Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
flaša
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Za devetimi gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a flaša » 15. Dec. 2009 8:08

Najboljše darilo: definitivno me ljudje, k me dobr poznajo al pa me vsaj poslušajo vedno razveselijo... nazadnje me je sestrična s torbico, pa dragi s telefonom in novimi gležnarčki... tud kolegice mi za rojstni dan vedno kupjo točn tist, kar si zaželim (naprimer letos sm dobila karto za koncert Lepe Brene, ker so vedle kok sm nora na njeno musko in smo šle skp na koncert)

Najslabše darilo: plišasto sranje, ker nimam to kam dat+ pr 25ih sm medvedke res prerastla :D in pa bivši mi je 1x podaril kip angelčka, čeprov je vedu, da sm totaln antikrist in ne verjamem v Boga, cerkev in vse kar je povezan s tem (in mu nism mogla nikakor utupit v kegl, da nism verna tko k on- taka darila so se namreč ponavlala)
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 04. Maj. 2011 18:18

NOVO

Tema je že stara, ampak jasno ne bom šla nove odpirat. Fantje povejte katerega darila od punce ste bili najbolj veseli. Bliža se rojstni dan mojega dragega in nimam ideje. Seveda ste z odgovori dobrodošle tudi punce, če vestem, da je bil vaš dragi kakšnega darila še posebej všeč. Bi pa rada nekaj praktičnega, uporabnega.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Maj. 2011 18:23

Moj bo dobil iPod Shuffle čez dobra 2 tedna, ker vem da si želi predvajalnik muzke za tečt.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 04. Maj. 2011 18:27

Moj pa na musko ni preveč mahnjen, oziroma kar posluša jo na računalniku. Tko, da kar s predlogi na dan. Mogoče mi kakšen prav pride. Koliko denarja pa ponavadi namenite za darilo?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Maj. 2011 19:38

Jaz tam tam okol 60 - 100 za fanta, ostali 20-30.
Moj je bil drugače veeedno vesel fuzbalske žoge(ahh.. :P), tud mejhnih fuzbalskih žog :D, nekih športnih prevlek za avto zice, ene majice z dolgimi rokavi(to sem videla šele potem, ko je bil res žalosten, ko jo je izgubil, še zdaj jo kr naprej omenja..), poker kompleta,.. Drgač pa je moj zahteven, ker vse ma :/ (al pa je tisto kar bi rabil izjemno drago :D), ampak žoge je a res vedno vesel, ker jih pač zjebe. :D
It was forever..but it didnt last long..
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 05. Maj. 2011 9:24

Jaz za ostale isto ta RD tam od 20-30, za domače in fanta do 50. Me pa zanima kako imate ostali. Nimam namena dajat 100 eur, ker bi mu bilo bedno pomoje.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Maj. 2011 9:40

Pa sej nima veze kaksna je vsota darila.
Js vecinoma fantu kupim takoj, ko kaj vidim kar bi mu.bilo vsec. Razen ce je blizu roj.dneva, potem pocakam. Tako da so bla moja darila ze od 10 evrov pa do ene 60,70. Bi dala pa tud vec, ce bi imela in ce bi vedla, da bo fantu vsec. Idej imam itak ogromno, samo finance so bolj problem.
Eni se prevec obremenjujete z vsotami!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 12. Maj. 2011 12:40

Najboljša darila: karta za GnR v zagrebu in Nokia E5 za novo leto+ seveda plačane počitnice v Črni Gori... (yes i'm one lucky girl :))----> od dragega :hearts:
Najslabše.. Sicer že dolgo nazaj, but still; od najboljše prijateljice nek keramičen pajac, ki naj bi bil balonar.. Sorry ampak wtf :O
Alpa kakšne šalčke, kič... Not for me..

Sicer se pa pri darilih sama zelo rada potrudim. Če kdo v nekem banalnem pogovoru izrazi željo za nekaj; majhnega, velikega, se potrudim da mu/ji to uresničim/dam.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 26. Maj. 2011 7:31

In kaj in koliko bi namenili za poročno darilo?
maja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 8. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a maja » 22. Avg. 2016 0:05

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Avg. 2016 0:25

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Maybelline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 66
Na forumu od: 3. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maybelline » 22. Avg. 2016 12:30

^^^^Meni se pa zdi šalčka prav super darilo, še posebej s kakšnim unikatnim napisom. Če npr. veš, da oseba pije kavo/čaj in jo bo vsako jutro uporabljala...zakaj pa ne :)

Kaj takega na primer:
https://www.facebook.com/ustvarjalnikoticekVB/photos/a.341003702738554.1073741828.340979606074297/480332092139047/?type=3&theater

Jaz ne gledam toliko na vsoto pri darilih, da bi imela za fanta, prijateljice določene zneske.
Enkrat kupim zelo poceni darilo, drugič dražje....med letom si zapomnim kaj jim je všeč, kaj si želijo in potem to kupim. Tako da nikoli ne kupim nekih brezveznih stvari, samo da nekaj kupim.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Avg. 2016 20:33

...
zalaZala77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaZala77 » 04. Okt. 2017 11:09

Živijo,

meni se zdijo darilni boni za terme fajn darilo za novoporočenca. Ne poznam nobenga, ki ne mara toplic... :razz:
Mi smo jih za frenda kupili tu: https://www.mojedarilo.com/ca/7/Savne-bazeni in sta bila full vesela.

Drugače sem pa :<, če dobim cunje za darilo, ker mi po navadi niso všeč (imam pač malo drugačen stil oblačenja), še huje pa je, če so prevelike. :mad:

Najboljše darilo do sedaj mi je bil pa "izlet v neznano", k me je moj peljal lani. Čist hudo... :ja:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Okt. 2017 11:14

Meni se pa ne zdijo ti boni pametno darilo, ker se jih prehitro nabere in imaš na koncu 10 bonov za toplice/razvajanja.
The world is as you are.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov