Novoletna darila / Xmas presents [Združeno]

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 26. Dec. 2007 17:48

Zle sm pa še dobla plišastega medvedka iz kolekcije Bukowski (Design of Sweden), ki je narejen kot bookmark - KLIK. Ful dobro! Nism še vidla kej takega..hehe. Sm mogla na net pogledat, da sm vidla, da je to kot kazalo za v knjigo.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 26. Dec. 2007 18:07

Jaz pa se pa se od atija dobila parfum (DKNY) in Me to you medvedka :hearts:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 26. Dec. 2007 18:28

Zanč mi je moj plaču Roxy pulovrčk pa kiklco (k sva bla lih u štacun), dva dni nazaj dobila od mami druk Roxy pulovrčk pa Beti kompletk za spat, učeri pa pod smrekco še termoforček (Tisoč in en dar), oblečen u flisasto oblekco z Rudolfom :) . Fotr ni kupu nč, klasika :? , pa ne gre se tle za kšna blazna darila, ampka zgolj za neko pozornost, tut če bi prnesu radirko iz službe (men je usen, hudo mi je za mami).

Js sm mojima dvema u Grazu kupla ene golf kompletke (k sta usa zapaljena zdej) in sta bla vesela, sploh mami (fotr je tko bol leu kar se tega tiče). :?

Za mojga pa še nč nimam, aaaa, sploh ne vem kaj mu dat, cunce sva že skp kupvala, home made varianta mi je tokrat premau, glede na to, kaj on men use kupuje, vem, kaj bi rabu, sam se bojim, da bi bla zadeva preveč neosebna, kao se takih stvari ne podarja ... juuuu, cajta pa zmankuje :| .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 26. Dec. 2007 18:29

Hehe, ker si podarjamo daril za božič, sem vesela, da so mi take in drugačne težave prihranjene, res... :wink:
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 26. Dec. 2007 22:54

nevem zakaj težave, js obožujem kupovati darila, sicer ok zadnjih par dni je hudo če ne dobiš tisto kar si hotel za koga pa moraš letati okol sam men je vse poplačano k vidiš tisti izraz na obrazu, k veš, da si nekoga osrečil. naprimer letos sm za sestrico čisto ponesreči najdla en koledar od green day, k je ona big fan in to je bilo tako navdušenje, k ga je vidla da groza. res rada obdarujem in sploh ne gledam ponavad kaj dobim. letos nisem dela nevem kok denarja za praznike ker ga nisem mela, sam sm porabla skor vse in če bi mela še 100 evrov več bi pa še tistih 100 dala za darila, raje kupim drugim nekaj kot pa sebi.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 27. Dec. 2007 0:31

glede dnarja mi je vseeno ne...vcasih zaprvim vec, vcasih manj :) Je pa res, da je samo en x bozic in samo en x rojstni dan v letu in TA 2 "praznika" morta bit :D In ja, ni mi tezko priznat, da sem materialist :lach: (kakorkoli ze). Evo, raje podarjam kot sprejemam...to je pa tui res.
Letos sem bozicku napisala seznam zelja in moja 2 pravtako - smo jih z magneti prlepli na hladilinik :D Vsakemu sem kupla eno stvar s seznama in se nekaj dodatnih..ker drugac ni presenecenje :lach:

Dobila sem pa: pizamo z Benettona (z vlko macko) + gate iste zraven, povster (en tako dragi, da me je skor na rit vrglo - ampak sem ze obupala nad vsemi povstri Slovenije),kopalni plasc, eno majcko, gloss in kremo za roke z L'occitainea in karte za koncert Magnifica :D (ijeeeei). Sladkarij letos ni blo, ker pol sem najstnica v sekundi dvajset (mozolji :? ).
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 27. Dec. 2007 11:14

Js pa ne zastopim ljudi, ki najprej obdarujejo za božič, pol pa še za novo leto :? Eni majo res preveč dnara...
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 27. Dec. 2007 11:20

V naših krajih tudi obdaruje večinoma Miklavž, Božiček in Dedek Mraz bolj redko. Ma meni je ušeč tako in bom tudi sama svoje otrokce obdarovala za Miklavža. Drugače pa če se gre na obisk za novo leto, nesemo sam kko malenkost: kavo, čokolado al kej tazga. Sam z eno kolegico se obdarujeva za nobo leto, ma čisto neki malga.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 27. Dec. 2007 11:59

Zanimivo, vsi s Primorske pišete, da pri vas obdaruje samo oz. bolj Miklavž pri nas pa sploh ni tko. :gruebel: Vsaj jaz na našem področju ne vem za nobenga ki nebi mel tut Božička ali dedka mraza. No, kakorkoli, dobila sem:

* mp3 player z diktafonom od fanta
* sladkarije in Krilca od staršev :hearts: :respekt:
* čokolado in denar od none in nonota 1
* ene reči za ustvarjat od tete in njene boljše polovice ;)
* denar od strica in njegove boljše polovice
* sladkarije in en res ful lep predpasnik (a se sliši čudno, hehe ;)) v službi
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 27. Dec. 2007 13:25

Mi smo se tut že mal obdaril...nekaj daril pride pa še za novo leto :wink:

- od lubija dobila iPod touch + izletek v Italijo in mogoče Avstrijo :hearts:
- mamči mi je kupla omaro,ogledalo,predalnik za mojo kopalnico
- oči mi je dal pa kr €

- lubek od mene dobi ene hude zvočnike za računalnik pa mogoče še kakšno cunjo
- mamči je dobila en darilni paketek (masaža, nega obraza, savna)
- oči pa DVD predvajalnik
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 27. Dec. 2007 13:49

OK danes razdelim še zadnja darila. drugače sem pa latos bila zeeelo radodarna ( se pozna v denarnici in bančnem računu :? )

*mami: šal, poprnica
*oči: bela čokolada iz čokoladnice, marmelada
*sestra: ena krema od Loreala
*brat: ena knjigica - strip

*bfrendica: zlata košarica, noter pa raztrosen putpuri, nato pa še vrečka kopalne soli in vrečka čaja iz rdečih vrtnic

*moj lubi: jopa H&M, shower gel Adidas, lonček z njegovim imenom
*njegova mami: knjiga Feng Šuj
*njegov oči: čokolada in Gillet krema za britje
*njegova sestra: lonček z njenim imenom, labela, spužva za kopanje, shower gel
*njegova stara mama: piškotki
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 27. Dec. 2007 19:10

Kt sm že pisala, se mi ni sanjal, kaj kupt mojmu macotu.
Cunce pokupu že use ušečne (js jih pa tkooo rada podarjam, a je tokrat žou odpadl), parfumčič si je lih te dni užgou (neki viha nos in kupuje že en cajt enga in istga), hotla sm mu eno gospodinsko mašino prnest, k mu fali, pa se mi je ipak zdel mal preveč hladno (čeprou uporabno), najdla sm en hjuđ odpuljen doug (visok) koledar, sam mi to pač ni blo to, sama pa doma ne morm tok ustvarjat kt ponavad, kr me zeza printer (rada kej skp sestavm, sprintam, dodelam, oblimam) ...

Čist sm bla že žiučna in tečna.
Na konc je mami predlagala neki bl štosnga in sm u Tisoč in en dar kupla par "pripomočkou", zlo pisanih in hecnih za u kuhnco (rd kuha), eno gumeno zadeušno ala vazca/posodca za na mizco plus božične bombončke za not, okroglo pisano škatlo za kupleno notr dat (u barvah njegove dneune) pa rumen helijeu smajli balon. Pridejo še posvetila (na zanimivih mestih) in houm mejd voščilo. :)
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 27. Dec. 2007 20:01

Uh, no moj seznam daril:

mami: rjav puli in verižica za zraven
ati: potopis z jadranja in bonbončki
frendica: dvojne hotke, koledarček me to you in čokolada
njegova mami in ati: wmf žlice za ledeno kavo in šalčke
njegova babica: uokvirjena fotka z njenega brzdeja
moj moj: majčka Zara, dvojne boxarce Benetton, Simpson nogavičke, šalčka me to you in koledarček, ki sm ga sama opremila s svojimi sexy fotkami:oops:

js pa sm dobila

*od mojega prstanček, termofor in kompletek erotičnih igračk :oops:
*od staršev kartico za H&M, Snoopy spodnje majčke, topek, sladkarije
*od tete Swarovski verižico in karte za savno v Atlantisu
*od obeh starih staršev evrčke
*od njegovih Kompasov katalog s potovanji po Evropi -> morava izbrat darilo :P

Mislim, da sm tokrat res podarila prava darila, tako da sm bila zadovoljna z izbiro.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Dec. 2009 0:11

pri nas je pa božiček že nosil! :D

dobil:
od mame božička 10 spodnjih gat in zokne! gate so že tradicionalno božično darilo od mame! :D :D :D
od žene NES trenirko-spodnji del - temnomodro
od sestre in svaka: DVD player! priznam, nimam še DVD playerja, tako da bo tale player prav prišel, dokler si ne nabavim hišnega kina, v katerega sem zagledan že kar nekaj časa...panasonic SC-BT100 je moja želja... :D
od tašče in tasta: monopoly! jeeeeeeeeeee smo danes že igrali prvo rundo, jutri nadaljujemo... :D
od cosmobožičke: darilni paket old spice, tofifee čokolada! :D


podarila skupaj z ženo:
mami: kopalni plašč svilanit
očetu: neko kremo, ki jo baje mora uporabljati, kaj jaz vem, žena nabavljala... :D
sestri: nek šal iz accesoires - žena nabavljala
svaku: bomboniero fontana, darilni paket nivea
nečaku - 6 let: elektronski pikado
nečakinji - 2 leti: hlače in majico - luškan kompletek
ženi: bundo esprit - žena srečna! :D
ženinem bratu: 7 spodnjih gat - oprijetih bokseric
tašči: 7 spodnjih gat
tastu: 7 spodnjih gat, 3 spodnje majce - tole vse skupaj s spodnjimi gatami je bil zadetek v polno! :D

kaj je pa vam prinesel??? :D
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 25. Dec. 2009 0:58

^^ :lach: Vi pa ste ena gatasta familija :D
Če vsako leto dobiš od mame pakl gat, te jih tak maš že 100 doma? Al ga tolko serješ, da se hitro uničijo :P
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov