Naši glasbeni izdelki

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ISwearSheWas18
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 23. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a ISwearSheWas18 » 25. Sep. 2012 12:45

Lep pozdrav vsem! :)
Zanima me, če je kdo pripravljen deliti svoje glasbene izkušnje/svoja avtorska dela, coverje ipd. Tako bi si lahko izmenjali mnenje, kaj popraviti, nadgraditi, slišali kakšno pohvalo, da bi še z večjim zagonom lahko ustvarjali naprej. (čeprav je največje zadovoljstvo odvisno predvsem od tega, če si sam zadovoljen z izdelkom..!)

Predlagam vam mojo oz. našo verzijo: Cinema(cover)

http://www.youtube.com/watch?v=VtdaKxcW0Q4&feature=plcp

Podajte, sharajte še svoje izdelke, take teme še nisem zasledil in bi bilo zanimivo videti kaj ustvarja mladina oz. mladina po srcu-saj sploh ni važno! :)

Spremenila sem naslov teme in jo prestavila v sklop Glasba, ideja mi je všeč!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 25. Sep. 2012 14:39

Ok, prvo- preeedooooolllg nadleeežeeen uvooood, why would you doo that!? :D čakat eno minuto in pol na komad je pointless.. Drugače pa lušten izdelek, kvalitetno izdelan. Lušni pobje. Dala bi mezinček, da bi un "drop the bass" follow up bil z električno kitaro ne pa akustik heh, vokalist ma mal težave s slovenskim izgovarjanjem angleških besed, kar je micn nadležno, drugače pa zelo fajn odpet refren(ki bi se lahko ponovil večkrat? pri elektronki je razumljivo, da ni center pozornosti na vokalistu, v bandu pa bi le moral mal več odpet on in ne akustik kitara). Overall, soliden izdelek!
It was forever..but it didnt last long..

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov