Stroški poroke

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 13:51

Lastovica napisal/-a:Moj post sploh ni bil namenjen tebi Larika. Ampak tisti decvi, ki je pod tvojim postom komentirala. Drugic si stvari dobro preberi, potem se pa spravljaj name. Ker men so stroski poroke jasni, ona je pa tvoje stroske komentirala s tem, da so bistveno previsoki in da sta razmetavala denar, jaz sem ji pa sam hotla razsvetlit obzorje. IN SE ENKRAT. POST NI BIL NAMENJEN TEBI IN CESTITKE, CE SI SI POROKO LAHKO PRIVOSCILA SAMA :twisted: :razz: PORKA DUS!!!!!

Sem preverla. Post je bil namenjen deklici z nickom Bageera. Se enkrat preglej vso temo, pa ti bo jasno....


Sej sem prebrala kar si napisala, in meni je zgledal kot da me obsojaš. Se opravičujem če sem narobe razumela tvoj post. Pa drugič ne vpij!! Sej tej deklici smo že včeraj vse razložili tako da ni panike. Nekaterim se to pač zdi stran vržen denar. Nama se ni.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Maj. 2005 13:52

micamaca napisal/-a:pišuka ste se razkokodakale... :D (pa to se hecam da nau spet kakšna popizdila!!!)
drgač pa fajn LARIKA, da si tko pregledno napisala stroške ker men se prej niti sanjal ni kok kej stane (razen poročna obleka mogoče :D )... najbl me je šokiral kok pride fotograf... 60 jurjev :eek: :eek: ... to se mi zdi pa res mal oderuško...


Fotografi so noro dragi... sploh ce hoces kaksno bolj znano ime. Tudi meni se zdi, da so prevec oderuski.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Maj. 2005 13:54

LARIKA napisal/-a:
Sej sem prebrala kar si napisala, in meni je zgledal kot da me obsojaš. Se opravičujem če sem narobe razumela tvoj post. Pa drugič ne vpij!! Sej tej deklici smo že včeraj vse razložili tako da ni panike. Nekaterim se to pač zdi stran vržen denar. Nama se ni.


Me veseli, da je nesporazum zglajen. Tudi meni se ne zdi vstran vrzen denar in se popolnoma strinjam s tabo. Hotla sem pac povedat, za kolk denarja se ze lahko porocis in kolk te pride ce se zelis malce "preseravat". Kaj pa Bageera pricakuje mi pa ni jasno.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 13:57

micamaca napisal/-a:pišuka ste se razkokodakale... :D (pa to se hecam da nau spet kakšna popizdila!!!)
drgač pa fajn LARIKA, da si tko pregledno napisala stroške ker men se prej niti sanjal ni kok kej stane (razen poročna obleka mogoče :D )... najbl me je šokiral kok pride fotograf... 60 jurjev :eek: :eek: ... to se mi zdi pa res mal oderuško...


Edino fotografinjo bi zamenjla ker nisva zadovoljna z slikami. Raje bi dala 50.000 več in imela slike da te kap ne to kar je nama ona naredila- žalost.

Fotografi so drugače od 100.000 naprej in so res kvalitetni- pri slikah se naj ne špara ker je to res trajen spomin.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 27. Maj. 2005 14:00

LARIKA napisal/-a:
micamaca napisal/-a:pišuka ste se razkokodakale... :D (pa to se hecam da nau spet kakšna popizdila!!!)
drgač pa fajn LARIKA, da si tko pregledno napisala stroške ker men se prej niti sanjal ni kok kej stane (razen poročna obleka mogoče :D )... najbl me je šokiral kok pride fotograf... 60 jurjev :eek: :eek: ... to se mi zdi pa res mal oderuško...


Edino fotografinjo bi zamenjla ker nisva zadovoljna z slikami. Raje bi dala 50.000 več in imela slike da te kap ne to kar je nama ona naredila- žalost.

Fotografi so drugače od 100.000 naprej in so res kvalitetni- pri slikah se naj ne špara ker je to res trajen spomin.


Potem pa hitro napisi katero fotografinjo si imela, da ne bo se katera s slabimi slikami koncala....
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 27. Maj. 2005 14:08

Lastovica napisal/-a:
LARIKA napisal/-a:
micamaca napisal/-a:pišuka ste se razkokodakale... :D (pa to se hecam da nau spet kakšna popizdila!!!)
drgač pa fajn LARIKA, da si tko pregledno napisala stroške ker men se prej niti sanjal ni kok kej stane (razen poročna obleka mogoče :D )... najbl me je šokiral kok pride fotograf... 60 jurjev :eek: :eek: ... to se mi zdi pa res mal oderuško...


Edino fotografinjo bi zamenjla ker nisva zadovoljna z slikami. Raje bi dala 50.000 več in imela slike da te kap ne to kar je nama ona naredila- žalost.

Fotografi so drugače od 100.000 naprej in so res kvalitetni- pri slikah se naj ne špara ker je to res trajen spomin.


Potem pa hitro napisi katero fotografinjo si imela, da ne bo se katera s slabimi slikami koncala....


mah jst bom rajš kakšnga amaterja najela :D ... ker tolk dnarja plačat za ene slike bi mi blo pa čist tooooo much :roll: ... sploh pa brezveze da že zdej neki sanjam o tem k sploh ne vem če se bom kdaj poročila :?
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 27. Maj. 2005 14:08

To sem pa že sedaj odločena - čeprav ne vem kdaj se bova poročila ... fotografa bova imela sigurno dobrega, ker sem že tko al tko nora na fotografije in zmeram kamor grem vse poslikam, tko da najina poroka bo mogla bit pa sploh poslikana po dogem in po čez!!!
To je res enkraten spomin ... bolje kot, če imaš posneto (ok, tudi to mora bit, da si sem pa tja pogledaš) .. veliko raje gledam fotografije!
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 14:11

micamaca napisal/-a:
Lastovica napisal/-a:
LARIKA napisal/-a:
micamaca napisal/-a:pišuka ste se razkokodakale... :D (pa to se hecam da nau spet kakšna popizdila!!!)
drgač pa fajn LARIKA, da si tko pregledno napisala stroške ker men se prej niti sanjal ni kok kej stane (razen poročna obleka mogoče :D )... najbl me je šokiral kok pride fotograf... 60 jurjev :eek: :eek: ... to se mi zdi pa res mal oderuško...


Edino fotografinjo bi zamenjla ker nisva zadovoljna z slikami. Raje bi dala 50.000 več in imela slike da te kap ne to kar je nama ona naredila- žalost.

Fotografi so drugače od 100.000 naprej in so res kvalitetni- pri slikah se naj ne špara ker je to res trajen spomin.


Potem pa hitro napisi katero fotografinjo si imela, da ne bo se katera s slabimi slikami koncala....


mah jst bom rajš kakšnga amaterja najela :D ... ker tolk dnarja plačat za ene slike bi mi blo pa čist tooooo much :roll: ... sploh pa brezveze da že zdej neki sanjam o tem k sploh ne vem če se bom kdaj poročila :?



Lahko ti pridem jaz slikat. Kre full rada slikam in bi naredila boljše slike kot najina fotografinja.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 14:13

Ne bom jo imensko imenovala povem pa da je iz Litije pri železniški postaji- sucks
Uporabniški avatar
Aemene
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Aemene » 27. Maj. 2005 15:31

Najprej še čestitke vsem poročenim in tistim, ki bodo kmalu stopli pred oltar:)

Tisti oz. tiste, ki že imate izkušnje...na kaj moreš bit še posebej pozoren pri organizaciji, da te ne prinesejo okrog (ne vem npr. pri gostilni al pri fotografu...)?

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 27. Maj. 2005 15:43

Zato se bom pa jz poročil v Bosni, ker je dol itak vse poceni, pa še dobra muzika! :D
I'm turning like the sun
and like the stars
you try to sing with me baby
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 27. Maj. 2005 15:53

No, midva sva imela srečo, ker so bili prstani darilo, frizura in make up je bil pri MS zastonj, fotograf je družinski prijatelj....No, pa je še vseeno prišlo čez 2 mio....
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 15:57

Aemene napisal/-a:Najprej še čestitke vsem poročenim in tistim, ki bodo kmalu stopli pred oltar:)

Tisti oz. tiste, ki že imate izkušnje...na kaj moreš bit še posebej pozoren pri organizaciji, da te ne prinesejo okrog (ne vem npr. pri gostilni al pri fotografu...)?

Lp! :wink:


V gostilni se točno dogovori kaj ja in kaj ne. Pa glej da se v gostilni ne špara, češ tega pa ni treba, pa tega tudi ne. Vse je potrebno,pa če hočeš ali nočeš. Pri fotografu pa se je fino zmenit kakšne slikce želita,kaj želita da se slika,.... pa fiksna cena, da ne bo rekel joj 30.000 je več kot smo se zmenil.
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 15:57

Enschede napisal/-a:Zato se bom pa jz poročil v Bosni, ker je dol itak vse poceni, pa še dobra muzika! :D


Gorenc
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 27. Maj. 2005 16:00

@ napisal/-a:No, midva sva imela srečo, ker so bili prstani darilo, frizura in make up je bil pri MS zastonj, fotograf je družinski prijatelj....No, pa je še vseeno prišlo čez 2 mio....




Važno da je bilo nepozabno, a ne? Se potem sekiraš ko greš plačat , do takrat pa se prepustiš toku dogajanja in uživaš do konca

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov