Modro - bleščeča rojstnodnevna zabava!

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SparklyPrincess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 18. 7. 2012
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SparklyPrincess » 18. Jul. 2012 21:15

Heeeej! :)

Najprej lep pozdrav vsem, ker sem nova tukaj :)
Želela sem izbrati čim več idej za mojo rojstnodnevno zabavo.

Konec julija praznujem svoj 18.ti rojstni dan in prirejam veliko zabavo, ki sem si jo zamislila popolnoma v modri in srebrni, se pravi bleščeči barvi. Praznovala bom na zasebnem prostoru ob nekem ribniku z lesenimi klopi, moja želja pa je ta prostor za en dan spremeniti v prav poseben gala prostor.
Povabljenih bo okoli 30 ljudi, je pa res, da bo cena za to kar velika.

Zanima pa me, če ima kdo kakšne ideje, ki bi jih lahko uporabila. Zamišljala sem si približno tako: modri in srebrni baloni po celem, srebrne in modre pentlje, srebrne in modre slamice in ostala dekoracija pijač oz. koktejlov, modra in srebrna vabila in tudi dress code bo v teh barvah.

Ali morda kdo ve kje se da dobiti poceni pijačo, kozarce, dekoracijo za zabavo in podobno? Ali ima kdo kakšno idejo, kaj bi še lahko izpeljala? Kaj bi še lahko dodala? Rada bi, da je moj 18.ti rojstni dan popoln, zato sem se obrnila tudi na vas.

Hvaležna bom prav za vse ideje! :idea: :jive:
Barbie :)*
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 18. Jul. 2012 22:27

Ti si z MTVja ušla? :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
SparklyPrincess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 18. 7. 2012
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SparklyPrincess » 18. Jul. 2012 22:52

skoraj ;D
Barbie :)*
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Jul. 2012 9:38

Tematika je že razširjena (praznovanje rojstnega dne, praznovanje 18ke...)v tem sklopu tako, da malo prečekiraj druge teme in mogoče se ti porodi kakšna ideja,ki jo lahko uporabiš pri sebi na zabavi.

V Spodnji Šiški (Ljubljana), nasproti tržnice Šiške je odprta trgovina z raznoraznimi pripomočki za jedačo in pijačo, ki se jo potrebuje na zabavah, pa svečke pa razne papirnate dekoracije, prtički... Tovrstne ponudbe tut na netu ne manjka.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Jul. 2012 10:51

..Evelyn.. napisal/-a:Ti si z MTVja ušla? :P
My thoughts exactly :D


Sam ena reč (poleg tega, da mi je precej silly vse skupaj): PROSIM NE silit folka v srebrno-moder dress code (pač ne paše/ni všeč vsem) :P
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Jul. 2012 15:09

^^ Res je, še posebej za fante si ne predstavljam, da bodo tam navdušeno skakali naokoli v nekih srebrnih cotah :D Pa še nepotrebni stroški povabljencev, če bi si morali na silo kupovat kose v barvah, ki jih npr. sploh ne marajo in jim ne pristajajo... Nekako si po opisu predstavljam tole vse skupaj kot kakšno 'Star wars' poroko :oops: Drugače pa vsaj pohvale za idejo in trud, vseeno bolje kot brezciljno tavanje po lokalih, sam upam, da bodo gostje za :)

Trgovina z dekoracijami in dodatki za zabave je bila pa včasih v Cityparku, ampak nisem prepričana, če je še.
Uporabniški avatar
SparklyPrincess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 18. 7. 2012
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a SparklyPrincess » 20. Jul. 2012 22:35

hvala za mnenja ! :)
Barbie :)*

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov