Žuranje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 16. Nov. 2004 15:16

Zmernost je lepa čednost :D... al neki tazga.

Pa da se še postavim na stran ljubljanskega ženskega spola. MissyA veš sej niso vse take. Jst osebno poznam kar nekaj zlo fajn deklet, ki so totalno d'best in nimajo nekakšnih napadov "zlatence" :) Je res da obstajajo tudi take, malo drugačne. Ampak sej veš kaj pravijo vsi drugačni vsi enakopravni :D
Uporabniški avatar
missy*m*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 8. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a missy*m* » 16. Nov. 2004 17:40

uršy napisal/-a:
*missyA* napisal/-a:Men grejo ful na živce fine *izde k se obnašajo kot da so sam one edine na svetu. Pa res vse isto zgledajo-čist rumeno oranžne od solarija kot da bi imele zlatenco, zato bolj redko zahajam v Lj. žurat


Aja, po ta novem so sam take ženske v Ljubljani, drgje jih pa sploh ni. :lol: Dej mal se zamisl no nad to svojo izjavo. :roll:


no dj, mal smiri... itak ni misnla za vse, a mogoče vidš da kje piše za vse!!? ampak priznej, da jih je komad pa da mečejo slabo luč na ostale... no, če še nisi slišala tega ti jst povem, da je tko. sicer pa, če nisi taka ti tega ni treba tko osebno jemat :!:

peace :blume:
Ko človek ve zakaj ljubi, ne ljubi več.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 16. Nov. 2004 23:00

Sploh se pa nč ne razburjam, sam tale ena missy ne vem kva je napisala, da zato ne hodi žurat v Ljubljano. Kaj to pol pomen? :?: Po moje to pomen, da so v LJ vse pi*ke take, drgje pa ne in d zato rajš hod žurat drgam. :D

:meeting:
*missyA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 11. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *missyA* » 17. Nov. 2004 8:00

uršy napisal/-a:
*missyA* napisal/-a:Men grejo ful na živce fine *izde k se obnašajo kot da so sam one edine na svetu. Pa res vse isto zgledajo-čist rumeno oranžne od solarija kot da bi imele zlatenco, zato bolj redko zahajam v Lj. žurat


Aja, po ta novem so sam take ženske v Ljubljani, drgje jih pa sploh ni. :lol: Dej mal se zamisl no nad to svojo izjavo. :roll:



A te je mal zabolel Uršy??? Mogoče si pa sama taka??? Pa drugič mal bol preber kaj sm dejansko napisala :D
*If you belive in yourself you'll make it, everyday of your life*
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 17. Nov. 2004 21:08

*missyA* napisal/-a:
uršy napisal/-a:
*missyA* napisal/-a:Men grejo ful na živce fine *izde k se obnašajo kot da so sam one edine na svetu. Pa res vse isto zgledajo-čist rumeno oranžne od solarija kot da bi imele zlatenco, zato bolj redko zahajam v Lj. žurat


Aja, po ta novem so sam take ženske v Ljubljani, drgje jih pa sploh ni. :lol: Dej mal se zamisl no nad to svojo izjavo. :roll:



A te je mal zabolel Uršy??? Mogoče si pa sama taka??? Pa drugič mal bol preber kaj sm dejansko napisala :D



Ja tole me je čist zabolel v dno duše. :lol: Ja jst sm oranžna :gaehn: Fak ej zdej si me pa dubila :wall: Damn ej.
*missyA*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 15. 11. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *missyA* » 18. Nov. 2004 14:59

Bejbika hvala za nasvet pa za lupčka :flower:
*If you belive in yourself you'll make it, everyday of your life*
tinchy21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 10. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tinchy21 » 07. Jan. 2005 20:42

meni je pa najbolj kul emonska...kmš je tud v redu,samo preveč gužve je...drgač so pa še vedno najboljše privat žurke v kaki zidanci...:)
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 07. Jan. 2005 23:01

a sam js tlele ne vem ka je to kms :( :(
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 07. Jan. 2005 23:18

bordyka napisal/-a:a sam js tlele ne vem ka je to kms :( :(


Klub Mariborskih Študentov
pa ne zamujas velik :)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 07. Jan. 2005 23:22

tinchy21 napisal/-a:meni je pa najbolj kul emonska...kmš je tud v redu,samo preveč gužve je...drgač so pa še vedno najboljše privat žurke v kaki zidanci...:)


Jaz sem bla pa zanč v emonski s kolegico in mi je šlo full na živce ker so stalno okol naju težil prbiti tipi in to da jim direkt poveš da se ti ne da z njim ukvarjat je njim čist vseen so tok najedal da sva popizdile in šle ven.

POl smo pa ženske fine a ne ker nam ni do tega da bi po nas lezel prešvicani po alkoholu smrdeči tipi. sam men gre to res full na žive in grem raj nekam kjer so kao bol fini ampak me vsaj pr mer pustijo in se lahko mirno zabavam bol po svoje. Drugače sem pa tud jaz bol za privat žure.
pa pa
Layla!
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Layla! » 08. Jan. 2005 14:23

bad_girl napisal/-a:Kam kej hodte žurat v Ljubljani?

Jst sm učasih precej hodila v Lipo (na dj Time :D ) pol k sm mal zrastla pa u As in kasneje u Bakus, sam mi je zdej tok mim tole ratal..sploh ni žur, če morš gledat kwa & kako si in se obnašaš... :wall:

Tko, da zdej žurat hodm več al manj na narodnjake, največkrat gremo u Baunty kjer je vsaj za moj okus ODLOM :zustimm: Briga te, muska šopa, folk čist not pade... sam pijača je pa mal draga :aerger: Južnjaki se znajo pač bolš zabavat kot Slovenci očitno :nixweiss:

Če se gremo pa kake pijanka-najt pol pa obvezno v Zajčka na Rudnik na pre-party, pol pa kam naprej... :P

Uglavnem glede glasbe no problem, poslušam tko mtv sceno, komercialn dance (dj time sorta), narodnjake, yugo-dalmacija pa do tehnaže (partiji)...problem je najt dobr lokal za žurat, da ni en mejhn pajzl pa da ma pijača zdravo ceno... :gruebel:



jst hodm u globala največkrat.....ne vem od kje to da morš gledat kako se obnašaš....ne obremenjuj se stem kaj si folk misl....jst k grem vn si nardim da mi je hudo!
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 23. Mar. 2005 15:04

Odvisno kaj ti je všeč.
Meni osebno je na Metelkovi zmeraj zakon!
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 23. Mar. 2005 15:32

Meni je se najbolj v redu Bachus ( Globala ne maram), K4 ucasih, Lipa je tudi v redu. Fun Factory mi je obup vseh obupov.
Ma, ni vec tok...dnevni lokalcki pa...Salon & Macek.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 13. Apr. 2005 14:31

Jst grem pa zdej večkrat tut v Grad Kodeljevo - Lunapark na housiče. :D
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 13. Apr. 2005 14:45

Jaz sem bla pa včeraj prvič na gradu Kodeljevo...na swingu! :D

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron