diploma :(

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

metron(temporary)
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metron(temporary) » 11. Okt. 2007 13:09

softTouch napisal/-a:dons sm se zmenla za temo in sm čist navdušena,ker jo je profesor sprejel,ker je ta tema sicer ni bla razpisana
komej čakam,da začnem pisat diplomo,samo prej morm še dva izpita narest :/

a ne...men so jo tut 2x zavrnil, k ni razpisana, v tretje sm pa včeri dobu podpis :)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Okt. 2007 15:24

Cjooo, js bla pa že stokat na faxu, mal pr enmu prfoxu, mal pr drugmu, hotla neki, se premisnla, bi neki drucga, se ne da, grem na ene govorilne, jih ni, na druge, hoče direkt temo ...

Učer sm šla pa še k eni in se mi res dopade, zdej se morm sam še spomnt pametne teme, k mi bo zanimiva, ni že destkat bla predelana in predusm mora bit izvedljiva :D ...

Druk tedn upam, da mi rata ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 11. Okt. 2007 20:02

Jst mam pa danes teden zagovor :supercool: Končno!
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 11. Okt. 2007 20:28

softTouch napisal/-a:komej čakam,da začnem pisat diplomo,samo prej morm še dva izpita narest :/


Pr nas pa ne dobimo prej teme za diplomsko, dokler nimamo useh izpitov narejenih :evil: Tko da po mojem ko bom glih opravla use, ne bo nobene kul teme ostalo :cry: Upam usaj, da bojo sprejel kak moj predlog...
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 13. Okt. 2007 16:06

Angel girl napisal/-a:Jst mam pa danes teden zagovor :supercool: Končno!


Angel girl, js isto :lol: . gud lak :D
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 09. Nov. 2007 17:59

in, kako je bilo? :wink:

evo, jaz pa mam eno malo drugačno vprašanje. trenutno sem še enkrat vpisana v zadnji letnik, čeprav nimam nobenega izpita in drugih obveznosti več. pa me zanima, če je možno, da se izpišem (to vem, da je :D ) in se prijavim na zavod za zaposlovanje? če sem bila redna študentka, lahko kljub temu iščem zdaj zaposlitev in medtem pišem diplomo?

za nekoga mogoče smešno vprašanje, ampak zame ne. žal ne vem nič o tem. :D
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 09. Nov. 2007 19:45

in zakaj je to dobro, da bi se izpisala? :gruebel: službo lahko iščeš v vsakem primeru, sploh pa prvič slišim da se da 4i letnik ponavljat :roll: . mislim, vrjetno se da izpisat, samo ne bi diplomirala? :schlaumeier: čem rečt, če se izpišeš pol itak lahko greš na zavod. ne vem, no, js ne razumem zakaj bi ti na koncu pustila fax :idea: ? ne razumem točno, kaj hočeš. ti lahko službo iščeš tut med absolventom, ko delaš diplomo, pa pač poveš da boš hmali diplomirala (in da res hmali diplomiraš). izpisat pa ponavljat pa res ne bi blo treba.
js, smo diplomiral, a ne :D . z odliko, a ne :D . zdej pa prošnje pisat :steinigung:
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 09. Nov. 2007 19:56

ela85 meni tudi ni jasno koko si lahko vpisana v zadnji letnik?A ni to pač absolvent al koko to, dej mal razlož :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Nov. 2007 8:00

študiram računovodstvo, dveletni program (za 6. stopnjo). in so nam dali možnost, da se ponovno vpišemo v 2. letnik, četudi nimaš več nobenega izpita.

jaz se ne bi izpisovala in potem čez nekaj časa nadaljevala :roll: . moram napisati samo še diplomo in zato me zanima, če lahko pišem diplomo tudi, če sem redno/če bi bila redno zaposlena oz. bi iskala zaposlitev. vem, da mi tako propade status študenta in zanima me, kakšne posledice bi to imelo. bi si morala zagovor plačati?

sicer pa tega tako ali tako ne bom storila, le zanimalo me je. sem pa razmišljala v to smer.
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 10. Nov. 2007 9:36

ela85 napisal/-a:študiram računovodstvo, dveletni program (za 6. stopnjo). in so nam dali možnost, da se ponovno vpišemo v 2. letnik, četudi nimaš več nobenega izpita.

jaz se ne bi izpisovala in potem čez nekaj časa nadaljevala :roll: . moram napisati samo še diplomo in zato me zanima, če lahko pišem diplomo tudi, če sem redno/če bi bila redno zaposlena oz. bi iskala zaposlitev. vem, da mi tako propade status študenta in zanima me, kakšne posledice bi to imelo. bi si morala zagovor plačati?

sicer pa tega tako ali tako ne bom storila, le zanimalo me je. sem pa razmišljala v to smer.


točno to mam jst sedaj. dobila sem možnost redne zaposlitve in kaj se zgodi s statusom in diplomo. sm klicala na moj fax, pa verjetno je povsod tko.in so mi rekl, da če mam status študenta oz. absolventa mi ga nihče ne more vzet med letom. maš status, samo nimaš ugodnosti (ne moreš kupovat bonov,zdr. zavarovanje te morajo starši odjavit, tako tudi doklade če jih maš, ne smeš delat prek napotnic) in to je to. diplomo normaln delaš nič ti ni treba plačat. če ti pa slučajno pogodbe ne podaljšajo (npr. če ti jo ne podaljšajo maja) pa dobiš vse te pravice nazaj (starši te spet prijavijo za zavarovanje tako tudi doklade itd).
vsaj men so tako rekl, zj pa jst samo upam da je to res :oops:
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Nov. 2007 10:24

jaz zaenkrat še nimam nobene službe na vidiku, bi pa jo rada začela intenzivno iskati. mogoče bi se celo lahko nekje kazala, ker je enih par zaposlenih odšlo, pa še bolniške koristijo :P . žal pa ne vzamejo študentov.

ker na študentskem servisu nekako ne najdem dela zase, na kar pa se prijavim, pa izberejo druge (gospa, ki je tam zaposlena mi je celo rekla, da za kakšna boljša dela imajo že vnaprej koga izbranega, razpis pa dajo le zato, ker ga morajo), bi se zaenkrat prijavila na zavod za zaposlovanje, med tem časom pa pošiljala prošnje. zanima me ali bi bila v tem primeru tudi upravičena do denarja... :oops:
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 10. Nov. 2007 10:28

Ela a ni bol da zdj delaš taka različna dela, pa izkoristš ta let absolventa-in mogoč najdeš delo, ki te zanima in te vzamejo lahko za redno..
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 10. Nov. 2007 16:16

uh, seveda, da je to boljša rešitev... ampak, pravim, žal nekak ni ponujenih del na mojem področju, sploh ne na študentskem servisu. večinoma je kelnarija.

sicer pa bom tako ali tako ostala študentka in se posvetila diplomi. :P v ponedeljek se "že" sestanem z podjetjem katerga bom obravnavala v diplomi. potem pa bo vse skupaj bolj zalaufalo, čeprav vem, da se takrat še komaj začne :tanz: .
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 10. Nov. 2007 16:45

Spomin na moj zagovor diplome je eden najlepših v mojem življenju.

Kasneje sem v avtu jokala kot dež od same sreče :)
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 11. Nov. 2007 9:50

Ja ela85 sej maš prov, bolš nekak dobit delo iz tvojega "področja", ma posveti se diplomi in mogoč se vmes kej najde (mogoče pa ravno na tem podjetju v zvezi z katerim maš diplomo)-nikol se ne ve, velik sreče pri iskanju :)
Za dežjem vedno posije sonce!!

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov