Žuranje v Ljubljani

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 09. Jun. 2006 22:03

ma nevem men tale lj cist mori ze. kms in podobno ni zame k mi res zamori una muska sori, sam men ful ni usec taka muska. mislm...usec mi je tko za poslusat sam ne morm pa na to zurat. potem bakus - ni folka, global mi je kul sam ob sredah pa se to ce ni prevec rapa. ob petkih pa tramontana pa en pub ker pac nimam se nikamor dt in ce grem ze vn (kar je v zadnem casu malkrat) grem tja. aja pa u fun factoriju so pa sam se froci..a niso? js sm tko slisala
Uporabniški avatar
Geena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 6. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Geena » 09. Jun. 2006 22:17

jst glede na svojo starost sm čist zadovolna z Bachusom :) Pa Bolivar je kul :wink:
And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 10. Jun. 2006 2:15

evo po službi sem šla še v bakusa pogledat, pa je bila res žalost... prov ne vem več kam nej grem..kar eni tečni modeli, pa tiste total slečene 15 letnice in to zgori, k nej bi blo ponavad vseen bolj ql... groza... grem že raj spat, tko da nekak ostanejo samo še privat partyi
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 10. Jun. 2006 10:27

se strinjam- js sm ze tok obupana da hodm doskrat NA BLED vn. halo??? in pol se mi usi uni gorenci smejijo kao kva sm smotana u lj zivim pa hodm sm :lol:
Uporabniški avatar
Lalama
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lalama » 13. Jun. 2006 16:47

xtina napisal/-a:Kako se pride do Bountyja, zanima me za bus 11, na kateri postaji moram iztopit??


men osebno Bounty ni preveč ql, tja pa pridš z 10, 11, 20 pa 22; ampak maš najbliži postajo če greš z 11ko (z ostalimi tremi se lah še zgubiš :lol: ). Z busa morš it na postaji OSENJAKOVA. To je na Zaloški, ena postaja prej je Archinetova, pa itak maš še bencinsko (OMV) umes. Se prav k vidš OMV se kr postav k vratom počas ;)
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 08. Avg. 2006 20:44

Lublana....nč nima pametnga.....še najraj žuram kje v tujini. Na najbolših žurih sm bla v Španiji (zakon mejčkni klubi), v Bratislavi pa v Brnu...tle u Lublan pa res same zafnane 15-letnce, k napou nage letajo ukol pa plešejo skorde striptiz po diskačih....totaln bedn...pa še če govorim o količini klubou pa usega-ful premal :stupid:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 08. Avg. 2006 22:45

Mene pa bol kot to mot čefurjada :?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2006 8:16

uršy napisal/-a:Mene pa bol kot to mot čefurjada :?

ja sej, to čefurjado pa skor vedno špilajo žestoki momki, ki tut čikov ne morjo kupt v trgovini, ker so premladi :?
ja, pa skor vedno so te samozvani čefurji Janezi Novaki iz Bežigrada ... jst miljaužnt tapravih, čistokrvnih :lach: čefurjev poznam, pa tut 1x se še nismo stepl ...
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 09. Avg. 2006 8:40

Jah no sej mislm te zatežence....ne zdej kr usacga čefurja......pa niso lih usi taki mladiči.....eni so že celih 18 stari :D



Ampak drgač pa men ne gre toooook na živce, če je dost smrkelj in smrkouvcov u lokalu, ker sm jst tut enkrat bla smrkla pr 14 in dalje u šterki naprimer.....res pa je, da nas takrt ni blo velik tako mladih :wink:


Pa a nis ti na morju :?:
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 09. Avg. 2006 8:58

Najboljsi zuri so bli na Dunaju pa v Beogradu pa v Bosni, ok tud Grcija.
Nad Lj sm zadje case cist razocarana...prov nikamor ne mors it.
No ja zdj bojo itaq vsi rinl v Bar II, tko da bo drugje bolj mir :D

Pa še mal razčlenitve po lokalih:

* KMŠ - gužva, ok za it v kavbojkah pa razvlečeni majci k si itaq polit , če maš srečo pobruhan nisi
* Emonska, hm nism bla že dolg, nazadnje k sm bla sm bla z veliko družbo tko da okolice sploh registriral nismo
* Bachus, hm nekam mrtvo k sm bla nazadne, sj je bil gor folk ampak tko bl pozersko so stal pa nobene energije pa nč.
*As, muska ni glih zame drgač bi blo kul oz. je kul za kdaj pa kdaj.
* Tramontana, prevelika gužva , tud dihat ne morš.
*Global, vedno k sm bla mi ni blo všeč, no ja razen enkrat. Ful premladga folka, eni wannabe rapercki pa razgaljene najstnice. Spet nobene energije ampak bl nastavlanje pa opazovanje.
Ni to zame....
@ursula@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 10. 7. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a @ursula@ » 09. Avg. 2006 14:02

ma najbolš so home partiji med poletjem pa morje..lublana mi ni kej preveč ušeč zadne cajte glede žuranja, dost majo ene čefurjade, nobenga normalng diskača..:/
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 09. Avg. 2006 16:58

Mene žuranje v Lj nikol ni preveč mikalo. Kot prvo mam do Lj 50 km kar pomeni, da se rabim skor eno uro vozit, kar spet pomeni, da je večja možnost da me kapsi ustavjo, kar pa pomeni, da ne smem nič pit :/ ... kot drugo so cene pijač čist preveč nabite in lah v enem večeru še v bankrot pridem :flop:

Ma, če me že prime, da ga grem žurat grem kam v naše kraje, kjer si lah saj kšnga pirčka al pa red bull vodko privoščim pa še vse poznam (s kapsi vred :P ).
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
motorola
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a motorola » 09. Avg. 2006 19:02

hmm, lani, ko sem bla wannabe študentka v lj, smo po večini hodli v kmš al pa bachus, včasih tut hombre al pa companjeros. drugače pa kr v študentu meli čage, pa malo zalutali sem in tja. kaki brlog v mestnem logu na primer al pa katrca v rožni :lol: vedno se je kaj najdlo... za razliko od mb-ja, kjer se mi zdi, da nič več ni :roll: bo treba spet malo v lj it, pa spomine obujat :jump:
If people can't accept your imperfections, that's their fault.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 09. Avg. 2006 21:57

motorola napisal/-a:al pa katrca v rožni :lol:


haha katrca rullz :wink: :D :D :rofl: :rofl:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 10. Avg. 2006 12:48

hmmm... ka pa vem... v lj sta mi global pa bachus za tiste vzvišene ljudi... saj k sm bla jz tm... enkrat in edinkrat... so bli vsi taki neki high... to ni zame... grem rada med preproste ljudi :) tko da kkšna emonska, kmš, al pa fun factory... to je pa to... važn, da se mam jz dobr, pa da je družba fajna :P

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron