Prepis

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LaraL247
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 9. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a LaraL247 » 16. Sep. 2016 21:51

Živjo,

sem pred veliko dilemo in me zanima, če je imel kdo že izkušnjo s tem. Sama sem letos končala prvi letnik Pravne fakultete, vse izpite sem opravila maja in junija z zelo visoko povprečno oceno in sem imela 3 mesece počitnic. Problem je, ker sem cele počitnice razmišljala in se obremenjevala s tem, da pravo ni zame in bi veliko raje študirala medicin. Ker sem prijavni rok zmaudila, se lahko prijavim šele naslednje leto, kar pomeni, da izgubim 2 leti.
V primeru, da se odločim za ta korak, me zanima, ali kdo ve kakšna je primerjava v težavnosti med tema fakultetama. Vem, da sta obe težki in se je povsod treba veliko učiti, a vseeno bi rada vedela, če je kakšen pokazatelj to, da mi je šlo na PF kar dobro, da tudi na medicini ne bom imela velikih težav. Učiti in nekaj časa sedeti za knjigami sem navajena, a me je vseeno strah, da mi ne bo šlo. Tako da bom zelo hvaležna, če kdo pozna obe fakulteti in jih je pripravljen malo primerjati in mi s tem pomagati. Če pa kdo bolj pozna trenutne razmere glede tega, ali se splača zavržti 2 leti prava za medicino bom pa še toliko bolj vesela :)

Hvala :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov