Nočno življenje v Mariboru

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

V_Rose_V
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a V_Rose_V » 27. Apr. 2010 21:00

Madonca...včasih smo kar vko bli v Yucatanu ja...pol pa je bla kaka Samsara v igri(občasno), pa Trust (dokler se niso začeli ubijat tam)...Štuk mi je bil skoz neki zavožen...v srednji je MC bil zakon...zdaj pa se mi zdi, da ti še samo Planet Tuš ostane- pa ponovem spet Yucatan (še moremo preverit)
chou
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a chou » 29. Jun. 2010 21:51

Res dogaja se v Mariboru itak samo v času Lenta. Drugače pa Yucatan - nič kaj posebnega, odprt je večino časa samo en floor od treh, ni veliko ljudi (razen mogoče takrat, ko so res kaki dobri dj-ji kot D'Agostino npr.), govori se pa tudi, da bi se naj počasi zaprl.
Drugače pa je v Tacosu fajn sproščeno, tud Fuego, kdaj pa kdaj tudi KMŠ. V Pekarni pa čas mine sam od sebe. :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 05. Jul. 2011 21:39

Kaj se kaj dogaja v Mariboru, da je vedno polno folka in za plesat, zaj ko ni študentov? Pač, da je neka plesna muzika, ti poletni hiti od Guette, Rihanne, mogoč kak evergreen pa to. Če se le da, da ni preveč balkan muzike, ajd kak komad bi še šel...
Mam ene turiste, ki bi jih mogla v soboto ven peljat, pa ne vem kam. Smo bli v nedeljo že malo okoli in ne morem verjet, da se v nedeljo ob 23 v času Lenta vse gostilne zaprejo. Mesto s 145000 prebivalci v nedeljo nima kraja v centru mesta, kjer bi lahko šel žurat.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 06. Jul. 2011 9:29

Zdej na Lentu maš odprte KMŠ, Satchmota, KGB do jutranjih ur.... Kolk pa kej dogaja pa ne bi vedla, verjetno je KMŠ še najbolj komercialn (nisn šla vohat noter). Morš se pa kr potrudit pa izvohat kje dogaja, kjer včasih kje zažiga na polno, včasih pa nič. Jaz hodim z Lenta že cela dva kedna domov med 2-4 uro zjutraj, tak da z malo truda se najde, je pa res vse ''potuhnjeno''. Je pa tak, v nedeljo je bil Lent dost mrtef, med kednom, spoh pa tam na konc čet, pet, sob je dost bolj gužvato (vsaj blo je prejšn kedn).
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 07. Jul. 2011 7:53

Hjah, saj v satčmoti, kgbju in na jazzu si ga jaz tudi zabluzim do 4h vjutro :D
Samo oni iščejo neke drugega, po mojem da bi znal bit KMŠ kr vredi, sicer za soboto ni nič napovedano v okviru Lenta.
Še je kaj drugega mogoče, če bo KMŠ slučajno prazn? Ka te vem, kak Fuego pa te zadeve, kak to laufa? Sploh še not nism bla nikol, tk da ne vem :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 07. Jul. 2011 12:06

Fuego, to je tam ko vrtijo latino muziko pa bolj mali prostor je? :D Kolega mislim, da hodi redno tja... njemu je všeč pa po slikah sodeč je kr gužva (ampak to menda ob sobotah). Pa no sej sem jih za ene par slišala, da hodijo tja žurat. Jaz še nisem bla nikol. Pa planet Tuš ma menda včasih kake velike partyje.

Kaj pa oni klub +/- (Kolosej)? Sem slišala, da jih tja tud dosti hodi al ne vem, če je bolj za fensi folk? :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Jul. 2011 14:40

Jaz sem se včeraj šla ''obrnit'' v Fuegota, ker kaj več se ni dalo :D Nabito do daske, muzika na glas, ni da ni. V času Lenta pa med vikendi (petek, sobota) menda tam dogaja na polno. Muzika je pa taka, pač latino komericala (kolikor sem jaz uspela slišat), folk ga densa na polno. KMŠ pa bo vsaj zdej ko je še Lent ziher ''poln'', js sn šla noter tam okol 2 zjutraj včeraj pa je blo še kr polno. Kolega pa ga vsak dan žge not v KMŠji zdej ko je Lent do 4 zjutri (vsaj tak pravi no). Sej KMŠ tud če nima programa vrtijo muziko na polno pa folk ga not densa, pa v soboto ko bo zadnji dan Lenta ziher ne bo prazno. Pač, grete ne ali dva đirota naokol pa bojo že vidl, ka jim bo sedl... Mislim pa da KMŠ pa Fuego da bi mogla bit ne-povsem-prazna z bolj komercialno usmerjenimi vižami.
Uporabniški avatar
tentation`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 24. 12. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tentation` » 16. Nov. 2011 18:08

Ja, zdaj je v Mariboru res +/- najboljši za plesanje, če nočeš met ob sebi osnovnošolcev :))
Tisoč in tisoč zvezd je nad nami,
tisoč in tisoč zvez med nami,
da gre po svetu - rama ob rami -
svetloba z nami.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Nov. 2011 20:27

studio 55 je tud zelo fajn
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 16. Nov. 2011 20:32

Kaka muzika pa folk pa je kaj not? Nazadnje sm bla tam, ko se je še Klet reklo.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 16. Nov. 2011 20:35

muzika je to kar se pač veni vrti... za migat. folk je pa hmmm, kaj pa vem, men je fajn. Mogoče preveč tipov ampak nazadnje, ko sem bil sem srečal punco tam, ki jo poznam pa je blo fajn... pa nalodan sem bil vredi tak, da je tud zaradi tega blo fajn. :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
tentation`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 24. 12. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tentation` » 17. Nov. 2011 21:16

mja, sam studio ma full dostikrat +21 :D
Tisoč in tisoč zvezd je nad nami,
tisoč in tisoč zvez med nami,
da gre po svetu - rama ob rami -
svetloba z nami.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 17. Nov. 2011 21:40

^^Ja hvala bogu za nas starejše... vsaj nekje ker drugače so vsepovsod neki mladoletni :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
tentation`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 24. 12. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tentation` » 17. Nov. 2011 21:59

Haha, sej jaz nisem več mladoletna, sam mi vseeno še manjka eno leto do dovoljenega vstopa v studio :D
Tisoč in tisoč zvezd je nad nami,
tisoč in tisoč zvez med nami,
da gre po svetu - rama ob rami -
svetloba z nami.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 17. Nov. 2011 22:06

No pač hotla sem samo povedat, da je včasih fajn če je omejitev +18 al pa +21 da ni sama mularija not. Drugače pa še nisem šla žurat tja tak, da mi je v bistvu vseeno kak je. :)
Yada, yada, yada...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov