Kako praznujete vaš rojstni dan?

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 19. Dec. 2013 18:05

Hej hej :D

Upam, da te teme ni-sem iskala z iskalnikom, pa nisem zasledila, res pa je, da nisem pretirano vešča z njim...kakorkoli.

Zanima me, kako praznujete vaš rojstni dan, delate kaj posebnega, vam je kdo že pripravil " surprise b-day party", kako bi/je zgledalo vaše idealno praznovanje? :)
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
arianna87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 20. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a arianna87 » 19. Dec. 2013 20:55

Jaz zelo rada praznujem svoj rojstni dan in vsako leto preračunavam koliko dni je še do tega in se še vedno veselim kot majhen otrok.

Zaenkrat je vsakoletna tradicija, da se na rojstni dan zbudim ob 6h in tečem v bratovo sobo, ga divje zbudim in mu voščim rojstni dan ob 6:05...potem počakava še pet minut, da ga vošči on meni :D

Do sedaj sem si tudi vsakič vzela dan zase in (nič faksa in službe). Ponavadi greva z bratom sama na kosilo, zvečer pa počastiva prijatelje in družino.

Najboljše praznovanje pa je bilo za najin 23. rojstni dan - cocktail žurka in havaji theme party.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Dec. 2013 20:58

arianna87 napisal/-a:Zaenkrat je vsakoletna tradicija, da se na rojstni dan zbudim ob 6h in tečem v bratovo sobo, ga divje zbudim in mu voščim rojstni dan ob 6:05...potem počakava še pet minut, da ga vošči on meni :D

Iii ful cute :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Dec. 2013 0:40

Iii, dvojčka, čisto luštno :) :D

Jaz praznujem ponavadi v smislu kosila z mojimi bližnjimi in manj bližnjimi. Zadnja leta pa praznujem malo bolj na veliko. Kar pomeni večer hrane, pijače, muzike in dobre volje :D Npr letos nas je bilo nekaj čez 30, pripravili so mi nekaj for, v glavnem zelo zabavno :D
Zabavo presenečenja sem do zdaj imela eno, me je pa skoraj kap. En dan po mojem rdju (za 22. rd, kosilo smo sicer že imeli) smo nameravali imeti piknik kot družba. No, jaz pridem, odprem vrata garaže, not pa vsiii v temi, samo svečke so gorele na torti in so mi začeli peti vse najboljše. Takrat sem se pa res scmerala od sreče, res, pojma nisem imela, da se sploh kaj načrtuje :) :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Dec. 2013 0:51

^^ Sam resss :D

Sama bolj 'na veliko' praznujem sele odkar sem v Ljubljani, doma nikoli nisem delala zurov ker nimam kam spokat nasih + smo v taki odrocni vuko*ebini da enostavno ni prakticno vabit folka tja.. za 5 ljudi se mi pa tudi ne da organizirat partija. Smo pac kam sli in sem js kupla za pit in smo se meli kul.. :) Odkar smo v studentskih letih pa sem temu primerno nardila tudi bolj studentsko obarvane zure in bi rekla, da bo naslednjih nekaj tudi podobnih.. Najboljsi mi je bil definitivno letos - praznovala skupi s frendico, nobenga preseravanja in kompliciranja z detajli, nakupli veliiiiikooo domacega vina, povabli ogromno folka.. bli smo pa kr v 'zur prostoru' nasega studenca.. in je blo res res awesome. Sama pac nism nek fen klubov in mi je to najboljsa vrsta zabave, enim sede, drugim ne.. :) vsakmu svoje. Komi cakam naslednjo priloznost :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 20. Dec. 2013 12:03

sama nisem nikoli neki full na veliko praznovala rojstnega dneva: posebej z druzino, z najozjimi prijatelji smo se dobili kje zunaj in zazurali. Zdaj zadnja leta pa grem rada tudi samo na vecerjo v dvoje in mi je d best :D

Ceprav za naslednji rojstni dan pa planiram nekaj vecjega, ker bo okrogla cifra in se bi mi zdelo fino imet malo vec ljudi in piknik na domacem vrtu. Bomo videli ce bo izvedljivo...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Dec. 2013 12:06

tole bomo premaknili pod glasba in zabava....da se še tam kaj dogaja :D

mi smo zmeraj praznovali rojstne dneve, v OŠ je bla to manjša žurka za sošolce in prijatelje, s torto in vsem pri nas doma. v srednji smo šli ven kaj popit in bluzit po mestu. enkrat so mi celo priredili surprise party z lovom na zaklad oz. darilo.

odkar sem na faksu praznujem s frendi, pri sebi doma. ob kakih enih navadno spokamo v kakega izmed ljubljanskih klubov, da ne najedamo sosedom celo noč. obseg žurke je odvisen od razpoložljivega časa. vedno več jemo na teh žurkah. hrana je zdej že izključno v obliki kanapejev in drugega finger fooda, smokijem in čipsom je v celoti odklenkalo. lansko leto sva praznovala skupaj z dečkom in smo meli epic rojstnodnevno zabavo pri nas doma. bilo nas je cca. 30, ne vem kam smo se sploh vsi dali. križ je, če ma vsak prijatelj že svojega življenjskega partnerja, se hitro nabere. ful smo jedli, ful smo pili in šli pol plesat. zmeraj mam srečo, da pride na moj RD en besen Dj v ljubljano.

letos sm praznovala še s tremi prijatelji oz. dečkom. najeli smo plac, kupli ogromne količine alkohola, nardili slane in sladke prigrizke in meli rojstnodnevni party o katerem se še zdej govori. žurka je trajala pozno v naslednji dan, plesali smo ful, moja delovna miza je postala cube, ozvočenje je blo super, DJev za 12 ur neprekinjene muzike. skratka, žur kot se šika. še 3 dni sem se spravljala k sebi.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov