Valentinovo

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 15. Feb. 2009 23:25

jullia_ napisal/-a:MsN, a si pripravljena na ves srd, ki se bo zdaj zlil nate? :P


Le na dan z besedo :D Rada pokvarim romantiko.

In že vnaprej - ne, nisem zavistna, romantika je kul, valentinovo pač ne :D No, mogoče bi celo bilo, ampak ko cel mesec na forumu berem(o) ene in iste poste na to temo, same ah in iii scene, poceni variante kako se imeti lepo za en dan, kaj podariti ali izdelati za svojega šampiončka, vse skupaj zbledi. Oziroma postane preveč roza. In vedno, ampak res vedno, se ob tem vprašam, kaj na takšne izpade porečejo fantje. Moški! Se topijo, ko jim podarite nekaj srčkastega? Padejo dol, ker se greste valentinov seks - končno!?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Feb. 2009 23:28

MsN napisal/-a:Vidite, drugi dan pa kreganje :lol:


ne ne, na valentinou dan kreganje :D
a jebi ga tkole je naneslo, kaj čmo.jst sumim, da so mogl pr mojmu doma zjutri met kšn fajt in neki tazga kar očitno ni blo za moja ušesa in je biu zato ceu dan sitn.sej se niti nisva kregala, velino dneva se ubistvu sam pogovarjala skor nč nisva :D
dons je biu pa zjutri ves prliznen, pol sva se skregala pa zarad ene bedarije.Trma vleče usazga u svojo smer, pa je kar je blo.

sicer se pa nism nč prpraulala, ni blo nobenih daril, nobenih presenečenj ne nič.Edino zmenila sva se da greva na izletek, na kterga bi šla tko al tko, ker je to edina sončkasta sobota do zdej (pač v tem zimskem času) ko je biu frej in sva kam lahko šla.če je valentinovo ali ga pa ni.

pa ni mišljeno, kot da si pa zdej sam na valentinovo privoščiš nevemkaj.sam pač, takrat je pač tak dan a ne.mojmu pa sodelaucem je še šef reku, da se ne bo delal, d abodo lohk kam pelal svoje drage :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 15. Feb. 2009 23:35

Saj to je poanta vsega skupaj - dan v mesecu ti ne narekuje počutja (lahko ga stimulira ali pač ne) in dejanj (vsaj naj ga ne bi). In zato pride do tega - se skregaš ravno na valentinovo. Meni se ne zdi katastrofalno. Nekdo, ki je ta dan čakal cel mesec, lahko verjetno znori od razočaranja. Kar je spet problem velikih pričakovanj (predvsem na ženski strani). Lepo je pričakovati, prav neumno pa je od nekoga zahtevati, da te bo na ta dan začaral in odnesel v daljne kraje. Ker tistim, ki jim kronično primanjkuje kvalitetnega odnosa in časa za partnerja, itak ni 'pomoči', valentinovo gor ali dol. Tisti pač danes letijo od metuljčkov, če se je včeraj izteklo po planu in so dobili kaj lepega ali je hani rekel točno tisto, kar naj bi, čez čas pa spet realnost. In zato se mi zdi nesmiselno izpostavljati en določen dan za stvar kakršna so čustva. Čustva, ki so fleksibilna in se ne premikajo glede na koledar.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 15. Feb. 2009 23:53

ja no, nisem zdej čakala tega dne ceu mesec.Mislm sem, čakala sem en dan ko bo frej pa da bo sonce da lahko greva kam, pa tko.
je pa verjetn res neprijetno, da delaš ful ene plane za valentinovo, nabavš darilca,stvari, na konc je pa use narobe.
Mah, jst se za svoj polom od valentinouga ne sikiram.Ubistvu se mi sploh ne da in nimam nekega razloga.Pač je tko nanesl, ni blo ne prvič in zadnjič verjetno tud še zdaleč ne.
Itak pa vem, zdej je blo slabo, mogoče bo pa jutr prfect :) No, čakam še da se mi oddolži za ceu vikend tečnobe :D :D

ne gre se pa zato, da kdo čustva izpostaula glede na koledar.Pač je valentinovo dan namenjen zaljubljencem in pač nevem,ga izkoristiš a ne kukr pač veš. Sej ni use tko črnobelo, kot si ti napisala v zadnjih staukih.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 16. Feb. 2009 9:17

MsN napisal/-a:Saj to je poanta vsega skupaj - dan v mesecu ti ne narekuje počutja (lahko ga stimulira ali pač ne) in dejanj (vsaj naj ga ne bi). In zato pride do tega - se skregaš ravno na valentinovo.


ja res je..js naprimer si tut ne zenem valentinovga tok k srcu, ampak vseen sm neki pripravla fantu, pa na en izlet sva misla it...na koncu je pa blo tako, da so meli neke probleme v sluzbi in je mogu v soboto it najprej na faks potem pa u sluzbo, potem se nama je pa mudilo domov - ko je prisel, mi je prinesel vrtnico :oops: potem me je pa peljal na kosilo - kar je vseen izpadlo ful kjut ampak nic v skladu z najinimi nacrti - jebiga, se zgodi :wink: sej bova sla pa enkrat drugic na tist izlet, ne rabim glih valentinovga za to da se imama fajn :D
res nism bla popolnoma NIC razocarana, tako je pac blo kot je blo in ne bi moglo bit drgac.
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 16. Feb. 2009 12:59

MsN napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:MsN, a si pripravljena na ves srd, ki se bo zdaj zlil nate? :P


Le na dan z besedo :D Rada pokvarim romantiko.

In že vnaprej - ne, nisem zavistna, romantika je kul, valentinovo pač ne :D No, mogoče bi celo bilo, ampak ko cel mesec na forumu berem(o) ene in iste poste na to temo, same ah in iii scene, poceni variante kako se imeti lepo za en dan, kaj podariti ali izdelati za svojega šampiončka, vse skupaj zbledi. Oziroma postane preveč roza. In vedno, ampak res vedno, se ob tem vprašam, kaj na takšne izpade porečejo fantje. Moški! Se topijo, ko jim podarite nekaj srčkastega? Padejo dol, ker se greste valentinov seks - končno!?


:lol: You go girl!! :gut:

Mah, midva greva na kako papico al se pa kam zapeleva pa sexava tud kdaj na valentinovo ;) Ampak to bi tud drgač nardila, oziroma če drgač nebi, nobenmu na kraj pamet ne pade, da bi pa zato, ker je pa valentinovo. Je pa res, da je skomercializiran dan, ki čist brez potrebe napsihira mlade naivne punce.
Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat!
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 16. Feb. 2009 13:05

midva sva letos prvič "praznovala" valentinovo,šla sva na večerjo
prejšnja leta temu dneva nisva namenjala pozornosti tko da dan kakor vsi drugi pač
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 16. Feb. 2009 14:09

Sekhmet napisal/-a: Je pa res, da je skomercializiran dan, ki čist brez potrebe napsihira mlade naivne punce.


Ja, men je vsako leto najbolj smešno, ko se par tednov prej v vseh revijah, prospektih trgovin, na izložbenih oknih itd. začnejo pojavljati veliki napisi '14. februarja je valentinovo!' ali pa '14. februar' , zraven pa vse v srčkih in eksplozijah rdeče barve :irre: ...

--> Da slučajno kupci ne bi pozabili, kdaj sploh je ta zadeva, oz. jih s tem datumom šele seznanjajo in silijo v nakupe, ker se 'praznik' pri nas še ni dobro prijel in ni dovolj kupcev, ki bi se spontano odpravili zapravljat za ta dan :rofl:
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 17. Feb. 2009 20:07

Jst sm pa od enga, k je vame zalublen že od julija dobila vrtnico (v čet. iz dolenjske pršu, da mi jo je prnesu), pa eno bonboniero od prjatla, ker je hotu vidt kako je, če si enkrat tak kot drugi (nikoli ni dajal nič na take dneve) :).
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 17. Feb. 2009 22:38

Meni je blo prav tečno, ko sva za valentinovo šla na večerjo (ker to pač delava pogosto) in je blo v dveh priljubljenih restavracijah vse zasedeno samo zato, ker je valentinovo - drugače pa skoraj ni ljudi. :roll:

Sicer pa sem na valentinovo dobila vrtnico in čokoladice, ampak ne zaradi valentinovega, ampak zaradi drugega razloga ... in mi je blo všeč, saj bi to naredil na katerikoli dan v letu.
Uporabniški avatar
Claudia22
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 327
Na forumu od: 18. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Claudia22 » 18. Feb. 2009 18:38

Meni je pa moj ljubi pripravil res lepo Valentinovo. :) Najprej je prišel k meni in mi prinesel vrtnico in Lindtovega srčka (sem mahnjena na Lindor iz Lindta :cool: ), v katerega je poleg čokoladic skril še lisice. :wink: Nato pa me je peljal še v kino, kjer sva gledala romantično komedijo Vojna med nevestama. Za piko na i pa sva potem sla se v najino najljubso mehisko restavracijo, kjer nama je celo rezerviral mizo (ponavadi se nekak vedno vstuliva, kljub temu da moras bolj ali manj rezervirati, da prides not). Nato pa sva sla se k njemu na vikend, kjer sva bila sama. Malo sva plesala in se cartala, nato pa si me je privoscil se v postelji (lisice so se kako prav prisle) hihi. Skratka, imela sva se precudovito in orgazmicno if you know what I mean. :cool:

Aja, jaz sem pa njemu kupila Milkin srcek, disavno milo al olje ali neki takega v obliki srcka za masazo (sem mu jo obljubila), plisasto rozico, na kateri pise I love you, obenem pa sem mu napisala eroticno zgodbico, v kateri sva midva v glavnih vlogah. :)

Drugac pa kar se praznovanja Valentinovega tice, se nekako strinjam, da gre za komercialen praznik, uvozen iz Amerike, in da valda moras nekomu, ki ga imas rad, to kazati skozi vse leto, po drugi strani pa je prav lepo, ce se ljubljena oseba zate potrudi in ti pokaze, koliko ji pomenis.
" I am FREE no matter what labels you put on me. I am a no-name brand human being." (Simone Hudson)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Feb. 2009 19:54

Midva nisva nič praznovala, pa tudi nobene malenkosti si nisva podarila, kot sva si jo vsako leto do sedaj. Je bil to čisto običajen dan za naju.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 19. Feb. 2009 22:51

*purple* napisal/-a:
MsN napisal/-a:Vidite, drugi dan pa kreganje :lol:


ne ne, na valentinou dan kreganje :D


heh ... moj je bil tudi neki tečen v soboto ... oz. kar precej tečen .. kar neki je kričal name za vsako malenkost, pa ves čas je v TV buljil, še sexala nisva in sploh skoraj nič komunicirala :D
Se pa ne sekiram, ker mi valentinovo itak ni nek pomemben dan ... Še boljše da se je tako obnašal, če je bil slabe volje, kot pa da bi bil neki prislijeno prijazen.
Podarila si pa tudi nisva nič, ker se nama zdi brezveze zdej ene prčkarije kupovat ..
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 20. Feb. 2009 2:34

Valentinovega ne praznujem.

Na ta dan so le vse ženske zoprne, če jih njihov partner ni "počastil" s kakšno osladnostjo. :D
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 20. Feb. 2009 10:24

ženska napisal/-a:Valentinovega ne praznujem.

Na ta dan so le vse ženske zoprne, če jih njihov partner ni "počastil" s kakšno osladnostjo. :D


Ali pa v devetih nebesih, ker se je končno na nekaj spomnil - itak ne sam, ampak ga je opominjalo vse rdeče in roza v izložbah, na radiu, televiziji, reklamah :lol:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov