Najboljša darila/Najslabša darila

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

evek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 12. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evek » 28. Dec. 2005 13:22

najbolše darilo: najboše darilo pa itak vedn od mami dobim, k mi saj kup tist k bi sama mela!!

najslabše darilo: prfum! že tko sovražim da mi za b-day kopujejo prfume pol ga pa še za božička od ene kolegce dobim! mislim halo, kak mi lahko parfum kupjo, ki povrh še FULLL smrdi!!! -ko bi saj kak fajni biu al pa kak k sm si ga sama misla kupt!! :roll:
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 28. Dec. 2005 13:31

najslabše darilo: ko mi je kolegica dve leti zaporedoma prnesla čist enakega(!!!) plišastga medvedka! haloo? :roll: :D
najbolše: vsa ostala
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 28. Dec. 2005 13:33

Men so pa vbistvu tista darila najslabša, k vidiš da so narjena čist po liniji najmanšega odpora... Tko šlampasto zavita pa po možnosti še kje kaka cena gor... :roll: Če neki osebi že tok pomenim da mi kupi darilo, nej se pa še tok potrud da ga vsaj zavije kokr tok kul...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 28. Dec. 2005 13:36

no jz se včasih ful trudm pri zavijanju pa še vsen mal čudn izpade.. sam se trudm.. res :D
glede cen pa res... da se jim še cene ne da dol dt. pol pa raj vidm da mi nč ne prnesejo :)
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 28. Dec. 2005 13:36

Men so vsa darila po svoje v redu, mal me pa mot da folk kr sam od sebe kupuje kaka oblačila, dodatke, kozmetiko ne da bi prej vprašu a maš kako željo oz. kak okus...sej lahk da zadane pa je ok, sam včasih pa res krneki dobiš :roll:

Najbl bedna so pa tista "postav me nekam, za okras smmmm"...Pa deej nooo...k da nimam že dost druzga da se mi prah gor nabira. :roll:

Drugač pa morjo darila zame vsebovat tri stvari: skromnost, uporabnost in všečnost (lepo zavito, skrbno izbrano).
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 28. Dec. 2005 13:37

Ja sej vsaj da se vid da si se potrudu je že neki. Sam ne pa da ti fu*ne tist daril v eno vrečko in to je to. :) Mal mi je bedno no...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 28. Dec. 2005 13:38

Zvoncica napisal/-a:o hely :(

kaj pa ce si sama privoscis kej k bi rada mela? :)




Jst sm si še kr sama kupla en rdeč periu pa sm ga predstavla lubiju za božič...a morm povedat da je bil čist navdušen? :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 28. Dec. 2005 13:38

sweet_kitty napisal/-a:Ja sej vsaj da se vid da si se potrudu je že neki. Sam ne pa da ti fu*ne tist daril v eno vrečko in to je to. :) Mal mi je bedno no...


K ti ga res kup sam zato ker si ga ti njemu al pa "k se spodob"... :roll:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 28. Dec. 2005 13:39

men so bli letos najlepsi uhancki od mojga lubija. mi je dau tako vlko rdeco skatlo pouno ferero rosejov pa ono belo kaj je rafaelo. notr pa skrita skatlica od zlatarne reeeees luuubano pa taki luuuuusni :D

najslabsa darila....hmz mogoce od mamine tete ko mi wsako leto da neko piđamo. mislim sej niso slabe...sam vsako faking leto piđamo. :roll:
darila pa recikliram tk...da ce mi kaj ni wsec slej ko prej dam naprej. vecinoma mami. kake parfume ki meni ne disijo. jih ma pol ona v sluzbi da ko kadi posprica za sabo ce bi slucajno bla kaka inspekcija :lol:
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 28. Dec. 2005 13:40

Jaaa, to je res hudo ja :D . Vsako leto ista darila... Copati al pa pižama :lol: . Al pa kak cheap parfum, ki zares smrdi.
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 28. Dec. 2005 13:47

Najlepše darilo bi bilo: Gisele :hearts: :D
This too shall pass.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 28. Dec. 2005 13:55

¤MajC¤ napisal/-a:najslabsa darila....hmz mogoce od mamine tete ko mi wsako leto da neko piđamo. mislim sej niso slabe...sam vsako faking leto piđamo. :roll:


:rofl: ... mogoče ji pa že mal spomin peša...

jst tud ponavad najbl uporabna oz. najvrednejša darila dobim od mame... letos je bla to postla... sm ful vesela kr sm jo res rabla...
najslabš pa... mislm da tega pr men ni... babica mi ponavad da kakšno tako bedarijo ala brisače, kakšna mila ipd, ampak tega niti ne štejem ker je samo malo za okras poleg financ :P
The secret of success is consistency of purpose.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 28. Dec. 2005 15:02

Nadine napisal/-a:no jz se včasih ful trudm pri zavijanju pa še vsen mal čudn izpade.. sam se trudm.. res :D
glede cen pa res... da se jim še cene ne da dol dt. pol pa raj vidm da mi nč ne prnesejo :)


Ej jaz sem tut šlampasta pri zavijanju... Pač zato, ker ne znam dobro. Pa se mi ne zdi nič groznega, če se človk potrudi in sam zavije, tut če ni najbolj nadarjen. :lol:
Ceno se pa drugač vsakmu lahko zgodi da spregleda, če je na kakšnem takem mestu, tok da se ne boste slučajno kdej v jezik ugriznile, punce... :D :wink:
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 28. Dec. 2005 17:01

najboljše darilo letos - blo jih je več: LCD monitor, sony mp3 player, puzzle, vse od lubija

najslabše: ribice, ampak samo zato k so čist vse poginle :(
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 28. Dec. 2005 17:18

Hmm ne bi mogla opredelit ...
Najboljše darilo mi je bil lubi sam ... ker sem Božič preživela z njemu mi je blo to najlepš ( ... tut če se sliš pocukran :D ... )
Najslabšega darila pa ni ... mi je blo vse všeč :wink:
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]