ideje za darilo...hmmm

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 09. Dec. 2010 11:37

pri nas je v navadi, da samo boter da darilo krščencu, ostali pa ne. če ne pa kupi cunjice :nixweiss:
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Dec. 2010 11:47

^^Ja tudi meni se zdi logično, da boter da darilo. Ne vem zakaj bi ga tudi drugi dajali oz. bi dali samo kako malenkost.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Dec. 2010 14:32

Mene pa neki zanima. Kako imate v vaših družbah, če zbirate za skupinsko darilo? Približno 5-10 oseb. Koliko prispeva vsak?

Darilo bo verjetno itak bon za H&M, pa ne vem lih kolk bi blo primerno zbirat.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Dec. 2010 18:08

^^Jaz sem do sedaj vedno sama podarjala darilo ali pa sva bila dva skupaj.

Za tale skupinska darila pa pomoje odvisno kuk sta si blizu s tisto osebo. Meni osebno se zdi tam 10-15 € kar dost velik znesek na osebo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 11. Dec. 2010 19:03

Je punca od bratranca in nas bo kar več skupaj kupilo, ker je težko nekaj izbirati in je najbolje bon, ker tam rada kupuje (pa še fajn je, ker itak sam trga dol s kartice, ni tistih papirnatih bonov, kjer na koncu več zapraviš iz svojega žepa, kot dobil). Noben ji ni ravno blizu, ampak ker bo imela fešto, je treba darilo. Drugače se ne obdarujemo.

Sej imam v planu 10€ na osebo, ampak se mi zdi, da je to vsem tak velik in sam komplicirajo. No, sej tak bo moj predlog, potem naj se mi pa prikuči kdor hoče, tud če sama s fantom kupiva...

Sam nisem imela občutka, koliko je najbolj primerno.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 11. Dec. 2010 19:21

Ko mi kupujemo ta skupinska darila je nekje 5-10€ na osebo. In če nas je več se lahko kupi čist fletno darilo ali pa kakšen bon. Od 10€ dalje na osebo se mi pa zdi že kar preveč.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Dec. 2010 19:52

Ma vseeno mi je bolje kak evro več kot premalo. Ker recimo, če bi vsak darilo posebi kupil dvomim, da bi zapravil samo 5€ za njega. Pa ne, da se mora ne vem koliko zapravljat za darila, ampak jaz recimo za boljše prijatelje vedno vsaj nekje 20 € dam za darilo in bi se mi za malo zdelo, če bi pa recimo od svojih 4 dobrih prijatlov dobila en bon za 20€.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 12. Dec. 2010 10:28

Če sem pri organizaciji skupinskega darila, ponavadi rečem, naj da vsak po zmožnostih, ampak tam 10-20 eur. Pol se pa itak vsak odloči, koliko mora glede na svoj status dat.
Kadar se pa s kolegicami zmenimo, da eni izmed nas kupimo darilo, damo zmeraj po 20 vsaka. Taka sprejemljiva številka za neko mal večje/dražje darilo.
Because I can.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Jan. 2011 18:36

Citiram v ustrezno temo :
moni.andrijevic napisal/-a:res se zdi čudn, da na forumu sprašujem kaj kupt fantu za obletnco .. nisva glih kej dost dolg skup .. komaj 6 mesecou .. razmišlala sem, da bi mu kupila medvedka ki bi mela oblečeno majico na njej pa najina slika, samo nevem kje se to da kupit, naredit .. ali kaj podobnega
zraven pa bi mu dala kakšno raffaelo ali kaj podobnega. in kakšen dišeč parfum.

kakšna se vam zdi moja zamisel? prosim vas da mi pomagate. ker se mi zdi tist medvedek ali kej podobnega odlična zamisel. :)

že za vnaprej hvala !
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 09. Jan. 2011 18:43

Ah, šment, jaz sem ji pa že tam odgovorila....bom kopirala:


Ne mi zamerit, ampak tvoja ideja je punčkasta in pocukrana. Ni za fanta ampak zate. Razen, če je za takšne stvari.

Za 6 mesecev boš šla, vidim, kar v velik nakup, ne vem, če je tipu lih ok, če boš vsak mesec obešala na tako velik zvon.

Bi ti pomagala samo ne vem nič o njem - možnosti je veliko (izlet, nakit, toaleta, kak kos oblačila, vstopnice za ne vem kaj že, ti in pentlja, romantičen večer, spodnje perilo, ipd ipd ipd ipd ipd), odvisno od tega koliko denarja si pripravljena odštet za darilo.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Jan. 2011 18:57

UG84 napisal/-a:Ne mi zamerit, ampak tvoja ideja je punčkasta in pocukrana. Ni za fanta ampak zate. Razen, če je za takšne stvari.


Se strinjam.

Jaz bi mu na tvojem mestu rajši nardila kako večerjo/mu kupila karto za ogled kake tekme/bi skupaj šla na kak izlet... Pa tudi, če mu kupiš kak parfum, boksarce, majco se mi zdi velik boljša ideja kot tisto z medvedkom. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jan. 2011 13:55

Mami ima čez en mesec 40. rojstni dan in s sestro ne veva kaj bi ji kupili.
Nikoli ne reče jaz bi imela to ali zelooo mi je všeč to, kar potrebuje si kupi sproti.
Sama sem imela idejo da bi se ji kupilo polet z balonom (to ni neka fuuul adrenalinska stvar, se pa vidi razgled),sestra pa je bolj za wellnes paket v hotelu Primus (da bi bila vključena masaža hrbta, ker ima velike probleme s križem).
Mogoče še ima kdo kakšno idejo?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4996
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Jan. 2011 14:44

^^Meni se ti dve ideji ful dopadeta, ampak a bi to tvoja mami sama šla ali bi še koga vzela zraven (recimo vaju s sestro :D )? Ker itak je fajn met kako družbo, še posebi če greš na polet z balonom...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jan. 2011 14:52

Saj, sama bi šla...zaenkrat ni finančno izvedljivo da bi kupile tri polete :P
Mogoče bo pa le prevladala ideja s Primusom
:D
The world is as you are.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 12. Jan. 2011 14:53

To z balonom bi blo fajn ja, če bi šle vse tri :).
Če bi pa samo zanjo, je pa boljša varianta masaža in še kako razvajanje :)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron