Delo v strežbi (MB)

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Venetta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Venetta » 15. Avg. 2014 12:15

Mariborčanke, kateri dnevni kafiči/kavarne (ne dolgo odprti) v MB so ok? Da se ve, da plačujejo svoje zaposlene in da je urejen ambient/klientela? Imam možnost selitve tja, vendar ne bi rada delala v kakem prevelikem lokalu, ker sem nazadnje delala v strežbi dve leti nazaj (vsega skupaj leto dni v dveh lokalih) in se moram najprej najt v nekem normalen kafiču, a da jim vseeno laufa. :wink: Nazadnje sem bla na razgovoru pri enem šefu za manjši lokal, pa mi je začel mučkat, da bi me zaposlil na podjemno (tega nočem) ali napotnico (ki je nimam) ter me že na razgovoru napol osvajal, pa sem bila normalno oblečena in tudi pogovarjati se znam na razgovoru, tako da ni imel razloga za to. Se mi je zdelo totalno neprofesionalno od njega, ampak mi za tisto delo ni žal, ker tudi nivo ljudi, ki hodi tja, ni ravno super (samooklicani pomembneži, ki se baje tam k*rvajo s kelnarcami kot sem slišala). :/

Tako da sem v iskanju nekega fajn lokala, ker ne morem iti osebno naokoli (nisem doma ravno blizu MB). V primeru, da bi bil kak fajn lokal, bi poklicala in se zmenila za razgovor, se mi zdi boljša taktika, kot loviti šefe po lokalih in te že zaposlene odslovijo s stavkom "trenutno ne rabimo pomoči".

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov