Noč čarovnic

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 31. Okt. 2008 19:55

Ne grem nikamor. Strah pred tem, da se me razkrinka in se skurm na grmadi, je pač prevelik. :D

Tut buče nism odrla nobene (čeprou bi z veselm mal svinjarije nardila), predusm zato, kr je nimam km dat (se bojim, da bi nš kuža ob odsotnosti nadzora naredu še večji masaker k moja ustvarjalna malenkost :P ).

Pa še vreme je zanč. Namest na metli bi mogla letet na dežniku. Blah.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 31. Okt. 2008 20:39

tudi js ne grem nikamor... sicer je čist bliz mene ena dost velika žurka (mnda edina tle okoli, da ni dress code-a, kar me še bolj privlači, ker se mi res ne da s klobukom pa lasuljo na glavi okol skakat, itak je pa nimam) in mogoče se še kasnej kej obrne, ampak trenutno se mi enostavno ne da :D
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 31. Okt. 2008 21:32

SasoP napisal/-a:Meni bi tudi bilo bolj všeč, če bi se več ljudi našemilo in otroci hodili okoli (če se to sploh še dogaja kje pri nas). .


Le zakaj? Pri nas imamo v ta namen pust, ki ga v Ameriki nimajo - zato pač takrat hodijo zamaskirani prosjačit po hišah :wink: :P
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 31. Okt. 2008 21:45

jst bi pa samo vsem čarovnicam, ki jih je zmerej več voščil za praznik :P
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 31. Okt. 2008 22:12

....lihk danes mi je frend reku, da ni pravično od mojih staršev, da me na moj praznik ne pustijo vn :P :D
What's meant to be will always find its way...<3
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 01. Nov. 2008 14:37

js sem se pa včeraj ob 23:30 premislila in odzvala na povabilo in šla v en mladinski center... koktejli (2dcl) za 1€, brezplačni prepečenci z namazi, vzdušje, folk v halloween opravah, vredu muska - fak, kok je blo supr, ni mi žal :)
Uporabniški avatar
lissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 5. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lissa » 01. Nov. 2008 16:04

Ne rečem, žur kot žur je že ok, ampak neko šemljanje v čarovnice in te ameriške scene... ah dejte no. A ni že dost te Amerike, ker Amerika je že zdavnej odkrita in bi lohk kej bl pametnga pogruntal.

Nej se grejo oni svoj pust, mi pa svojga in to je to. Oni tut ne praznujejo takrat pusta, kot ga mi. Mal patriotizma lepo prosim :)
Uporabniški avatar
Mju
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 1. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mju » 01. Nov. 2008 16:41

joj no, zakaj potem praznujem valentinovo (takrat pa mislim da inmaš nč proti, če ti fant or whoever kej prnese a :P) in vse ostale bedarije?! pač, žurka kot žurka, samo da je dress code neka maska, naslednji mesec bo pa pač kaj js vem, božičkova kapa :D men je žurka samo še tolk bolj zanimiva, če ni čist navadna, takšna kot vsak teden, ampak ima neko temo. nevem kaj je to tok hudega, če so si včerajšnjega pač zmislili američani :roll:
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 01. Nov. 2008 19:53

Tudi meni je to najbolj neumen praznik kar jih je lahko. Sploh pa ne maram nekih ameriških neumnosti, ki ljudi res samo poneumljajo.
Ga ne praznujem, ne hodim ven na ta dan in ne delam norcev iz buč.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 01. Nov. 2008 19:58

Men so sicer izrezljane bučke kar všeč, sam ta amerikanizacija pa mi tud gre mal na živce. Sem bla pa zlo presenečena, ker sem zmeraj mislila da prihaja ta praznik prav iz Amerike ampak sm letos prebrala mal zgodovino tega praznika in ugotovila, da prihaja iz Irske in Škotske.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
lissa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 5. 2008
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lissa » 01. Nov. 2008 20:42

Mju napisal/-a:joj no, zakaj potem praznujem valentinovo (takrat pa mislim da inmaš nč proti, če ti fant or whoever kej prnese a :P) in vse ostale bedarije?! pač, žurka kot žurka, samo da je dress code neka maska, naslednji mesec bo pa pač kaj js vem, božičkova kapa :D men je žurka samo še tolk bolj zanimiva, če ni čist navadna, takšna kot vsak teden, ampak ima neko temo. nevem kaj je to tok hudega, če so si včerajšnjega pač zmislili američani :roll:


Oba s fantom sva proti tem ameriškim praznikom in zato ljubezni ne izkazujeva ekstra na valentinovo, midva si to pokaževa vsak dan. Kadar je pa obletnica, pa to tudi ovekovečiva z darilci in tko kot je treba.
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 01. Nov. 2008 21:44

lissa napisal/-a:Ne rečem, žur kot žur je že ok, ampak neko šemljanje v čarovnice in te ameriške scene... ah dejte no. A ni že dost te Amerike, ker Amerika je že zdavnej odkrita in bi lohk kej bl pametnga pogruntal.

Nej se grejo oni svoj pust, mi pa svojga in to je to. Oni tut ne praznujejo takrat pusta, kot ga mi. Mal patriotizma lepo prosim :)


sj to ni ameriški "praznik", to je evropski.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 01. Nov. 2008 21:46

^^ Res je bil najprej v evropi ja, ampak v takšni obliki kot je danes, totalno skomercializiran pa izhaja iz amerike :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
lubii*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lubii* » 01. Nov. 2008 23:06

jah...sei ni važn...men so vsi te prazniki po svoje sexy :P ...sploh k sm bol romantična dušca sm čist navdušena nad valentinovim...pa dan poljubov pa dan objemov :knuddel: :D
What's meant to be will always find its way...<3
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Nov. 2008 9:35

Če že tok na veliko oglašujejo razne "halloween party-je", bi se lahko še tok potrudil in izrezal 2 buči, jih postauli pred vhod al pa not kej nakranclal, tko pa sploh ni nobenga občutka o kakršnemkoli "halloween-u". Sicer mi je brezveze to praznovat, ampak če so že tok pametni o teh zabavah, naj temu primerno še diskoteko / lokal zrihtajo. :stupid: :D

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov