Dopolnilna zdravstvena zavarovanja v Sloveniji

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Z 1.3.2006 bom dopolnilno zavarovan pri:

Adriatic
2
13%
Triglav
8
50%
Vzajemna
6
38%
Skupaj glasov : 16

mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 08. Dec. 2005 12:35

ja sej to me zanima, če si ful bolan, pa greš v bolnico, ja če nimaš zavarovanja vrjetno plačaš. npr: ko sem bila noseča sem non stop visela pri ginekologu, pa v bolnici sem bila , če ne bi imela dodatnega zavarovanja bi mogla vse storitve plačat.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 08. Dec. 2005 12:39

no npr. moja mami je bila tud noseča v tem času, pa ni nič plačala (mislim da to itak država krije, saj tudi porodniško nadomestilo za plačo)

to je vse skup sam en velik nateg
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 08. Dec. 2005 12:45

ja ka pa vem, men enkrat ko mi je neki kartica zaštekala, so mi pri zdravniku ful zakompliciral, in sm mogla it na vzajemno zrihtat. šele pol so me vzel na pregled. tak da res ne vem ka si nej zej mislim.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 08. Dec. 2005 13:14

Haha... Men so hotli računat 15 jurjev da bi mi kri vzel sam zato, k nisem mela napotnice... :roll:
Pa sem mela ful bolečine in to, bi te najbrž kar umret pustil, če ne bi plačal... :lol:

Sam to najbrž pokriva obvezno zavarovanje. To se morte pa pozanimat kaj pokriva določena zadeva in pol videt al se vam splača raskirat al ne, men o tem še ni treba razmišljat zaenkrat. :wink:
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 09. Dec. 2005 1:07

ja jst sem delala na zavarovalnici, in ne bi tvegala...
ja nosečnost krije 1oo% obvezno zavarovanje,¸razn če je kak ultra ginekolog, pa tko... pa še to naj bi krili, se da večinoma zmenit.

krije pa obvezno od 20-100% celotnih stroškov, odvisno od tega kak je zdravnik, pregled, bolezen... girl007 blagor tebi da se ti ni nič hudega zgodilo(vsaj upam da se ti ni)...
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Dec. 2005 9:25

Lani sem eno leto pavzirala,pa sem bla pri Triglavnu dodatno zdravstveno zavarovana. Zdej pa na srečo študiram,tak da...
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 09. Dec. 2005 9:45

u_k_i napisal/-a:ja jst sem delala na zavarovalnici, in ne bi tvegala...
ja nosečnost krije 1oo% obvezno zavarovanje,¸razn če je kak ultra ginekolog, pa tko... pa še to naj bi krili, se da večinoma zmenit.

krije pa obvezno od 20-100% celotnih stroškov, odvisno od tega kak je zdravnik, pregled, bolezen... girl007 blagor tebi da se ti ni nič hudega zgodilo(vsaj upam da se ti ni)...


nič se mi ni :)
pa tudi če bi se se vedno najde pot, poznam par primerov
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
diver
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a diver » 10. Dec. 2005 17:30

sofia83 napisal/-a:Jst se sploh še ne obremenjujem s tem, ker sem študentka. Pol pa ... bom že vidla, se tud sploh ne sekiram, ker mam eksperta za zavarovalništvo doma. :D



In kaj pravi ta atvoj ekspert kater aja bolsa... kam se splaca iti... ĆTriglav ali Adriatic
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 10. Dec. 2005 18:30

pr triglavu...k moja mami tm dela :D
umiram.</3

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]