Popravni izpit

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*ClaUdYka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 284
Na forumu od: 6. 5. 2006
Kraj: Fikšinci :)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ClaUdYka* » 01. Jul. 2007 12:28

No, da še jaz sporočim rezultate mojega "izpita".
V petek sem mela ob 8:00 biologijo, na vrsto sem seveda prišla ob 8:45. Strah me je bilo grozno fejst, ampak sem kljub vsemu naredila. Sicer z 2, ampak me čist nič ne briga.
Tako, enega sem rešila enega še mam. In sicer v sredo ob 8:00.

Kaj pa ostale, kak vam je šlo?
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 01. Jul. 2007 12:37

jst sm mela na gimnaziji vsako leto matematiko popravca, pa ni mi zmeri ratalo v prvo naredit. sm jokala, stokala, pa v srednješolskih dnevih sm itak bla depresivna tko da mi je matematika še bolj grenila življenje
ampak VSE SE DA NAREDIT! vaja, vaja in še enkrat vaja, samo to pomaga in tigi, vso srečo,držim pesti ti se pa opogumi in pejdi pokazat kar znaš
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 01. Jul. 2007 14:01

Oh, ja tud jest mam matematiko :? . Učila sem se je dost, ampak ne vem, če bom zmogla, ker trenutno ne morem več razmišljat, ker res nujno potrebujem počitnce :( . Upam pa, da bo šlo :( .
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 01. Jul. 2007 17:33

a!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 04. Jul. 2007 14:33

Js mam popravna 2... matematko pa angleščino....punce kako zgleda to na popravnih?? prvic jih mam in me je res fulll strah... :?
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
Uporabniški avatar
Rory
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rory » 04. Jul. 2007 23:08

Jaz imam matematiko in nisem naredila v prvem roku :( Tako da bom cel avgust zapravila za učenje in upam da mi rata. Res ne bi rada ponavljala letnika :roll:
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 09. Jul. 2007 9:34

Uf ja popravci mora....sicer jaz sem ga fasala takoj v prvem letniku in sicer angleščino....(dobila popravca čisto po svoji krivdi)
Prvi rok seveda padla kolikor sem dolga in široka,ker sem mislila da se pa jaz sama vse to lahko naučim...seveda se nisem...tako da sem začela začetk avgusta z inštrukcijami 3x na teden+svoje učenje tako da sem v 2.roku naredila takrat sem si prisegla da NIKOLI VEČ POPRAVNEGA.
Počitnice so bile pa za eno velko SRANJE.
V 4 letniku sem bila tik pred popravcem angleščine zopet pri isti prfoksi, mislila sem da bo šel spomladanski rok mature mimo mene ampak sem takrat dobesedno celi teden preživela za knjigami še noči so bile namenjene učenju. Tako da sem en dan pred konferenco popravila in šla na maturo.
Na faxu me pa drugo leto čaka angleščina in to bo moj prvi izpit za 2 letnik že danes razmišljam o njem in o moji inštruktorci :?

Punce da se narediti samo če je tukaj neka želja...

DRŽIM PESTI ZA VSE DA NAREDITE!!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
*Lil`Kitty*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 9. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lil`Kitty* » 09. Jul. 2007 19:45

V 1. roku sem naredila matematiko, tako da zdaj že nekaj časa uživam počitnice. :) Vsem, ki vas še čakajo popravci, pa želim veliko sreče, predvsem pa znanja! :wink:
Uporabniški avatar
*ClaUdYka*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 284
Na forumu od: 6. 5. 2006
Kraj: Fikšinci :)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ClaUdYka* » 10. Avg. 2007 19:48

No punce, prvi rok popravnih je konec.. Ste naredile ali greste na drugi rok?
Jaz sem naredila v prvo oba, ki sem jivaj mela, tako da sem še lahko izkoristila počitnice..
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Avg. 2007 13:29

Čestitam...

Jaz pa nevem kaj bom...čez 5 dni imam popravnega ma neznam nič...scufal se mi bo..živčna sem, depresivna, sam šla bi nekam :cry:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Rory
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Rory » 13. Avg. 2007 18:02

Js ga mam naslednji četrtek pa se tud ne morem učit :cry: Lena sem pa čisto brez energije, samo spala bi. Potem mi bo pa žal. :roll:
*__taMala__*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 13. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *__taMala__* » 13. Avg. 2007 21:51

Zdj sm nek slišala da nabo več popravcov ... nwm kje že .. sj če najdem članek pripopam sm ..samo vem da je blo tud na tv.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 14. Avg. 2007 11:50

Ja zj bo na srednjih šolah tak sistem kot na faxih. Nič več testov, ampak še samo izpiti, ki se bojo lahko prenašali v naslednje letnike.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Avg. 2007 9:16

Jaz sem nardila v drugem roku matematiko. Priznam, da se nisem skorej nič učila...imela sem dve uri inštruktorja sem rekla, da bom malo pokombinirala da nebom nič reševala sinusov pa tega...
Malo so mi šli tudi na roke pa vse to ane. Imela sem 22% pri pisnem delu pa ustnega sem znala...
Za vse držim pesti...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 21. Avg. 2007 15:07

Evo pa sem naredla dans matematiko. Pisni 26 od 70 ustni 28 od 30. :D . Pri pisnem sem pa vlekla isti listek kot na prvem roku tk da sem vse znala pol :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov