Popravni izpit

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 18. Jun. 2007 21:19

Js jih nimam, jih nism nikol mela in upam da jih tud ne bom.

Vam pa želim ful velik sreče, ker vem, da je to strašno neprijetna stvar.
...
Uporabniški avatar
Jagoda_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 23. 10. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagoda_ » 19. Jun. 2007 18:39

mene pa zanima kak so vaši starši sprejeli to da maste popravne?

moji mami se namreč meša.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Jun. 2007 18:55

Ja nima kej rečt...itak pač ve, da se zavedam tega in da sm sama kriva ker ga imam oz. če ga nebom naredila...tako ali pa tako ne živim z nobenim od staršev tako, da jima vse po obrokih povem seveda če jim sploh ane...

Jah za sedaj sem jima lepo povedala pa sta se neki pritoževala ampak sama vem kaj pa kako bom...

Me pa zanima kako je s tem => če pogledam ocene naj bi bla dobra...sem ravno tako dobra po tem ko naredim popravni izpit?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 19. Jun. 2007 19:37

Ja js tud mam matematiko :( . Mama je pa čist normaly sprejela, ker je ž prej vse kazalo na to.
Miss_M
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 273
Na forumu od: 2. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss_M » 19. Jun. 2007 20:58

sm ze na faksu. To je čist druga "pesm" k SŠ.

Drugač sm se pa tud jz v SŠ bockala predvsem z matematiko, kr ni in ni sla čez.Sploh v 4.letniko sm ga fasala.Ampak z učenjm in motivacijo sm ga takoj v prvem roku z 4 nardila, rekord za matematiko.Sm sla parkrat pred izpitom res k enmu super stričku, k ma matematiko v mazincu, in ti jo tud ponazori (ne boste verjeli)tako da se lazje učis! :D

Vso srečo pr popravcih! Z učenjm, motivacijo, voljo se vse nardi :wink:
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 21. Jun. 2007 15:08

Jaz sem se pa letos kumi izmuznla popravcu iz anglescine. Ga pa se v 3 letih nikol nisem mela, na sreco.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 27. Jun. 2007 13:36

Zanima me, če se prijaviš na prvi rok in te potem ni ter se prijaviš na jesenski rok a te tm preveč postrani gedajo?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 27. Jun. 2007 13:45

Tigi upam, da veš, da 3. rok (jesenski) velja samo na podlagi zdravniškega opravičila. Al ti misliš 2. rok (avgustovski)?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 27. Jun. 2007 20:31

Jst sm k sreči brez, sm ga pa mela v prvem letniku in to matematiko.Sam sm bla ''pridna'' in sm nardila v prvem roku brez ustnega zagovora, tko da so ble počitnce vseen še več kot lepe. Zdej sm pa že dve leti brez, tko da morm prou potrkat.
Je pa res, da ni nč čudnga da sm ga mela v prvem letniku, ker tko kt sm se jst takrat učila...ojooooj. Sedela sm za mizo, imela odprt zvezk in monitor.Tist čas ko nism odpisovala na ircu ( je bil še aktualen ), sem rešvala naloge. ampak da nisem komu odpisala, je blo maximalno ene 10min, tko da ni blo čudno da sm fasala popravca. Mi je koristil, zdaj se vsaj mal bolj učim in tut je manj stresno, kot pa v prvem letniku.

P.S.: Velik sreče vsem tistim, ki mate na žalost popravca.

Lp
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 27. Jun. 2007 21:48

Fora je to, da mi je časa zmanjkal in če se še tk trudm mi nebo uspelo ker se poznam. In sm rekla, da bi šla avgusta ane...me je pa full strah...

Jaz seveda upam, da naredim v drugem roku ane...če ne bi dala res prošnjo, da me vzamejo na tretjega če mi res že ne uspe v drugem...sej bi pa zdravnico prosila naj se me usmili in naj mi napiše opravičilo.

Drugače pa sem stara 21let in še vedno v srednji šoli ja...pozna se, da sem šla 2x v malo šolo ker so mi hoteli podaljšati otroštvo potem pa sedmi razred me ni spustu prfoks naprej zaradi matematike pa naredila sem triletno šolo pa sem šla naprej + 2 leti pa sm mela lansko eto res osebno krizo in ki ni uspelo.

Ampak vztrajam čeprav me nekateri čudno gledajo... :? :oops: :(
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 28. Jun. 2007 11:13

Tigi ... Tut js ti predlagam, da greš na prvi rok, pa tut če si prepričana da nimaš pojma. Profesorji bojo le tako vidl, da ti ni vseeno. Res je bolje zate, da vsaj poskusiš, kot pa da čakaš na avgust in da že v naprej razmišljaš o tretjem roku. :?

Učit si se že začela? Maš kakšne inštrukcije oz. koga, ki bi ti lahko pomagal? :)
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 28. Jun. 2007 17:01

Dans sem mela popravca matiko smo 8 ur bli na šoli, ko smo mogli še na rezultate čakat čeprau sem vedla da ne bo kaj ker na ustnem pojma o pojmu nisem mela. Pisni je pa biv še kr vrei glede na to kolk sem se js učila... :) . Tk da bom ponovila v "avgustovskih srečanjih" :D
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 28. Jun. 2007 21:29

sicer pojma nimam kok zgleda poprauc. sm hodila na tako šolo d sm jo bl u izi delala pa useen z dobro 3. seveda jih je mel tko ene 4,5 poprauce - večinoma istih folkou ma nikol ni noben pou. se mi zdi d folk kar mau bl gleda zadne cajte na ocene. edin kar je zdj moja skrb je kok bo matura...
Love yourself. Be fatal.
Uporabniški avatar
Peony
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Peony » 28. Jun. 2007 23:00

Jaz ga v vseh štirih letih gimnazije nisem imela, čeravno me je v tretjem letniku malo kemija hecala pa sem potem zadnji test pisala 99 % in je bilo vse kul. :D

Sedaj sem na faksu in končujem drugi letnik in upam, da bom šla v tretjega..bomo videli avgusta.

Tigi tebi bi pa, tako kot so že rekle nekatere deklice, položila na srce; ne jokaj, ne delaj panike in se lepo spravi za mizo. Par dni pred izpitom sicer ne boš naredila veliko, boš pa vsaj videla kako stvar poteka. In upam, da se boš, če boš mogla na avgustovski rok, prej spravila učit, ker je matematiko treba razumeti, za kar pa ne zadostuje par dni. Upam, da ne boš tega vzela preveč osebno ampak samo skušala sem predstaviti stvar tudi na tak način.
Uporabniški avatar
Kate Moss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kate Moss » 29. Jun. 2007 12:12

Jaz sem pa lani mela popravca matematiko pa nisem naredla( jooj ko zdaj vidim kake bedarije dela človek pa kake skrbi si sam povzroča :? ) tako da letos pa sem končala z odličnim uspehom...:D .. men osebno se zdi da mi je bil na žalost popravni izpit dobra lekcija za življenje, da sem se spravla malo k sebi kaj se tiče šole in začela misliti na prihodnost..da sploh ne omenim da izgubiš eno leto,sošolce,prijateljce ter doma se razmere bistveno spremenijo..tako da se splača garati čez šolsko leto..

LP

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov