srednja šola: prigode in nezgode

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 23. Okt. 2005 14:27

Missy :rofl:

Jst se spomnm tok stvari, samo so pa že tok glupe, da adijo...
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 23. Okt. 2005 14:31

¤MiSsY¤ napisal/-a:na moji gimnazija sta dva izključena za 2 tedna, ker sta na športnem dnevu spila usak enga Ice-ja :eek: :eek: :?


izključena za 14dni? ... o joj pri vas mate pa to strogo. Oki itk, da ne bi smela bit, ne zagovarjam tega, sam še zmer an ...
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 23. Okt. 2005 14:39

Prva stvar, ki mi je prišla na misel je ta:

- Vsako leto, ko so 4. letniki imeli zadnji dan šole, smo se cela šola igrali s pištolcami na vodo, z balončki na vodo in tudi s štenjaki z vodo. V glavnem poplavljali smo celo šolo! :D Pa vsi smo bili premočeni.
Eno leto smo naredili tak kažin, da so nam zaprli vodo, čistilke pa so nam dale krpe, da smo brisali! :D

Noro, res!

Ma itak, da smo še dosti drugih monad zganjali, se jih bom še spomnila... :D
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 23. Okt. 2005 14:42

em najbol hudo mi k reče pr mtki ena ulomleno z velik je mal :D :D

pr fizi lansk let :

ogorčen profesor se jezi nad spremembami v urniku: "Blah! Nekatere mlade učiteljice preveč sexsajo, pa so noseče in mormo zej urnike spreminjat!" :D :D

Bajlar: Kaj povzročajo pigmenti v šarenici?
Sošolka: Lepoto.
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 23. Okt. 2005 14:49

Meni je pa en model tolkel zraven glave po kovinki posodi, in kljub prošnjam naj neha ni nehal :evil: čez par sekund je pa jokal ker sem se obrnila in mu tisto posodo zabila direkt v zobe in mu zbila zob :evil:

Kaj me pa ne pusti pri miru!!!!

Aja pa šipo smo razbil v šoli,..pa opomin sem dobila ker smo učitelju rekli Slinar ker je pluval v roko pa si potem šel čez lase :?

ogromn stvari smo ušpičl :D pa vedno so nas dobil :?
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 23. Okt. 2005 15:19

Pr ns na šoli se tega ne da nč počet, za eno neopravičeno dobiš opomin če se profesorju zdi....
Sam zdej ravnatl gre pa mogoče nebo več take tiranije al bo pa še huj....
Je pa po svoje hudo, ker je šola ful lepa, nč počičkan, fotelje mamo, strop je iz stekla in če bi ponoč bli u šoli bi lohka z glaerije zvezdice gledal, pred našo matično učilnico je tak ful hud akvarij pa so notr ribice (sam velike ribe jejo mejhne kar ni lih hudo), pa še terarij mamo pa svašta in usega....
Sam je pa res da med odmori nesmemo vn :)

Nebom povedala kaj je največja pizarija kar sm jih nardila, ker jih ni, bom pa povedala kaj je nš klas nareu:
Smo mel dobrodelno prireditev za zdravstveni dom in so zbiral za EKG napravo (katero med drugim uporab lja tud naš razrednik) - in smo zbral 111.000sit, skor več kot vsi ostali razredi na šoli, in je biu razrednik čist ganjen, pa še pohvaljeni smo bli od ravnatelja :)

Aja, najhujša :) k je sošolc zlomu mizo po polovici (ne tm k je deska za pisat - ampak tm k je še ena pravoktono pod to) - in jo je model s selotejpom nazaj skupi zlepu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: car :)
zlomljena srčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 2. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zlomljena srčica » 23. Okt. 2005 15:27

nezgode in prigose niti ne,.. je pa napaka to, da je naš razred po mojem od večina najbolj raznoliki... mislim povedati, da sploh nismo enoten razred... sedaj smo že 3tji letnik in še vedno vsak zase... 34 nas je v razredu in od tega je po moje največ 10 skupin,... po 2 ali po 4 skupaj, ki vsaka po svoje šinfa in opravlja druge.
mogoče je napaka to, da je v razredu 30 punc in 4 fanti :razz: hehe,.. kar pestro ampak žalostno...tak pač je :D
ko se rodiš, so veseli.
ko umreš, so žalostni.
ko živiš, jim je vseeno.
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 23. Okt. 2005 15:30

wannabe napisal/-a:¤MiSsY¤, kera šola pa si????


gimnazija litija
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 23. Okt. 2005 15:32

zlomljena srčica napisal/-a:nezgode in prigose niti ne,.. je pa napaka to, da je naš razred po mojem od večina najbolj raznoliki... mislim povedati, da sploh nismo enoten razred... sedaj smo že 3tji letnik in še vedno vsak zase... 34 nas je v razredu in od tega je po moje največ 10 skupin,... po 2 ali po 4 skupaj, ki vsaka po svoje šinfa in opravlja druge.
mogoče je napaka to, da je v razredu 30 punc in 4 fanti :razz: hehe,.. kar pestro ampak žalostno...tak pač je :D


to je pr vseh, mi smo vsak let bolj razdeljeni, sam da nismo po 2 pa po 2....
u klasu ns je 29, pa mamo recimo 6,7 skupinc.... Jz morm rečt da se z usemi dost štekam, sam eni se pa med sabo sam šinfajo pa nc drucga......
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 23. Okt. 2005 15:33

wannabe napisal/-a:
¤MiSsY¤ napisal/-a:
wannabe napisal/-a:¤MiSsY¤, kera šola pa si????


gimnazija litija

glede na opis, sklepam da mate zlo lepo šolo :razz:


ja sam tko k pravjo... zunanjost oz. v tem primeru notranjost ni vse....
Mi mamo zgrešen režim - fora naše šole je izključno samo šolanje, kar je po moje bed, more bit mal tud pizdarij, da je bolj življensko :)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 23. Okt. 2005 16:32

čmokica napisal/-a:Tomassini: Kako nastane čokolada pa že veste: Potem pa svizec zavije čokolado v folijo.
Boris: Pa kravo zmasirajo.
Tomassini: Pa pobarvajo jo na vijolično, da dobijo osnovo za dobro čokolado.

Hehe, Tomassini je pa care.. :D (škoda k je nehu učit :/ ) Si bla ti na Gimbu al?

Hm, v srednji smo mel en miljon prigod (en maljon jih pa še bo), pa en miljon izjav, sam se jih zdej iz glave ne spomnim...
No recimo ena, v prvem letniku smo mel puding za malico, pa ga je en enmu na stol nastavu, pa smo pol ta stol neki spucal, pa tko.. Sam je še vedno ostal dost pudinga gor - stol smo prestavli v prvo vrtso na konec, ker tam noben ni sedel.. Pa pr matematiki ponavadi prfoks kliče folk na tablo, on se pa vsede... In tko takrat isto, pa se je vsedu direkt na ta stol... In tko vstane, pa velk črn flek na riti.. Mi valda vsi v smeh, on se je pa tut sam zajebavu.. ;D
Drugač mamo pa vsak teden vsaj eno tako stvar, ki te nasmeji dobesedno do dolz! ;)
Hm, v osnovni šoli, smo bli pa itak kriminal od razreda (ubistvu je bla cela naša generacija taka).. Enkrat so prfoksi za glasbo vrgl vse liste (s snovjo pa notami pa to) vrgli čez okno ven na sneg, en iz sosednjega klasa se je s prfoksom stepu, pol okna so bla tut itak skoz razbita, enkrat smo gasilni aparat vklopli (ponesreč :D ), enkrat smo mel ful frke zarad petarde k so jo pržgal na hodniku, drugič smo mel frke, k so pr gefi test ukradl iz omare, in podobno.. ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
_Lydia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 10. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lydia_ » 23. Okt. 2005 18:02

miikena napisal/-a:Hehe, Tomassini je pa care.. (škoda k je nehu učit ) Si bla ti na Gimbu al?


Ammm... Mislim, da čmokica mejčken kopira izjave prfoksov iz foruma na http://www.dijaski.net. :gruebel:

Se motim? :flamingdev:
The biggest risk in life is not taking one.
Uporabniški avatar
_Lydia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 10. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lydia_ » 23. Okt. 2005 18:13

Sofia83 napisal/-a:Men je blo pa vedno ful zabavn, k je pršlo na koncu leta do konfliktov Gim. Bežigrad - Gim. Poljane, in so nas pršli z vodnimi pištolcami zalivat, pa mal smo se podjebaval pa tko ... Najbolj mi je blo pa simpatično, k so nas eno jutro pričakale pografitane vse stene okol vhoda v šolo, na tleh je blo pa s sprejem napisan: "Poljančani niso pršli na inštrukcije"


:heiss: Ja, to rivalstvo je zmeri toook fun. Sm lani je bil pa Šuši prov pripravljen na kako piz***ijo, kr so pol dneva policaji okol šole strašil. :?
The biggest risk in life is not taking one.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 23. Okt. 2005 18:20

joj...koliko pa se je pri nas vsega dogajalo...večino časa smo itak preživeli v bližnjem baru :D pa maturantski izlet....se ga po pravici povedano bolj malo spomnim :bia: ...blo pa je zelooo fajn... :tanz:
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
_Lydia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 10. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _Lydia_ » 23. Okt. 2005 18:25

Sofia83 napisal/-a:Ker letnik pa si? Jst sm 2001 maturirala (stara koka ). Drgač pa Janezek je carrrrrrrr, sam mal se stara, pa ga panika grab, da mu ne bi šolo razsul


Jst sm pa ta let maturirala, tko da sm že ex-Bežigrajčanka. Ja, Janez je pa totalen car, čeprov je po moje že kr dost čez petdeset, ful mladostniško deluje pa res se zna poistovetit z dijaki. :) Ah, ja... Mejčken bom pa kr pogrešala Gimb.
The biggest risk in life is not taking one.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron