Ali se znate pogovarjati?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se znate pogovarjati?

Ja seveda, kdo se pa ne zna!
40
60%
Ja, vendar ne po pravilih
20
30%
Ne
7
10%
Skupaj glasov : 67

Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 06. Jan. 2006 23:05

Jaz tut mislim, da odvisno od sogovornika ... Ponavadi ne skačem v besedu razen, če je ful neka debata o neki stvari :D Mislim, da se znam pogovarjat ... pa tut poslušat takrat, ko je treba. Je pa res, da sem že naletela na ljudi s katerimi se niti ne trudim pogovarjat :evil: Hm ja ... zbluzla sn svoje ... malo je čudno postvljeno vprašanje :?
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 07. Jan. 2006 19:29

Ja, se znam pogovarjat ja. To je ena moja vrlina :)!
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
izitanči
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 680
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: bela ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a izitanči » 08. Jan. 2006 12:37

Težko je sebe opisovat, in ocenjevat.
Sama mislim, da se dobra "poslušateljica", in tudi nikoli ne upadam drugim v besedo, ker tudi sama tega ne želim. Velikokrat me prijateljice iz različnimi težavami pokličejo v nemogočih urah, in jaz jih poslušam dokler ne "omagajo".
Taka pač sem
Sej pravjo...dobro se z dobrim vrača!!!
A ne!!?? :wink:
Sončni zahod je mešanica, med pravljico in iluzijo. Ene največjih lepot, kar jih ponuja stvarstvo. Čista katarza človeškim čutom.
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 08. Jan. 2006 13:04

Načeloma sem zlo dober sogovornik (vsaj drugi mi tko pravjo, ker se mi res velik ljudi zaupa; sem k dežurna SOS linija - anytime, anywhere :D ), sam z ljudmi k so mi zoprni in blazno antipatični, pa nimam potrpljenja. In take hitr skenslam, tud mal bolj grobo. :)
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 08. Jan. 2006 13:26

baje da včasih prehitr govorim, ker hočem tolk povedt.
:D
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 08. Jan. 2006 16:21

Načeloma se znam pogovarjat...sam obstajajo pa osebe s katerimi se žal nikakor ne znam pogovoarjat...nekako ne najdemo nekih skupnih točk in potem kr ni in ni pogovora :roll: Vendar takih oseb je izredno malo :D

Drugače sem pa kar vljudna sogovornica...ne skačem v besedo...znam poslušati in tut kaj konkretnega odgovoriti :razz:
Edina moja napaka je, da včasih hočem preveč povedat in začnem tako hitro govoriti, da sama sebe ne dohajam in pol iz mojih ust letijo take čudne besede oz. stavki :oops:
No še ena napaka, da začnem nekje govoriti in pol se vmes spomnem še 10x stvari, ki bi jih želela povedati tako, da na koncu ne vem niti kaj sem na začetku hotela povedati :?
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 13. Feb. 2006 22:02

Zase mislm d sm kr ok sogovornica. Znam poslušat, svetovt ..ok ok res d kdaj skačm v besedo, to pa sam če nekdo men :D .. Folk mi govori, d sm ful ok za zaupat ..pa krneki sploh jih ne štekam kaj je tazga na men :gruebel: . Je tud res, d če mi nekdo res preseda da enostavno zinm neki preveč ostrega, nesramnga ..jz ne mislm d je glih kej preveč nesramn sam drugi mi pravjo da je :oops: . Aja, pa sm direktna, tis kar mislm tud povem.
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 14. Feb. 2006 5:58

Ja, vendar ne po pravilih :D
Pogosto skocim v besedo, vcasih komaj cakam, da oseba poleg mene neha govorit..oujee :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov