Stroški poroke

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 13. Dec. 2006 15:53

A kera pozna Ranč Burger v Venišah? A lahko kera kaj pove o niih in če mate izkušnje z nijmi? Jaz sem bila tam in je bilo vse full uredu. Rada bi se pa poročila zunaj v šotoru!
urska_m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a urska_m » 30. Jan. 2007 20:56

majaoko napisal/-a:A kera pozna Ranč Burger v Venišah? A lahko kera kaj pove o niih in če mate izkušnje z nijmi? Jaz sem bila tam in je bilo vse full uredu. Rada bi se pa poročila zunaj v šotoru!



Maja, o ranču Burger imaš nekaj napisanega na portalu najporoka na:
http://www.najporoka.com/forum/forum_po ... &PID=72866

LARIKA, kako je bilo na gradu Bogenšperk, k tam bi se tud jaz poročila? Si bila edina, oziroma te niso nikamore priganjal češ ''že drugi čakajo''? Kam ste šli pa potem praznovat? Mogoče v Pustov mlin?
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 30. Jan. 2007 21:17

urska_m napisal/-a:[LARIKA, kako je bilo na gradu Bogenšperk, k tam bi se tud jaz poročila? Si bila edina, oziroma te niso nikamore priganjal češ ''že drugi čakajo''? Kam ste šli pa potem praznovat? Mogoče v Pustov mlin?


Poroka je bila zelo lepa, ampak je šlo vse preveč kot po tekočem traku. Nisva bila edina. Takoj po končanem obredu smo se prestavili v drugo dvorano, ker je takoj druga poroka. Dobila sem tak občutek kot na nas malo podijo, v tem smislu kao zdej smo vaju poročili, zdej pa pokejta ven :? . Tako da sva na stopnicah srečala že 3 poroko :?
Svatbo pa smo imeli v Štorovju :gut: kjer so se res izkazali. Če bi se še 1x odločila, se skoraj 100% ne bi za ta grad. Saj je lepo, ampak nisem pristašica porok, kjer te skoz nekaj priganja.
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
urska_m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a urska_m » 31. Jan. 2007 15:48

Larika, si morda kaj slišala glede gostilne Pustov mlin v Šmartnem pri Litiji, ker je v bistvu zelo blizu gradu? Koliko svatov si pa mela - namreč zanima me, ali so lahko šli vsi v tisto poročno dvorano na gradu (ali pa si imela stvar organizirano na prostem na njihovem vrtu)?
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 31. Jan. 2007 18:10

urska_m napisal/-a:Larika, si morda kaj slišala glede gostilne Pustov mlin v Šmartnem pri Litiji, ker je v bistvu zelo blizu gradu? Koliko svatov si pa mela - namreč zanima me, ali so lahko šli vsi v tisto poročno dvorano na gradu (ali pa si imela stvar organizirano na prostem na njihovem vrtu)?


nisem Larika, ampak sem doma v bližini omenjene gostilne in gradu. gostilna se mi zdi čist vredu, prostora je za precej ljudi, tudi plesišče je vredu. okoli gostilne je gozd, zrihtan imajo tud tak mini parkec z gugalnicam, da se otroci mal zamotjo. postrežba je tudi na nivoju, hrana okusna, meni pa je odvisen od želja mladoporočencev.

glede prostora na gradu pa težko rečem. sama sem bila tam, samo na eni poroki in se mi zdi da je šlo noter kar precej ljudi (cca 60-80), nisem pa ziher. lahko se pa malo pozanimam če te zanima.
A moment on your lips, forever on your hips!
urska_m
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a urska_m » 01. Feb. 2007 15:09

Neferit, to bi pa bilo res lepo od tebe, hvala :razz: No sj sama bi imela okol 50-60 ljudi, ni še dokončno. Kolko pa sta grad in gostilna sploh oddaljena - slišala sem da ne kaj preveč. Hvala še enkrat!
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 01. Feb. 2007 16:20

urska_m napisal/-a:Neferit, to bi pa bilo res lepo od tebe, hvala :razz: No sj sama bi imela okol 50-60 ljudi, ni še dokončno. Kolko pa sta grad in gostilna sploh oddaljena - slišala sem da ne kaj preveč. Hvala še enkrat!


gostilna in grad sta oddaljena cca. 10 kilometrov ali mogoče celo manj. ja pa ta gostilna edina v tej okolici primerna za poroke, nekaj jih je tudi še proti dolenjskem koncu.
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
muciiika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 2. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a muciiika » 05. Mar. 2007 16:34

včeraj sem bila na poroki.. v tujini.. in so dali vse skupaj za poroko 8000€ :eek: :eek:
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 05. Mar. 2007 18:36

muciiika napisal/-a:včeraj sem bila na poroki.. v tujini.. in so dali vse skupaj za poroko 8000€ :eek: :eek:

Pri nas dajo eni toliko samo za pogostitev. Seveda z malce večjim številom gostov. :wink:
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 05. Mar. 2007 22:33

Da me ne bodo "ta glavni" kregali, ne bom odpirala nove teme, vendar me zanima (če pa mislite, da je za novo temo, pa prestavite):

Kako si želite, da vas zaprosi?

Jaz bi čisto klasično, npr. večerjica v kakšni romantični restavraciji, kjer strežejo carpaccio :) , potem pa začne počasi s svojim govorom (kako sem mu fajn, kako mu je z mano lepo - no pač malo laskanja), potem pa da zaigrajo ali zavrtijo pesem Put your head on my shoulder in me zaprosi (na kolena in vse to), nato pa še zapleševa valček.

Kaj pa ve? Morda kakšna bolj izvirna snubitev?
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 06. Mar. 2007 13:34

^^ Škoda ker nisi odprla posebne teme, ker je zadeva zelo zanimiva!

No jst bi si želela, da se to zgodi nekje na samem, kjer ni ljudi. Se pravi razne restavracije in podobno odpadejo. Najbolje nekje odzuni na nekem kraju, ki ima po možnosti simboličen pomen za naju. Stvar naj bi stekla tako, da jst ne bi nč posumila za kaj se gre. Potem bi mi pa zečel govorit kšne lepe stvari o naju, kako me ima rad...in oh in sploh...:D v glaven laskanje pa to :lach: Potem da bi mi reku, da sem zanj ena in edina, s katero si želi preživet ostanek življenja... pa čist romantično bi blo če bi mel mal solzne oči (od sreče seveda)... in potem bi se glasil tisti stavek: "bi se poročila z mano"... :hearts:

Kasneje bi me pa pelu nekam, da proslaviva ta posebni trenutek.

Razna poklekanja pred žensko mi pa niso všeč, ker mi deluje preveč "zaigrano" ... pa tud ne maram nekoga gledat od zgori navzdol.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Mar. 2007 14:28

Zelo všeč bi mi bilo, če bi me peljal ven na večerjo, po možnosti v takšno restavracijo, kjer so posamezne mize malo ločene med seboj, da nimaš ravno koga 2m stran da vse posluša.

NITI SLUČAJNO mi ne bi bilo všeč, če bi se to zgodilo pred ostalimi, recimo zanč je en eno zasnubil v koloseju in je bilo vprašanje na platnu, o groza :nein:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 06. Mar. 2007 16:06

Zvoncica napisal/-a:NITI SLUČAJNO mi ne bi bilo všeč, če bi se to zgodilo pred ostalimi, recimo zanč je en eno zasnubil v koloseju in je bilo vprašanje na platnu, o groza :nein:

V Koloseju??? Pa ne morš no :? Pa še sramoto bi si lahko nardila, če bi ženska rekla NE :lach:
Uporabniški avatar
Pink Panterka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a Pink Panterka » 06. Mar. 2007 19:34

to mors bit pa kr ornk preprican,da bo rekla ja :D jst bi bla najbl vesela,da bi me zasnubu (ko bo čas) nekje na samem,cist mim grede
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 06. Mar. 2007 20:08

Js bi pa rada, da bi me zasnubil na travniku polno marjetic :)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov