Tujci - kje?

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Jul. 2010 16:36

*gigita* napisal/-a:O waaa. ful ste dobrih predlogov napisal. Ja sej vem da je ful čudn rečt da greš pa zdej iskat tujce. Zdele jih je res velik vsepovsod ampak nemorš lih do vsakega pa se z njim začet pogovarjat. saj jst ne mogoče pa naletim kje ''ponesreč'' na kakšnega in padeva v debato. :D

A drugač se lahko na couchsurfing vpišeš tud če si brez ''kavča''? pač sam da mu pokažš mesto al pa karkoli.


Js nism u Ljubljani skor nikoli, ampak zadnjič ko sm pa bla, (in to sredi zime lansko leto) smo pa kuj spoznale enga angleža pa kolega - ki je bil sicer makedonc, ampak je isto živel v angliji.. mogoče mam to samo js tako srečo, da jih povsod narajmam :)

Drugač pa kar se tiče couchsurfinga.. gor maš opcijo, da nimaš kavča, bi šla pa rada s kom na kavo, oz. razkazala mesto.. in ti tut na glavni strani potem pokaže "nearby couchsurfers" - torej tisti, ki so trenutno v Ljubljani ali okolici, da jih potem lahko kontaktiraš itd.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Jul. 2010 17:15

in, a se ti je ratalo s kakim tujcem nategnit?

btw: turki so najboljši.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 29. Jul. 2010 17:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Jul. 2010 17:19

joj sirova tebe pa mamo tudi vsi radi. dej me na ignore, a te kej vprašam?
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Jul. 2010 17:24

Ja itak, ker zato pa se spoznavamo z ljudmi, samo v upanju, da nas bo kdo fajn nategnil..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 29. Jul. 2010 17:26

če se greš načrtno spoznavat s tujci in iščeš vse možne načine, kje bi kakega zakačla.... lepo te prosim.

ampak avtorica teme itak ne bo tega šla direkt povedat, ker to se ne bi slišalo normalno in bi se vse zgražale.

sex turizem pa ni nič takega.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 29. Jul. 2010 17:37

Ja tvoja modrost je pa res nekaj neskončnega no.. :roll:

Plus, da ne vem kaj te tok gane? Pač hoče spoznat tujce, sej je lepo objasnila zakaj..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 01. Avg. 2010 20:59

V tej temi se strinjam z delusional.
Uporabniški avatar
*gigita*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 6. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *gigita* » 04. Avg. 2010 16:16

Roberta R. napisal/-a:
*gigita* napisal/-a:O waaa. ful ste dobrih predlogov napisal. Ja sej vem da je ful čudn rečt da greš pa zdej iskat tujce. Zdele jih je res velik vsepovsod ampak nemorš lih do vsakega pa se z njim začet pogovarjat. saj jst ne mogoče pa naletim kje ''ponesreč'' na kakšnega in padeva v debato. :D

A drugač se lahko na couchsurfing vpišeš tud če si brez ''kavča''? pač sam da mu pokažš mesto al pa karkoli.


Js nism u Ljubljani skor nikoli, ampak zadnjič ko sm pa bla, (in to sredi zime lansko leto) smo pa kuj spoznale enga angleža pa kolega - ki je bil sicer makedonc, ampak je isto živel v angliji.. mogoče mam to samo js tako srečo, da jih povsod narajmam :)

Drugač pa kar se tiče couchsurfinga.. gor maš opcijo, da nimaš kavča, bi šla pa rada s kom na kavo, oz. razkazala mesto.. in ti tut na glavni strani potem pokaže "nearby couchsurfers" - torej tisti, ki so trenutno v Ljubljani ali okolici, da jih potem lahko kontaktiraš itd.


Verjetn maš sam ti tako srečo tko da naslednjič grem s tabo :D

Nism vedla da se to tud da. No zdj sm se registrirala čeprov še ne vem točno kako kaj poteka...morem še mal naštudirat. Samo glede na to da je ful velik slovencev na tej strani a je sploh možnost da ravn teb rečejo k nimaš kavča? se mi zdi da je ful mejhna verjetnost ampak probat ni greh :)

delusional iz česa si pa ti razbrala da hočem ravno moške tujce?? sej tujci so lahko v množini ne glede na spol. :roll:
It's all about dancing...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Avg. 2010 22:52

Džeki napisal/-a:V tej temi se strinjam z delusional.
Strinjej se kolkr hočš, ampak nimata prov - v tej temi resnično niso pomembni "skriti nameni" kako zapecat tujca, ampak pač samo spoznat..če bo tud biblijsko spoznavanje sledilo, pa pač ni naš problem. :P
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Avg. 2010 23:20

*gigita* napisal/-a:Nism vedla da se to tud da. No zdj sm se registrirala čeprov še ne vem točno kako kaj poteka...morem še mal naštudirat. Samo glede na to da je ful velik slovencev na tej strani a je sploh možnost da ravn teb rečejo k nimaš kavča? se mi zdi da je ful mejhna verjetnost ampak probat ni greh :)

Nared zanimiv opis, napiši, da maš cajt in da bi z veseljem mal mesto razkazala, pa bo ziher kdo poslal kak msg. Valda dobiš več prošenj, če maš kavč na voljo, ampak sej je kdo tut zgolj na izmenjavi al pa praksi v Lj pa išče družbo (men je lih zdej en poslal, da ma prakso tle in da se priporoča za kako pijačko in debatko). Pa en hint - ponavad tiste, ki so bli nazadnje prijavljeni gor, višje na seznam vrže, ko iščeš ljudi za spat/pijačkat. Tko da če boš večkrat prijavljena (2x na teden, recimo. ne rabiš lih vsak dan 3x), maš več šans, da te bo kdo našel. :) aja, pa če koga poznaš, ki ma CS, ga lahko dodaš med prjatle in ti lah referenco napiše, da ne boš mela čist praznega profila in da bojo uni, ki bojo čekirali profil, meli (vsaj eno) potrdilo, da si fajn punca ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Avg. 2010 9:53

evo. na trnfestu mrgoli tujcev!
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 08. Avg. 2010 18:30

floribunda napisal/-a:evo. na trnfestu mrgoli tujcev!


Jap! Preverjeno vsak drugi tujec. Sploh na world music koncertih :)
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 09. Avg. 2010 16:15

Pa zakaj bi sploh kdo namerno iskal v Ljubljani tujce? :lach: Pejmo na trnfest na tujce. Lol.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 09. Avg. 2010 17:22

Vsak ma svoje fetiše ;D

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov