Ali se znate pogovarjati?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se znate pogovarjati?

Ja seveda, kdo se pa ne zna!
40
60%
Ja, vendar ne po pravilih
20
30%
Ne
7
10%
Skupaj glasov : 67

glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 16. Okt. 2005 8:55

jah ja bi rekla da znam govort ja :) ne čisto pravilno ker enostavno segam v besedo ker morem če en pa pozabim in se ne dolgo časa potem ne spomnim kaj sm hotla pobvedat pa tut rada skačem iz teme na temo :) drugač se pa full rada pogovarjam ;)
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 16. Okt. 2005 10:35

jz se znampogovarjat, tud ne skacem tok v besedo nit ne menjam tem... ceprov mami prav da se ne znam pogovarjat- sam kako nej se pogovarjam z clovekom ki se zna vecinoma samo dret, pretiravat in panicart... :? :roll:

drugi so nad mano kr zadovoljni :D
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 16. Okt. 2005 10:39

Mark napisal/-a:Pomoje se znam pogovarjat, če je treba... Navadno ne skačem v besedo, razen, če vsi poprek lapajo, te še jaz kaj dodam :D Drugače pa, če je sila tudi nonstop nekaj bluzim :D


jaz tui ;)
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 16. Okt. 2005 11:36

odvisno od mojga sogovornika...z nekaterimi mi je ful užitek se pogovarjat, z nekaterimi pa gre bolj težko. se trudim, da folku ne skačem v besedo, ker tut jst ne maram, da mi folk to dela. ful na živce mi gre pa to, da hočeš eno stvar nekomu razložit pol ti pa druga oseba, k ve kaj razlagaš, skače v besedo in dokončuje tvoje stavke. to se mi pa vse kocine naježijo.
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 16. Okt. 2005 11:42

Jst se znam pogovarjat. Z osebami vseh starosti. Se prilagajam. Pa zlooo rada govorim.
Moj problem pri govorjenju je samo ta, da včasih sama sebe prekinjam med govorom. Mam včas tok stvari za povedat-neki začnem govort, ne povem do konca, začnem z drugim dogodkom itd. :?
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 17. Okt. 2005 11:11

nogica napisal/-a:...
Moj problem pri govorjenju je samo ta, da včasih sama sebe prekinjam med govorom. Mam včas tok stvari za povedat-neki začnem govort, ne povem do konca, začnem z drugim dogodkom itd. :?


ja, to se tui meni dogaja :?
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 17. Okt. 2005 12:08

Jaz mislim, da sem dober sogovornik in poslušalec, čeprav se mi zdi, da je to odvisno od mojega sogovornika. Ljudem, ki jih ne poznam ali ki jih prvič srečam, ne skačem v besedo in jih zelo pozorno poslušam ter se z njimi pogovarjam na čisto drugačen način, kot na primer z možem in priajtelji. Lubiju ponavadi kar pogosto skačem v besedo (še posebej takrat ko se ne strinjam :D ), pogovor s prijateljicami pa tudi zgleda čisto drugače - čvekanje, smejanje, skakanje v besedo so vedno prisotni... Hm, če potegnem črto, mislim, da sem kljub vsemu dober poslušalec, sogovornik in da način pogovora prilagodim glede na to, kdo je moj sogovornik...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 17. Okt. 2005 13:04

odvisno od teme in sogovornika... načeloma se znam čist kulturno pogovarjat :D ... če je pa govor o kakšni stvari, za katero sem sveto prepričana da je taka in čist nič drugačna oz. ki mi gre na živce, pa ima nasprotna stran drugačno mnenje lahk hitr rahlo zvišam ton ... če gre pa za kakšne bližnje sorodnike se pa tud ornk derem če je treba :D
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 17. Okt. 2005 13:14

Pr men je vse odvisno od samega sogovornika. Zdej če je treba upoštevat bonotn, ga pač upoštevam. Če ma kdo težave, pa če sem voljna poslušat, ga pač poslušam, in na koncu šele na koncu povem svoje mnenje. Zdej če sem pa čist navdušena nad katero stvarjo, pa bonton zame sploh ne obstaja in govorim kar vsepovprek. Sicer sem pa bolj tihe narave tako da do takih izpadov ne pride ravno velikokrat.
Ja, mislm, da se znam pogovarja (vsaj noben se še ni pritožil)
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 17. Okt. 2005 13:36

sAdie napisal/-a:
nogica napisal/-a:...
Moj problem pri govorjenju je samo ta, da včasih sama sebe prekinjam med govorom. Mam včas tok stvari za povedat-neki začnem govort, ne povem do konca, začnem z drugim dogodkom itd. :?


ja, to se tui meni dogaja :?


men tud... in pol niti ne vem, kero temo bi nadaljevala in kako bi vse skupi do konca speljala :)
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 17. Okt. 2005 16:02

Joj, če me tema zanima kar ne morem nehat. Drugače pa je, če se tema obrne na moje osebne stvari, potem pa ne dobiš besedice ven iz mene. Znam pa prisluhnit in baje dajam tud dobre nasvete. Se pa tud zgodi, ko mi ni za govorit, takrat najraje eno kolegico pokličem, ki me itak ne pusti do besede pa je stvar rešena :D
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 17. Okt. 2005 17:25

Ja pomoje da se znam no, sicer je to veliko odvisno tudi od sogovornika in seveda od teme pogovora.
Drgač pa če me neki zlo zanima, itak da se me ne da vsavt da ne bi vprašanj postavljala. :)
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 06. Jan. 2006 20:17

ja js se tud znam(mende) :D.. sam najlažje se pogovarjam v živo še z eno osebo (tud če je nepoznam) tak pogovr najbl hitr steče.. :)
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 06. Jan. 2006 22:06

js mislim, da se znam pogovarjat :) skor nikol ne skačem v besedo, pa tud poslušam sogovornika :)
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 06. Jan. 2006 22:56

ya udvisn s kom se puguvarjam...sam mislm da znam tut puslušat ne sam guvort...če je pa družba pa rada prekinm..da ne puzabm puwedt tega kar mislm...ups :oops:
umiram.</3

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron