Žuranje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Okt. 2006 20:34

za KMŠ, Emonsko inm Lipo se strinjam s tabo...Nč pametnea...Poleg tega se pa v emonski varnostniki skos neki zmišljujejo in enkrqat moraš it star 21, čez pol ure in naslednjič že 23....sploh mi pa mori ta njihov kodeks oblačeja...če bo šla pred tabo sponzuraša in ti za njo, ne boš prišel notr normalno oblečen..za njih bo to neprimerno... :roll: tko, da tja notr ne stopm več.....

V KMŠju so ble včas ful dobre žurke...Muska je bla ok, mešana po mojem okusu, folk sicer mal munjen, sploh kar se moške populacije tiče, ampak se je hitr dal zment normalno z vsakim...Ampak pol so musko začel ponavlat..prov skos so vrtel iste cdje...vsak vikend sem tja hodila, vsak vikend ista muska po istem vrstnem redu...pa nism šla več :)

global je men apn...na živce mi gre vse skupaj povezano z njim..sploh pa to da ne primorejo enga Uniona. :eek: ..To je največji minus...Vse ostalo je nesramno drago...Muska mi gre na živce..skos eno in isto...Al arenbi, al šestesetdevedeset...uglavnem, ne maram poslušat celo oč ee in iste zvrsti.....

bakus mi isto ni všeč...podobno kot global, samo da ma musko sicer boljšo..ampak spet so tle varnostniki in njihovi blesavi pogoji....

tramontana..že sami natakarji mi pritisk dvignejo, kaj šele ves ostal balkanski folk...ga pogledaš, pa te na gobec sune...oh yeah..a lahko prosim :twisted:

zakon mi je edino dvanajstka...sicer nevem če so še take žurkice kot včasih, ampak definitivno sm se tam skor najbolj mela...glede an to, da je blo poln južnih notr, nimam nobene besede za rečt proti njim in proti vsem ostale...prov zakon folk ej tja hodu, folk ki je pršu žurat in se ni pršu tepst..vsaj takrat ko sm jst bla tam ni blo nobenih pizdarij..pa še varnostniki so bli ok... :)
franci an balanci mi ej biu tud uredu...dokler se mi ni diđej in ene par folka zamerl...zdj tud tja negrem več...
zmagu je pa fanfektori...mogoče se blesav sliš...ampak men je biu že sam ambient d best...nikol zakajen, kul varnostniki, d best natakarji, ki so pijačo dajal zastonj ( :D ) muska-sploh v "štalci"...res fanfektori ej zmagu....tud zdej bi, če nebi bla jst tolk starejša in če se nebi notr zberal sami petnajstletniki...tam sem preživela prov svoja najlepša leta :) in spoznala svojega lubeka. :love: ...pol veste zakaj fanfektori :D .
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 24. Okt. 2006 21:06

global je men apn...na živce mi gre vse skupaj povezano z njim..sploh pa to da ne primorejo enga Uniona. :eek: ..To je največji minus...Vse ostalo je nesramno drago...Muska mi gre na živce..skos eno in isto...Al arenbi, al šestesetdevedeset...uglavnem, ne maram poslušat celo oč ee in iste zvrsti.....


v globalih mas ob dolocenih dnevih doloceno muziko.. sreda rnb, sobota bl house pa tko.. za pijaco- to je odvisno s kom majo podpisano pogodbo... ce nimajo z unionom, ga pac ne bojo mel... big deal... in v globalu se za moje pojme ne pije velik piva, in izbiri piva ne bojo dajal glih neke prioritete... gre velik vec zganih pijac, vina, sampanca, koktejli... cene so za nek klub cist normalne... itd... men osebno je najbol...

bakus mi isto ni všeč...podobno kot global, samo da ma musko sicer boljšo..ampak spet so tle varnostniki in njihovi blesavi pogoji....


ma sploh ni nobenih pogojev... sami muloti pa puncke iz 1.letnika so notr... in cist nc posebnga... muzka pa je bol mesana ja...

tramontana..že sami natakarji mi pritisk dvignejo, kaj šele ves ostal balkanski folk...ga pogledaš, pa te na gobec sune...oh yeah..a lahko prosim :twisted:


lokal za ljudi ki jim pase dolocena vrsta glasbe... jugo... zato hodjo tja... in se druzjo med sabo... in se ne gledajo cudn....

zakon mi je edino dvanajstka...sicer nevem če so še take žurkice kot včasih, ampak definitivno sm se tam skor najbolj mela...glede an to, da je blo poln južnih notr, nimam nobene besede za rečt proti njim in proti vsem ostale...prov zakon folk ej tja hodu, folk ki je pršu žurat in se ni pršu tepst..vsaj takrat ko sm jst bla tam ni blo nobenih pizdarij..pa še varnostniki so bli ok... :)


men spet ne tok kul...

franci an balanci mi ej biu tud uredu...dokler se mi ni diđej in ene par folka zamerl...zdj tud tja negrem več...


men kr neki... :?

zmagu je pa fanfektori...mogoče se blesav sliš...ampak men je biu že sam ambient d best...nikol zakajen, kul varnostniki, d best natakarji, ki so pijačo dajal zastonj ( :D ) muska-sploh v "štalci"...res fanfektori ej zmagu....tud zdej bi, če nebi bla jst tolk starejša in če se nebi notr zberal sami petnajstletniki...tam sem preživela prov svoja najlepša leta :) in spoznala svojega lubeka. :love: ...pol veste zakaj fanfektori :D


no men je pa to poden od podna... sami otroc... kr neki... ambient mi sploh ni vsec... kt da sm otrok k na en igrisce pride...

men ga v lj definitivno zmaga global... pa valda ce so kje ksni koncerti in kej mi je pol tud tm d best ce me zanima...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Okt. 2006 21:13

imava pač različne okuse :wink:

ampak od mojih načel me nihče ne spravi.... :)
Bershka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 21. 10. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bershka » 03. Nov. 2006 11:29

malo OT mogoče, ampak vseeno:

a kdo ve a bo letos drsališče na Kongresnem trgu? k lani ga na žalost ni bilo, meni je bilo pa to tako fajn....

ni žuranje v klasičnem pomenu besede, sam je prov the best zabava (še posebno če ne znaš drsat :oops: )
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 03. Nov. 2006 15:29

Lansko leto je bil v Tivoliju, pod Halo Tivoli pa mogoče bo tudi letos na tem mestu. Pa v BTC-ju je tudi na aleji mladih. Kdaj pa bo dont know
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 04. Nov. 2006 2:36

no morem to napisat..hotla sem it po službi (pač delala sem do 1) na pijačko v center, mogoče kej zažurat, ampak čist v izi... se peljemo mim companerosa proti centru in se res neki mulci na polno obmetavajo s steklenicami, kozarci, vsem možnim uglavnem...men je blo že to čiist dovolj, da bi šla domov, ampak vredu, smo šli še do bakusa, kjer je bla vrsta(res bi lahko uvedl ločena vhoda za zgornji štuk pa za v bar), v asu je bil privat party... no in smo šle jest pa domov..se mi zdi, da sem nekak naveličana LJ
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 24. Avg. 2008 20:42

Hm zelo dvomim, da se zdaj žura na istem kraju kot pred 4 leti?
Ali pač? Lokali se odpirajo in zapirajo.
grossi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a grossi » 24. Avg. 2008 21:18

a kera ve, kva bo zdej ratal iz tega globala? nekje sm brala,nej bi ga prenovil in nardil neko fancy diskoteko... anybody?
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 24. Avg. 2008 22:46

A ni zdej notri Tramontana? To sem vidla nekaj časa nazaj, ko sem šla mimo. Global (zdaj Ultra) so pa preselili v bivšo Tramontano.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 25. Avg. 2008 9:01

^^ Je bila Tramontana, ampak so jo SPET zaprli. :lach:
Uporabniški avatar
janeva
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 13. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a janeva » 03. Mar. 2013 23:25

A mi lahko kdo pove kje se v Lj žura v ponedeljek? Se mi zdi da kr nikjer? :D

Drugače pa da malo obudim to temo:

Meni osebno je najbolši v Lj Companeros - predvsem zarad vredu folka in ambienta. Muzka je najbolša pa ni važn kak si oblečen. Sem najraje zahajam že 2 leti :P
Cirkus mi je ql, ampak včasih mi muzka res ni všeč. Ambient je drugače primeren za kakšne koncerte, kar meni za diskoteko nekak ni preveč všeč; pa petke in oblekce so tu skor obvezne.
Top Six Club - ambient mi je super, muzka tud, ostalo pa ne..cene pijač so previsoke, folk mi ni všeč (vedno naletim na kakšne čudake - bogati in grdi :/), pa se mi zdi da more bit res kakšen dogodek, da je tu kaj folka.
KMŠ - večini ni všeč, ker je kao folk obupen, ampak meni se zdi, da se je v zadnjem letu to kr popravlo..čeprav se verjetno tu še vedno najde največ ˝osvajalcev˝ :D muzka, ambient in cene so tu drugač kul.
Emonska klet - meni osebno ni všeč..sploh ambient in osvetljava. Dogaja se samo, ko so kakšni dogodki, tako da je glasba vredu, folk tudi in tak bolj ˝po domače˝ je tu.

Zanima me kako je v K4..bi šla enkrat pogledat, sam rabim mal informacij prej :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Mar. 2013 8:11

Haha ponedeljek..to bi tud mene zanimal. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 04. Mar. 2013 10:29

parlament?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Mar. 2013 19:21

Metelkova :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Mar. 2013 22:40

ob pondeljkih je na metelkovi dublub (pa še kej bi se našlo).

js mam žur place v ljubljani kr omejene. k4, metelkova, kino šiška, zeleni zajec in občasno še F club.

zadnje čase je v brooklynu pestro, o euforiji sem že marsikaj slišala, ampak mi nekako ne rata pridet do tam.

@janeva...če ti elektronika ni všeč, pol boš v 4ki težko našla kaj zase.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov