Kaj boste za pusta :)

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 09. Feb. 2010 11:28

~Papillon~ napisal/-a:Mah, jst sm hotla bit Marylin Monroe, pa čist nikjer nisem našla takšne lasulje (samo na e-bayu), pa tud take lepe bele oblekice so drage ko žafran..

Tako da sem našla alternativo in bom havajka :)



lasulja je v btcju spodi :)
Luc1ja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Luc1ja » 09. Feb. 2010 15:02

Živjo, mene pa zanima kje bi se dalo kupiti kostum za indijanko (če jo je katera zasledila)..včeraj sem v celju gledala, ampak so imeli vse do max.13 let..jaz sem velika 160cm, S številka..če kdo slučajno vidi kje v ljubljani bi bila zelo vesela če mi sporoči!
LP
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 09. Feb. 2010 17:29

citypark spar ga je imel.za zensko in za moskega :)
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 10. Feb. 2010 11:24

Luc1ja napisal/-a:Živjo, mene pa zanima kje bi se dalo kupiti kostum za indijanko (če jo je katera zasledila)..včeraj sem v celju gledala, ampak so imeli vse do max.13 let..jaz sem velika 160cm, S številka..če kdo slučajno vidi kje v ljubljani bi bila zelo vesela če mi sporoči!
LP


uceri sm vidla na bledu, js sm isto okol 160cm in S, je bla sicer otroska ampak jo kamot obleces ker so itak otroske vecje da majo loh spodi se bundo itd...
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 10. Feb. 2010 11:25

drugac pa, a kera mogoce ve kje bi se dalo kupit oprijete hlace na zvon z visokim pasom...moske ali zenske ni pomembno? :D
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 10. Feb. 2010 23:08

A je katera vidla kostum za sexy policajko?
Sm iskala v BTCju v hali A in v City parku pa ni blo nič :(
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 11. Feb. 2010 11:26

Še ne veste, v kaj bi se našemili za pusta? Na ta dan je dovoljeno sicer več ali manj vse, a morda ni slabo, da upoštevate svoje astrološko znamenje pri izbiri pustne maske.



Oven
Za pusta se odenite v rdečo. Lahko ste kakšno sadje, kot so jagode, češnje ali ogromna lubenica, ali kaj drugega, zapeljivo rdečega kot je na primer pikapolonica. Med moškimi liki so najprimernejši nekoliko vojak, policist, kavboj, gladiator, sodnik, rabelj ali vitez.



Bik

Bika povezujejo s trmo in samozavestjo, pa tudi neskončno svobodno energijo, zato si nadenite bolj divjo masko. Dober pustni kostum za vas je zli duh, hudič, zombi, kentaver ali pa vampir oz vampirka. Bodite izvirni in kombinirajte črno in rdečo barvo.



Dvojčka

Dvojčki imajo dve strani, ki jih lahko lepo izrazite s kostumom, ki ponazarja angela in hudička. Uporabite elemente enega in drugega ali pa črno belo, žalosten-vesel, prijazen-nagajiv obraz … možnosti je neskončno. Lahko si le naličite pol obraza v enem in pol v drugem stilu.



Rak
Raki imajo radi svoj dom, domačnost in udobje. Lahko se našemite v gospodinjo, sobarico, tudi čarovnico, angelsko deklico ali babico. Pomislite na kakšen lik iz filma ali priljubljene Tv serije (Razočarana gospodinja, Doroteja iz Čarovnika iz Oza, julia Robesrts iz filma čedno dekle …)



Lev

Lahko postanete kar lev oziroma levinja. Griva, kostum, šape… zakaj pa ne? Zagotovo boste v središču pozornosti, kar je tudi v zasebnem življenju vaša največja želja. Zanimive maske so tudi skrivnostna gejša, samuraj, čarobna vila, pirat ali arabska princesa.



Devica

Izrazite svojo ženstvenost in se spremenite v pravljično kraljično. Kaj pa čebelica ali drugi ljubki liki iz zbodbic? Lahko ste pepelka, deklica z vžigalicami, zvončica, fantje pa ste na primer kositrni vojak, Peter Pan, Robin Hood ali mogoče Vinetou? Skratka, nekaj romantino pravljičnega.



Tehtnica
Svojo romantiko izrazite s kostumom v dvoje: Romeo in Julija, Rdeča kapica in volk, pepelka in princ, Adam in Eva … Samski si izberite kakšen drzen pustolovski lik kot so Catwoman, Batman, Superman, Lara Croft, James Bond ali Modesty Blaise za tiste, ki se še spomnijo te junakinje.



Škorpijon
Svoje skrivnostno znamenje lahko izrazite s temno vilo, saj v sebi združuje kanček pozitivizna, veliko energije in nekaj malega zlobe. Lahko pa se našemite v odštekano pošast, Mrlakensteina ali zlobnega vilina. Skratka, nekaj tsrašljivega je praktično nujno.



Strelec
Strelci so zelo družabni zato boste najbolj uživali v skupinski maski. Dogovorite se s prijatelji in oblecite se v plesno skupino, navijačice, transseksualne dive, pevke, znane osebnosti … idej je veliko. Tudi samostojna maska je lahko diva, pevka, znana osebnost,…



Kozorog

Kozorogi so znani kot zelo srečno znamenje, zato se lahko našemite v pikapolonico, podkev, štiriperesno deteljico, debelega prašička, kocko ali dimnikarja. Lahko ste tudi vesela nuna ali debelušen menih. Skratka - izberite res vesel in zadovoljen lik.



Vodnar
Ker vaše znamenje povezujejo z vodo, lse za pusta našemite v gasilca, vrtnarja, natakarja, čoln ali ladjo. Lahko pa v masko prenesete nekaj futurističnega, domišljijskega in prestavljate kakšen lik iz Vojne zvezd, Matrice, Harrya Potterja ali morda celo Avatarja.



Ribi
Lahko ste v stilu svojega znamenja in predstavljate morsko deklico, ribiča, mornarja, kapitana Kljuko, povodnega moža in Urško, pozabljivo zlato ribico ali krvoločnega morskega psa. Primerna maska je tudi zlobna čarovnica, renesančna deklica, srednjeveški trgovec ali pirat.
(s)mej se
Uporabniški avatar
čokolinček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 230
Na forumu od: 8. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a čokolinček » 11. Feb. 2010 11:29

Js sm ene par seksi kostumov videla v Leclercu (reklama ki pride na dom) :) tudi policajka, sobarica, medicinska sestra ipd. pa cene so ble tud čist sprejemljive.
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 11. Feb. 2010 12:42

^^
Jutr šibam dol.
Hvalaaaaa :bussi:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 11. Feb. 2010 12:48

piškotek* boš ti kaj našemljena glede na svoje astrološko znamenje?

Za naju mi je fajn napisano, vendar morda za drugo leto. Za letos je že splanirano.
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 11. Feb. 2010 18:36

jaz sem pa razmišljala, da bi bla letos joint :lol:
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 11. Feb. 2010 18:47

SWEETprinces napisal/-a:citypark spar ga je imel.za zensko in za moskega :)


Ja ampak ti kostumi so tok ogromni.
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 11. Feb. 2010 19:58

midve s kolegico sva se zmenli da bova pionirki in da greva v soboto ven ... in zdej mi reče: "ma meni se ne da bit nič, niti nevem če bi kam šla" maaa ***** ... :box:
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 12. Feb. 2010 9:57

Jaz pa upam, da se vremenske razmere ne poslabšajo in da bo noro v Benetkah. :)
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 12. Feb. 2010 22:23

Haha! Torej horoskop mi priporoča Laro Croft! Pridn horoskop, čeprav jst sem se odločila, da bom letos kar geekica! :D In še baje so po tanovem očala na ženskah zelo seksi...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov