Verzi za novo leto in božič [ZT]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
stalky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 1. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a stalky » 18. Dec. 2007 19:15

Za božič zberemo se vsi
v okviru vse družine,
ker praznik ta v nas tke vezi
topline in bližine.
Ljubezen z vami naj živi,
nikdar naj ne premine!

Bliža se božič in z njim praznovanje,
ki že nestrpno ga čakamo vsi.
Božje drevesce krasi stanovanje,
v jaslicah detece božje leži.
Naj uresničijo vaše se sanje –
vedno le dobro naj se vam godi!

Le nekaj vročičnih decembrskih dni
je še do božiča in novega leta.
V tem času si vsak le najboljše obeta,
in vse, kar je dobrega, drugim želi.
Naj v vas bo svetloba božične noči,
v prihodnost pa naj bo le sreča zajeta!
...vsaka solza pokaže smrtnikom eno resnico...
Uporabniški avatar
mash@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 228
Na forumu od: 15. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mash@ » 19. Dec. 2007 23:01

jaz sem dobila eno fuuuuuul lepo čestitko včeraj! Gre za posneto reklamico v kateri se je potem pojavlo moje ime!!
Evo jo na TEM linku.
TOLE je pa link, če želite komu poslat čestitko z njihovim imenom.
:eek:

Slika
barbara21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbara21 » 20. Dec. 2007 9:12

Oooo, ful dobro, sem jih že poslala nekaj :)
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 20. Dec. 2007 9:52

najboljš je če se kšnga svojga spomneš :wink: pa je unikat.
Velika ljubezen in velik uspeh sta povezana z velikimi tveganji!
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Dec. 2007 10:11

meni so ti verzi ob kakršnihkoli praznikih takšna beda, da je bolje, da se nihče ne spomni name, kot pa da mi pošlje zlajnano voščilo v verzih. ko prejmem takšno voščilo, bi gre na bruhanje.

včasih, ko elektronske pošte in mobitelov še ni bilo, sem pisal po 50 čestitk za novo leto...in jih ponavadi tudi ogromno dobil. in zgodilo se je, da so bile po 3-4 čestitke z istim verzom!!! :eek: katastrofa!!! :roll:

zatorej...prepričan sem, da če bo nekdo dobil čestitko iz srca s tekstom "vesel božič in srečno novo leto, veliko mi pomeniš" ali kaj podobnega, spontanega, iskrenega, bo vse skupaj naredilo veliko boljše vtis, kot pa kakšno sonetje novoletne nesreče, katere avtor bi bil zelo bogat, če bi od tega vlekel avtorske pravice...

torej pozabite na verze, bodite iskreni in spontani...takšno voščilo bo najlepše!
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 20. Dec. 2007 10:40

Jochie napisal/-a:meni so ti verzi ob kakršnihkoli praznikih takšna beda, da je bolje, da se nihče ne spomni name, kot pa da mi pošlje zlajnano voščilo v verzih. ko prejmem takšno voščilo, bi gre na bruhanje.
!


zanimivo... veš, eni niso najbolši pesniki, jim rimanje ne gre al pa kaj, in hočejo poslati nekaj lepega, ne kar zlajnano vesel božič in srečno novo leto :? .. pa kaj, če dobim od treh kolegov isti verz. Meni se zdi lepo,da se je nekdo spomnil na mene.
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Dec. 2007 10:45

srčica* napisal/-a:
Jochie napisal/-a:meni so ti verzi ob kakršnihkoli praznikih takšna beda, da je bolje, da se nihče ne spomni name, kot pa da mi pošlje zlajnano voščilo v verzih. ko prejmem takšno voščilo, bi gre na bruhanje.
!


zanimivo... veš, eni niso najbolši pesniki, jim rimanje ne gre al pa kaj, in hočejo poslati nekaj lepega, ne kar zlajnano vesel božič in srečno novo leto :? .. pa kaj, če dobim od treh kolegov isti verz. Meni se zdi lepo,da se je nekdo spomnil na mene.


jst se pa strinjam z jochiem.Ko dobim pet istih smsov od različnega folka, jih sam brišem en za drugim in mi to ne predstavlja nobenega pomena sploh.Zame predstavlja pomen nekej kar je iz srca,pa četudi je to samo srečen božič in vem da je iz srca.Teli zklajnani smsi mi gredo pa na jetra, ker ni nč lažjega kot dvsjt folka naenkrat poslat en in isti sms.Totalno neosebno.
Tud jst nkol ne pišem teh verzov, ampak vedno voščim iz svoje glave.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 20. Dec. 2007 10:50

*purple* napisal/-a:
srčica* napisal/-a:
Jochie napisal/-a:meni so ti verzi ob kakršnihkoli praznikih takšna beda, da je bolje, da se nihče ne spomni name, kot pa da mi pošlje zlajnano voščilo v verzih. ko prejmem takšno voščilo, bi gre na bruhanje.
!


zanimivo... veš, eni niso najbolši pesniki, jim rimanje ne gre al pa kaj, in hočejo poslati nekaj lepega, ne kar zlajnano vesel božič in srečno novo leto :? .. pa kaj, če dobim od treh kolegov isti verz. Meni se zdi lepo,da se je nekdo spomnil na mene.


jst se pa strinjam z jochiem.Ko dobim pet istih smsov od različnega folka, jih sam brišem en za drugim in mi to ne predstavlja nobenega pomena sploh.Zame predstavlja pomen nekej kar je iz srca,pa četudi je to samo srečen božič in vem da je iz srca.Teli zklajnani smsi mi gredo pa na jetra, ker ni nč lažjega kot dvsjt folka naenkrat poslat en in isti sms.Totalno neosebno.
Tud jst nkol ne pišem teh verzov, ampak vedno voščim iz svoje glave.


a potem vsaki kolegici drugače voščiš novo leto?
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Dec. 2007 10:52

moraš biti pesnik, da napišeš nekaj lepega, iz srca, iskrenega??? ko nekomu prepišeš verz, se sploh poglobiš v besede, kaj pomenijo, kaj verz hoče povedati???

verjetno vsem osebam pošlješ isti verz, kajne??? so ti vse osebe enako blizu, da si isti verz zaslužijo???

veš, zame je pisanje voščil nek "obred". v tem času razmišljam, kaj mi oseba, kateri je voščilo namenjeno, pomeni, spominjam se trenutkov, ki sem jih s to osebo preživel in sem zato sposoben napisati eno prijetno spontano voščilo. zato tudi tako sovražim ta voščila z zlajnanimi verzi, ker so prav gotovo napisana z namenom "spodobi se napisati ti voščilo, evo, opravil sem svojo dolžnost".

pa še nekaj...ponavadi imajo podjetja že stiskane voščilnice, kjer je že napisanih nekaj misli v različnih jezikih ter logo podjetja.
nekateri te voščilnice podpišejo, drugi jih samo pošljejo brez podpisa...

vedno, ko sem poslovno pisal voščilnice, sem si vzel čas tudi da sem voščilo napisal lastnoročno. tudi 150-200 voščilnic... je poslovno, je človeško...in en velik plus pri poslovnem partnerju!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Dec. 2007 10:56

srčica*, seveda da vsakemu svoj sms pošljem in niso enkai med seboj, ker pač ene osebe mi pomenijo več, druge manj, z enimi imamo take fore, z drugimi take, predvsem pa ima vsak svoje želje in ponavadi voščim na podlagi le-teh.
in tko kot je jochie rekel, ne rabiš biti pesnik da spišeš nekej iz srca.samo čutit moraš.če imam jaz nekoga rada, mi sploh ni težko nekej spisat posebej zanj.druga je če človeka ne maram, tukej mi zmanjka besedila, ampak takim itak ne voščim.
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 20. Dec. 2007 11:32

Sama pošljem voščilnice le najbližjim, nekje okoli 20-30, kupim Unicefove, ali pa mi jih naredi nečak. :D
Vsakemu posebej "spesnim" nekaj svojega, pač želje namenjene točno tej osebi, ki ji pišem. Vsem ostalim (torej, celemu imeniku iz GSMa) pa pošljem SMS, ki ga tudi sama sestavim, pošljem pa vsem enakega... Ampak potem nekajkrat dobim vrnjenega in jih dobivam še nekaj let... :?

Meni je vseeno lepo, da vidim, da se je nekdo spomnil name, pa magari z istim sms-om, ki sem ga spisala sama.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 20. Dec. 2007 11:34

le@ napisal/-a:
Meni je vseeno lepo, da vidim, da se je nekdo spomnil name, pa magari z istim sms-om, ki sem ga spisala sama.


:roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Dec. 2007 12:08

Jochie napisal/-a:
le@ napisal/-a:
Meni je vseeno lepo, da vidim, da se je nekdo spomnil name, pa magari z istim sms-om, ki sem ga spisala sama.


:roll: :roll: :roll:


meni pa tolažilna nagrada pove samo to, da ljudem očitno ni veliko do mene.pa mam rajš da se ne spomnejo name, kot pa da MOJ sms pošiljajo meni nazaj :roll:
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 20. Dec. 2007 12:41

Ne mi rečt, da še nisi nikoli nisi forwardirala SMSa, maila ipd. z dobrimi željami.:wink:
jaz imam še vsa lanska voščila v telefonu shranjena, pa sem 100%, da bom letos večino istih spet dobila. Tistemu, ki pošlje Fwd SMS, lahko očitam samo to, da je neizviren, ne pa tudi, da je slab prijatelj. :?
psenica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 128
Na forumu od: 31. 1. 2006
Kraj: sončna pega

Neprebrana objavaNapisal/-a psenica » 20. Dec. 2007 12:56

ja ok...ti pošlje isti sms. neizvirn pač. samo nekateri ga sploh preberjejo ne. sem poslala kolegici sms z voščilom in vmes napisala pač njeno ime. in ga očitno niti prebrala ni, ker je namreč istega (z njenim imenom v besedilu) poslala nazaj.. :roll:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov