Stroški poroke

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Avg. 2006 12:42

dd666 napisal/-a:ja,ma pol so drugi sorodniki užaljeni...mi mamo ful sorodstva in se takoj širijo novice kdo se je poroču-pol so pa očitki,kreganje... :evil:


jst mam 13 stricev in tet s familijami (bratranci& sestrične s partnerji in otroki) pa mi na pamet ne pade - če bi se že poročala, kar dvomim - da bi šla vse vabit.
Kje je pol šele žlahta od fanta, pa prijatelji..adijo pamet! :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Avg. 2006 12:56

ja jst bom svoje sorodnike vse povabila in prijatelje ki mi najbolj pomenijo...

Potem so pa še njegovi in se nabere sej poročiš se samo enkrat...vsaj uupam,,,
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 11. Avg. 2006 12:59

Cerkveno pa res skoraj vedno samo enkrat...
razen, če ne dosežeš izničenja zakona. :D
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 02. Nov. 2006 21:08

Vem, da ne spada v to temo, samo nism hotla odpirat nove zarad enga vprašanja.... :?

Zanima me če pozna kera kakšno vredu gostilno za poroko? Katero priporočate?Kje?...

Hvala za odgovore
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 02. Nov. 2006 22:06

majaoko napisal/-a:Zanima me če pozna kera kakšno vredu gostilno za poroko? Katero priporočate?Kje?...


Število povabljencev? Ljubljana z okolico ali kje drugje?
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 02. Nov. 2006 22:28

okrog 100 ljudi. Lahko je tudi okolica Lj. V bistvu še raje vidim :) Karkoli mi prav pride
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 02. Nov. 2006 22:42

Zanimiv prispevek. Hvala. Sam bom skocil v zakonski stan julija naslednje leto. :D Ce sem cisto odkrit me tole kar malo skrbi....

Kakorkoli ze, na sreco bo vecino stroskov (po)kril zenin oce, pa se sam bom prispeval malo okoli 2,000 evrov, da ga ne bomo cisto ozeli. Z Mélisso namrec skusava hraniti za gradnjo hise, verjetno tukaj v SLO. Upam, da bo zneslo. Kolikor sem se pozanimal cene niso ravno majhne.

Sicer pa kako je z tem tukaj v Sloveniji? Sam opazam, da se cedalje vec slovenskih parov odloca za zivljenje pri starsih ali pa zgradijo prizidek stari hisi, vsaj tukaj kjer sem jaz sedaj. Je enako tudi drugod po Sloveniji?

Na medene tedne tudi ne bova sla. Tako ali tako sam odhajam sluzbeno iz Slovenije decembra, pa se mi bo lahko pridruzila na novem mestu za par tednov.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 02. Nov. 2006 22:56

Oooo super :) No midva pa planirava tam nekje Avgust-September, ko nebo tako vroče. Živela bova pa v naši hiši (pri mojih starših), v zgornjem stanovanju. Jaz mislim, da je to za vse pare super rešitev (če je možnost seveda), ker danes so stanovanja norooo draga :D No če imaš denar ni problema.

A tudi ti iščeš gostilno oz. hotel, kjer bo gostija? Mene to zelo skrbi :(
Frederic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 22. 10. 2006
Kraj: France - Slovénie

Neprebrana objavaNapisal/-a Frederic » 03. Nov. 2006 15:36

Oooo super smile

Ja... :D

No midva pa planirava tam nekje Avgust-September, ko nebo tako vroče. Živela bova pa v naši hiši (pri mojih starših), v zgornjem stanovanju. Jaz mislim, da je to za vse pare super rešitev (če je možnost seveda), ker danes so stanovanja norooo draga... No če imaš denar ni problema.

Jaz zal nimam tega luksuza. Oba starsa sta mrtva ze vec kot dvajset let, starejsa sestra pa zivi v hisi z svojo druzino in mlajso sestro, tako da se bojim da tale opcija ne pride v postev. Sam bi bil rad nekje, kjer je lepa narava in mir vecji del leta. Kaksna ideja je vedno dobrodosla. Punce se ogrevajo za gorenjski del, za okolico Bleda ali Bohinja. Bled mi ni posebej vsec, Bohinj pa morda, samo cene... Upal sem, da bi odkupil kaksno staro hiso in jo prenovil, samo kolikor razumem obstajajo neki posebni zakoni, ker je obcina v Triglavskem narodnem parku.

Denarja pa ni nikoli dovolj, saj ves, kako je to.. Stirje otroci, hrana, obleka, bencin, telefoni... Nic ni poceni danes. :wink:

A tudi ti iščeš gostilno oz. hotel, kjer bo gostija? Mene to zelo skrbi

Ne. Tole imava ze urejeno. Bova kar pri njenih doma, ki imajo veliko kmetijo, tako da se bo vse napeklo iz domacih alzaskih peci in napilo iz domacih sodov. :D Kar se tice ansambla imam tudi urejeno.

Sicer pa ali si daj pomislila na kaksno turisticno kmetijo? Saj ni nujno, da je gostilna ali hotel, kajne?

Kar se tice gostilne, ti bom po pp-ju poslal en predlog.
Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 03. Nov. 2006 16:12

No vidva sta se dobro znašla glede pogostitve :) Ja gorenjska je zelo lepa!
Hvala za predloge gostiln. Super si :D
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 12. Dec. 2006 12:35

Joj ker trot sem jst.... :oops:

Tkole...

Poročim se naslednje leto v juniju...in kaj je najbolj groooznooo??? To, da sploh se nikdar nisem bila na poroki, da bi vidla kako vse skupaj poteka!!!

Vem samo to, da nočem imeti neke klasične poroke...po nekem običaju...

A mi lahko kater pove ki je bil ze na poroki ali pa se je poročila, kako je vse skupaj potekalo... :oops:
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 12. Dec. 2006 16:16

Bageera popolnoma se strinjam!! :zustimm: :ja:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Dec. 2006 20:05

Ohhh, js sm pa kšn let nazaj na internetu odkrila mojo sansko porokico (če sploh kdaj bo)... hawaii barefoot wedding... :flower:

In kr so mi čis adijo klasične, kmečke, take in drgačne "žestokratvidene" poroke, sm si zmer želela neki drgačnga, nobenih oblek do tal, sto in več folka (od unih k se jih komi spomneš do žlahte, k si jo vidu enkat do zdej), cele ceremonije, one man bandou, žiučnosti, mesece trajajočih predpriprau in tko naprej... Js bi mela morje, pa pesek, pa lepo kratko oblekco in rožico u laseh. Od gostou rabm pa sam starše, za ostale lahko naknadno enkrat doma nardim žur, da ne bo kšnih zamer. Stroški so pa tut za usako stvar posebi napisani in sploh ne pride velik. Ja, če bo kdaj, hočm da je tko.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 13. Dec. 2006 11:13

^ tud jst bi se tako poročila :ja:
The secret of success is consistency of purpose.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 13. Dec. 2006 12:11

Aloha napisal/-a:Ohhh, js sm pa kšn let nazaj na internetu odkrila mojo sansko porokico (če sploh kdaj bo)... hawaii barefoot wedding... :flower:

In kr so mi čis adijo klasične, kmečke, take in drgačne "žestokratvidene" poroke, sm si zmer želela neki drgačnga, nobenih oblek do tal, sto in več folka (od unih k se jih komi spomneš do žlahte, k si jo vidu enkat do zdej), cele ceremonije, one man bandou, žiučnosti, mesece trajajočih predpriprau in tko naprej... Js bi mela morje, pa pesek, pa lepo kratko oblekco in rožico u laseh. Od gostou rabm pa sam starše, za ostale lahko naknadno enkrat doma nardim žur, da ne bo kšnih zamer. Stroški so pa tut za usako stvar posebi napisani in sploh ne pride velik. Ja, če bo kdaj, hočm da je tko.


Jaz bi enako naredila, če bi se še enkrat odločala. Saj je bilo ful lepo, pa vse, ampak preveč enih živcev je šlo za brezveze.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron