Novoletna darila / Xmas presents [Združeno]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Dec. 2009 9:00

off topic, ampak ti bom odgovoril:
gate menjam vsak dan 1x do 2x...pa recimo da v enem letu 400x preoblečem gate. ene gate imam nekje 2 leti, 10 lanskih in 10 letošnjih. se pravi, da imam vsak komplet 2 sezoni, se pravi, da se v dveh letih vsake gate operejo 40x...in verjemi, da se zadeva znuca... :D


pa da vam privoščim še malo smeha, ker nisem "moden"..nosim že malo morje let tele gate... http://www.marja.net/Kolekcija/Sandi/Sandi.htm

v njih se najboljše počutim... :D seksi pa ne bi mogel biti niti v najbolj dizajnerskih oprijetih ali kakršnihkoli drugih boksericah... :P
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 25. Dec. 2009 11:16

^^ zanimivo, Jochie, s to razlago so postale tvoje navade preoblačenja spodnjih gat javna informacija :D


Ravno pred 5 minutami sem končala z odvijanjem daril, dobila pa sem tole:

od mame: copate, trenirko, kapico, gumice za lase
od sestrice: blazno lepo belo-zlato torbico :D, gobico za tuširanje, dišečo svečko in še kuverto z 20€ da si kupim kar si hočem
od lubija: mi pripravlja vikend presenečenje, ki vključuje kopalke :P komi čaaakam
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 25. Dec. 2009 16:27

Letos sem dobila darilo od cosmo božičke (sem v temi cosmo obdarovanje napisala in poslikala kaj sm dobila). Od starih staršev sem dobila 20€, eno darilo me še čaka pri mami, sm nism še uspela do njega pridt, s fantom pa se ne obdarujeva za Božička.

Eh sej mam jutri rojstni dan in pričakujem večji darilni naval :D :lol:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Dec. 2009 16:32

Hm, dobila sem:
od fanta: bon za Sportino za 20€, mandljevo olje za tuširanje- L'occitane, lah Essence, ki ga sama izbrala (iz LE)
od fantove sestre in njenega fanta: eno kopel, hudo zapestnico, bon za H&M za 20 €, Lindor
od fantovih staršev- 25€, čokolada, vaza, šalčka+ sladkarije, mandarine
pa še 3 pare štumfov, pa ne vem od koga :D

(men je vse ful všeč, ker ne maram da mi drugi kupujejo oblačila in si tako lahko sama izberem, še posebi sedaj, ko si nebi nič kupila, če nebi mela bonov)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 26. Dec. 2009 10:20

ati in mami: parfum Estee Lauder Sensuous + Raffaello
sestra in njen tip: lindt čokolado in denar za frizerja
:hearts: : kremo za obraz, kremo za oči, maskaro, toaletno torbico in Funkhouser prstan s parfumom
njegova starša: set za zajtrk iz keramike (krožniček, ki zgleda tačka, ampak ubistvu imaš za postavit gor skodelico, mleko, sladkor ter prostor je za piškotke/sendvič)
njegov brat + punca: dve lindt čokoladi + dva darilna bona za Atlantis
njegova sestra: Calzedonia žabe in gamaše
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 27. Dec. 2009 19:15

Evo dopolnujem svoj seznam...

Od sestre sem za Božička dobila kopalno sol in svečke. Od mami sem pa dobila čips, boksarice, čigumije, gel za tuširanje, maslo za telo...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 01. Jan. 2010 10:02

Dobila že 8. šal. Bo treba omaro dokupit za vso to kramo.
brezlj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a brezlj » 23. Nov. 2011 18:28

Mislim, da je že skrajni čas, da ponovno odpremo tole temo. Že kar nekaj ljudi me je posredno spraševalo, kaj si želim za novo leto. Moj klasičen odgovor je ne vem, nič posebnega. Jasno, odgovor ne pove čisto nič, ampak je tudi zelo dober, ker potem večinoma vsak da kar kuverto in reče: kupi si tisto, kar najbolj rabiš. Probajte, mogoče rata še vam. Ampak jaz imam podobna vprašanja za ostale. Ker nisem ravno oseba, ki ima kakšne posebne ideje, kupim vsakič tukaj novoletna darila Sicer zdajle še nimajo prav dost izbire, ampak ni hudič, da me ne bodo letos zafrknil. Ta stran mi je všeč zgolj zato, ker res lahko kupiš svega i svašta in so ljudje zmeri veseli. Nekaj je navadne krame, nekaj pa tudi zelo kvalitetnih stvari.
Kje pa vi drugače kupujete novoletna in božična darila?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Nov. 2011 0:09

^^kako to misliš "vsakič", če je pa stran šele letos začela obratovat?
Skratka..nehi reklamirat (vsak faking post).
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 04. Dec. 2011 16:05

Mene pa zanima če mogoče katera ve, kje bi lahko dobila kakšne kartice, sporočilca oz nekaj v tem smislu s pozitivnimi mislimi. Namreč prijateljicam bi rada podarila nekaj kar jim bo dalo motivacijo za dan, nekaj kar bo naredilo njihov dan lepši...da bi bila malenkost seveda. Če ma katera kakršni koli predlog, bi bila zelo vesela :)
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 04. Dec. 2011 17:25

^^ za kartice ne vem, imaš pa v tem smislu magnetke za na hladilnik, ki jih dobiš v dm-u.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Dec. 2011 17:45

sanjaanja napisal/-a:Dobila že 8. šal. Bo treba omaro dokupit za vso to kramo.

Zanimivo vidš, men gre pa na k***c, ko folku rečm, da mam rada šale in jih NOČEJO KUPIT, iz principa, kao,ker jih mam preveč. JA FAK OF :D a se gre za to, da bom jz zadovolna z darilom al ti, ki obdaruješ :P aaaa!
It was forever..but it didnt last long..
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 04. Dec. 2011 19:31

kokica87 napisal/-a:^^ za kartice ne vem, imaš pa v tem smislu magnetke za na hladilnik, ki jih dobiš v dm-u.


Sej jst sm tut magnetke vidla in nisem vedela da kej takšnega obstaja. Potem sem pa v decemberski številki cosmopolitana vidla v rubriki slavni nakupujejo ali nekako tko, da je ena kupila kartice s pozitivnimi mislimi. Očitno se to da nekje dubit :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Dec. 2011 10:21

tole temo bo treba malo osvežit...da dobimo kakšno idejo... :D :D :D

torej letos bom obdaroval takole:

sebi sem naročil sobni bicikl...takšn ooooooorng....bom gonil vsak dan, obljubim... :D
8-letni nečak bo dobil original Interjev dres (majico in hlače) na hrbtu št.10 ter njegovo ime nad številko...pa če mi še enkrat reče, da navija za Inter in Barcelono, se ga odpovem kot nečaka! Navija se samo za Inter in pika! :D saj ko sem ženi povedal, koliko me je ta inter koštal, je znorela in mi očitala, da pa ona bo od moje sestre spet dobila kakšne gate za 5€! :D
nečakinja - 4 leta si je zaželela psa na daljinsko, so glih imeli v mercatorju na katalogu. očitno hello kitty ni več aktualen...:)
žena je prejšnji teden dobila nov laptop, ampak glede na to, da sem se zase in za nečaka izprsil, bom se še zanjo moral izprsiti...kajti ko sem ji povedal, da sem nabavil sobni bicikl, je bila prva reakcija: kaj boš pa meni kupil??? :D očitno je pozabila, da je prejšnji teden dobila nov laptop... :roll: enosmerno karto za na luno ji bom kupil... :evil:

mama bo dobila sesalec za kamin.
svak bo dobil termo bidon za na bicikl pa kakšno bomboniero, une ledene kocke ima rad...
za sestro pa nimam pojma, moram orng premisliti.... :?

fotru bom šel pa svečo prižgat, bom probal nekje najti eno najlepšo... :cry: :cry: :cry: :cry:

bratrancu bom en parfum kupil, sestrični, fantu ter hčerki pa...bom že kaj našel...

aja, razmišljam še, da bi sodelavcem in sebi kupil tiste flaške za vodo z imeni... :D ampak žena tega ne bo vedela, ker ji spet ne bo prav... :D :D :D
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 14. Dec. 2011 10:37

mami - usnjene rokavice + torbica
sestra - mesečna fitnes karta
svak - six packa + nafilano urbano + kolesarsko čelado (zgubu izpit prejšnji teden zarad vožnje pod vplivom alkohola)
mala - hoče živo živalco, tko da najbrž bo kakšno zlato ribico al pa hrčka dobila
prijateljica1- še ne vem
prijateljica 2 - bidon in dolge pajkice (da bo lahko laufala z mano)
prijatelj 3 - slušalke za miksanje
sodelavci (vključno z mano) bomo pa dobil skupni toaster, da bomo lohk toaste v službi papal
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov