ideje za darilo...hmmm

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 14. Mar. 2007 14:54

MsN napisal/-a:Mogoce malo OT, ampak me zanima v cem je fora, da dobis kocko s svojim horoskopskim znamenjem oz. v cem je nasplosno stos teh zadev, raznih zapstnic, obeskov ipd., ki imajo gor simbole horoskopa? Da to nosis in drugi vidijo kaj si po horoskopu ali kako?


v cem je stos? da se prah gor nabira :D ne, ampak je nekaj takega, ko ne dobis lih vsak dan...pa se ena izmed mojih naj kolegic mi je podarila in sem bla full vesela (zdaj se bolj malo vidimo in me pac na njo spominja no). Moja razlaga :D To kocko mam sicer na pisalni mizi doma - je nihce ne vidi. Glede verizic, zapestnic, ...Kakor komu pase, ne? :wink:
I love SISLEY& RW
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2007 15:41

nt[/b]
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Mar. 2007 16:29

Men je pa tko hecn, da ene ne veste, kaj kupt lastnmu tipu... Ja kdo ga bo pa bol poznou kt njegova punca... Js sm še čis vedno se neki spomnla, pa obvezno je blo zmer neki "kar je pomenil", blo u povezavi s čim, asociacija na kej itd. Ne pa kupt neki, sam zato da se pač neki da. :?

Js ponavad kupm kej (kar se mi zdi, da bi mu blo kul in je tut men ušeč), pol pa še sama zravn kej nardim, u povezavi s kupljenim, pa zmer aranžiram, da je ja neki spešl. Sm kr inovatiuna, se morm mal pohvalt :oops: :D
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 14. Mar. 2007 16:37

no
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 14. Mar. 2007 19:56

Kaj pa je tle tok originalnga, če smem uprašat? Men osebno je to precej oguljeno in nč kej izvirno.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 14. Mar. 2007 20:17

moj tamav je dons dobu za rojstnga vse različne vrste pira kt se ga dobi u mercatorju :lol:
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 15. Mar. 2007 15:42

Aloha napisal/-a:Men je pa tko hecn, da ene ne veste, kaj kupt lastnmu tipu... Ja kdo ga bo pa bol poznou kt njegova punca... Js sm še čis vedno se neki spomnla, pa obvezno je blo zmer neki "kar je pomenil", blo u povezavi s čim, asociacija na kej itd. Ne pa kupt neki, sam zato da se pač neki da. :?

Js ponavad kupm kej (kar se mi zdi, da bi mu blo kul in je tut men ušeč), pol pa še sama zravn kej nardim, u povezavi s kupljenim, pa zmer aranžiram, da je ja neki spešl. Sm kr inovatiuna, se morm mal pohvalt :oops: :D


Ja men tud za folk k ga poznam res ni problema kaj kupit, mam vedno kkšno idejo, problem je bl če je to finančno izvedljivo.
Evo glih zanč smo 3 prjatlce ta četrti kuple škatlo pa slikco nas nalimale gor pa dale notr stvari, ki jih nujno rab kao survival kit varjanta...in je bla ful dobra fora in ful je bla vesela :D
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Mar. 2007 15:53

otila :)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 15. Mar. 2007 21:19

Ja če mu kupiš ene navadne bele gate, res ni originalno. Lahko mu pa kej gor narišeš, napišeš...je takoj boljše. Jaz sem mojemu za Valentinovo recimo naredila torto (ki sama po sebi res ni kaj preveč izvirna), ampak sem biskvit razrezala, zložila skupaj, okrasila...tako, da je na koncu nastal avtomobilček (so mu namreč zelo všeč avti :D). In je bil ful vesel.

Najbolj legendarno darilo je pa dobil moj fotr za 40. let... :rofl:
Je imel pač tudi žur za sorodnike in povabljene so bile tudi mamine tete (so take hecne stare žene :D). In že dva tedna prej so na skrito klicale mojo mamo da kaj naj mu kupijo. In moji mami je blo malo nerodno, pa tut ni vedla kaj jim rečt...In so jo spraševale, če rabi kak prt. Pa je rekla da ne. In pol so rekle, da bodo že neki stuhtale.
No, čez dva tedna se oglasijo z darilom...moj fotr to odvije in not sta bla vaza in prt. :rofl: Meni je blo tako smešno, ker je blo najbolj mimo udarjeno darilo kar se da. :D Še zdej se malo hecamo na ta račun.
Drugače pa je moj fotr moji mami enkrat v mladih letih za RD kupil ananas, ker je pozabil, da ima rojstni dan in ker je bla nedelja, je bla edina stvar, ki jo je lahko kupil na železniški postaji, ananas. :D
Kaj naj rečem, poba se je znajdu. :rofl:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 29. Mar. 2007 19:56

No jaz bom pa kar tule vprašala... namreč sem povabljena na maturanski ples k fantovem bratu in bi mu full rada nekaj kupila kot v zahvalo za povabilo glede na to da je on tud za mene mogu kr precej plačat, da bom jaz lahko tam. Ampak mi je full problem, ker nimam idej kaj bi mu lahko kupila. Ali se ob takih priložnosti lahk tud podari darilo kot za roj. dan... npr. parfum in to? Fant pa mi tud nič kej noče pomagat, pravi da naj nič ne kupujem ampak men se zdi vseeno nerodno kar tako it, pa jaz sm tud za mojga maturanca od sestrinega fanta dobila darilo... tako, da če ima katera kako idejo bi bila full dobrodošla. Hvala.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 29. Mar. 2007 20:02

Lahko mu kupis parfun, sam je problem ce bos zadela pravega. Lahko pa kupis tudi kaj smesnega. Recimo v Btc hali A imajo trgovino s prikupnimi stvarmi. Lesene skatlice, ki se odprejo, in imajo notri npr. kondom pa na pokravu pise kaj smesnega. Ne vem no..
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 04. Apr. 2007 15:51

Velika noč se približuje...res je da je že velika noč postal skomercializiran praznik, ko si prodajalci manejo roke...

Mi imamo navado nekaj podariti si za veliko noč...prej so bli pirhi sedaj je vse slabše in kao nosi zajček...

No in jaz sem premišljevala ker je to najina prva velika noč...no res je nebova skupaj preživela ampak bi rada podarila vsaj neko malo pozornost...
Malemu bom gotovo dala čokoladnega zajčka, njegovemu bratu (18let) malega zajčka ki je čokoladen ter istega od njegove mami fantu, ki živijo skupaj.
No njemu nevem kaj nej...njegovi mami sem pa rekla, da bom dala taka vrečkica je oranžne barve na njej so bele rožice in ko zategneš je tak mošnjiček in bi notri dala čokoladne pirhe pa še nekaj...ampak problem nastane tukaj kaj naj bi bilo to nekaj?

Ideje?
Pa kaj nej njem podarim nekaj malega?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
sanjavi hudiček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjavi hudiček » 05. Apr. 2007 11:12

buubbika napisal/-a:Hmm.. mi2 z lubijem bova kmal mela 3 obletnico in sploh nimam idej, kaj mu kupiti =).. sm razmišljala na kkšen parfum, sam je tko skromen človek- ne želi da mu kupim neka ful drago itd itd itd.. rada bi nekaj tako malega, tako pozitivnega, tako posebnega.. :)

Ma kdo kkšne ideje???


kupi ali naredi mu kakšno zanimivo čestitko in v njo napiši kaj lepega, kak lep verz ali si kaj sama izmisli. če veš lepe pesmice pisat mu napiši, ali pismo... lahko mu narediš album vajinih slikic in pod vsako dodaš zanimiv komentar. nekaj malega ampk da ostane v spominu.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 24. Apr. 2007 10:48

evo ideja za darilo...

http://www.starregistry.com/

lahko podarite zvezdo! ogromno zvezd nima imena in lahko jo poimenujete po komurkoli...tudi po sebi...če želite...

na dnu spletne strani vidite, v katerih državah so filiale, za slovenijo je pristojna filiala v srbiji, kjer so pa cene visoke

italija se mi zdi še najcenejša:
osnovni komplet vsebuje (vse je v angleškem jeziku):
- certifikat, na katerem je kaligrafsko napisano ime zvezde, ki ste jo vi poimenovali, datum registracije, ime ozvezdja, kjer je zvezda ter koordinate zvezde, tako da lahko zvezdo s teleskopom tudi najdete.
- astronomska mapa (30x40cm), kjer je ozvezdje obkroženo z rumeno, vaša zvezda pa označena z rdečo
- barvna brošura z mapo ozvezdja ter navodili, kako zvezdo najti
- čestitka z obrazložitvijo, da bo ime zvezde s koordinatami bila objavljena v naslednji izdaji knjige "your place in the cosmos", ki izide vsake 4 leta.

register je zaščiten v US copyright officu v Washingtonu, kopije pa se hranijo v sefu švicarske banke ter v knjižnicah širom sveta.

še cene:
komplet v italiji stane 112€, dodatek za okvirjen certifikat je dodatnih 40€, poštnina v slovenijo pa je 20€

kako se vam zdi??? :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Apr. 2007 21:48

No konec meseca junija ima moj lubek birthday...

Nor je na jacuzzi in toplice...

Kake ideje mate? Premišljevala sem, da bi za naju rezervirala kako kopel...

Al kako nej izpeljem?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov