Matura: maturitetni tečaj

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jetta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Jetta » 07. Sep. 2010 18:34

dark angel, vem ja, da je do 10.9. Jutri moram sprintat obrazec in poslat, ker tukaj nimam printerja. :D No, bom potem jutri napisala izbirna, sem mislila da to povemo kdaj kasneje kot smo recimo za 5. predmet lahko v sš.

Aja, še tole me zanima: kaj moraš napisat tam, kjer piše podatki o dosedanjem izobraževanju... tam pod srednješolsko izobraževanje napišem katero sš sem končala, pod izobraževalni program pa moram napisat faks, kamor sem bila vpisana minulo študijsko leto (2009/2010)? Ali so ti izobraževalni programi mišljeni kot kaj drugega in ne faks?
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 07. Sep. 2010 21:28

brišite ta post :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 08. Sep. 2010 10:53

Jaz sm se tud prijavla oz. se še bom, ker sm se odločla zadnji moment, in me zanima če lahko kar na šolo osebno nesem prijavo za vpis v maturitetni tečaj z vsemi dokumenti priloženimi v kuverti? :) itak jim je važno sam da dobijo do roka ane?
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 08. Sep. 2010 11:37

!!!!
a grem lahko na matur.tečaj na aškerčevo če mam že narejeno splošno maturo ampak zelo slabo in si želim jo še enkrat delat in hoditi letos na tečaj in jo spomladi pisati???? klicala na šolo pa nimajo pojma o shit.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Sep. 2010 11:42

Kakor js vem, se samo prijaviš na maturo in greš pisat tiste predmete, ki bi jih rada zvišala. In če imaš splošno maturo že narejeno se NE moreš vpisati na maturitetni tečaj :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 08. Sep. 2010 11:48

a to stoprocentno? hvala za info! a maturo dejansko grem pa lahko pisat še enkrat ane? ja jst bi kr celo maturo, z nobenim predmetom nisem zadovoljna. a veste mogoče kje se najbol splača status ˝kupit˝ da bi delala letos? če ga kupim v tisti srednji ekonomski koper ki stane 80e sem jst dejansko vpisana na to šolo in da me ne zajebe kej potem pri opravljanju mature na moji bivši gimnaziji? jooj kolk je tega:S
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 08. Sep. 2010 11:52

TUKAJ je več informacij.

In tudi če si vpisana na ekonomski ne more to nič vplivat na delanje mature. Pokliči na šolo in povprašaj. Sej so navajeni takih primerov :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kitty cat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty cat » 08. Sep. 2010 11:58

*Gaja* napisal/-a:Jaz sm se tud prijavla oz. se še bom, ker sm se odločla zadnji moment, in me zanima če lahko kar na šolo osebno nesem prijavo za vpis v maturitetni tečaj z vsemi dokumenti priloženimi v kuverti? :) itak jim je važno sam da dobijo do roka ane?

Pomoje da lahko. Važno je samo to, da so dokumenti v sprintani obliki in ne poslani po mailu.
Alta alatis patent.
Uporabniški avatar
dark.angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dark.angel » 08. Sep. 2010 13:19

Jetta napisal/-a:
Aja, še tole me zanima: kaj moraš napisat tam, kjer piše podatki o dosedanjem izobraževanju... tam pod srednješolsko izobraževanje napišem katero sš sem končala, pod izobraževalni program pa moram napisat faks, kamor sem bila vpisana minulo študijsko leto (2009/2010)? Ali so ti izobraževalni programi mišljeni kot kaj drugega in ne faks?


Najbolš da pokličeš na šolo pa prašaš :D pomoje je to srednja šola ki si jo končala in izobraževalni program ki si ga tam obiskovala.. dvomim da jih fax kaj zanima nism pa 100% :P
Uporabniški avatar
kitty cat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 27. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kitty cat » 08. Sep. 2010 13:24

Za faks itak ni treba nič pisat, ker jih zanima samo v katerem srednješolskem programu si se izobraževala.
Alta alatis patent.
Uporabniški avatar
dark.angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dark.angel » 08. Sep. 2010 13:27

Pa ne pozabit dodat kopije spričeval pa mature:D sicer bo prijava nepopolna :D
Uporabniški avatar
dark.angel
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dark.angel » 09. Sep. 2010 15:58

mene pa še nekaj zanima:D ali se lahko upišeš na maturitetni tečaj če si opravil 3 letno poklicno šolo?
Uporabniški avatar
KiiTy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 28. 4. 2010
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a KiiTy » 09. Sep. 2010 19:06

Mene pa samo nekaj zanima: sedaj sem na ekonomski šoli v Lj v 4 letniku....Naprej bi se rada vpisala na vzgojiteljsko, moram res delati maturitetni tečaj al kako je zdaj s tem? Kateri predmeti so na maturitetnem tečaju?


Hvala!
Kdor se smehlja namesto da bi jokal, je vedno močnejši.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Sep. 2010 19:07

^^ valda lahko :) saj piše pod pogoji za vpis.
modra_kapica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modra_kapica » 11. Sep. 2010 19:04

KiiTy napisal/-a:Mene pa samo nekaj zanima: sedaj sem na ekonomski šoli v Lj v 4 letniku....Naprej bi se rada vpisala na vzgojiteljsko, moram res delati maturitetni tečaj al kako je zdaj s tem? Kateri predmeti so na maturitetnem tečaju?


Hvala!


matematika,slovenščina,angleščina(odvisn kter je tvoj 1.tuj jezik) pa še dva predmeta ki si ju sama zberš

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov