gledanje bivših punc..hehe, več jih je blo.. I'm THE bitch :bgdev:


ti porednica mala!! :lol:

no sej js sm pa še manjša!!
grem v sredno šolo! :D :D :D
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 28. Feb. 2006 13:20

hm....sm se v srednji soli.....hm kaj pa vem...nic takega kar bi mi zdej padlo na pamet....mogoce bom pol ko bom na faksu vedla vec povedat kake prigode so se nam dogajale:)))
cute
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 25. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cute » 20. Dec. 2007 20:30

Srednja šola... neskončno dolgi klepeti ob kavi, ko bi moral v resnici biti pred tablo, oziroma vsaj na uri športne vzgoje.... :D in prijateljstva z ljudmi ki so še sedaj ena najpomembnejših v mojem življenju :)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 20. Dec. 2007 22:53

srednja šola je bilo zame eno najlepših obdobij.
spoznala sem 2 res zlate bejbe, k smo vedno take zganjale da so profesorjem kr lase šle pokonci :D , pa špricanje in kavice, prehranjevanje kr v razredu in skrivanje da te prof. ne vidi, med urami informarike in praktičnega pa obvezen internet in gledanje dobrih tipčkov :D ,vse fore k so ble sam nam smešne in itak na koncu izlet v München. res je blo zakon.bi se kr vrnila nazaj če bi lahko...
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron