Glasbeniki na slovenski sceni po vašem okusu

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Apr. 2012 23:30

Priznam da slovenski izvajalci niso ravno pogost pojav na moji playlisti, je pa kr dost komadov ki so kul za na žure/petje ob kitari/jih ne zamenjam če pridejo po radiu :P Zmelkoow, Bfm, Dan D, Elvis Jackson...

Pa tale sonček :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AQZX_tM4tT4[/youtube]
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 21. Apr. 2012 15:34

Zmelkoow! :D Danes preposlušala verjetno celo kaseto (ja, kaseto :D) in mi res besedila tok sekajo, ker so tok preprosta, čudna, nenavadna... Res taka glasba za prov odklopit se in za dobro voljo.
It was forever..but it didnt last long..
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 21. Apr. 2012 19:28

Tabu ma res dobre pesmi, Nina Pušlar tudi, Maja Keuc ma glas sam sam eno pesem ki je za poslušat.., Dan D, Šank Rock, BFM.. , Eva Černe sam zanjo že dolg nisem slišala. Pa Alya zna tut žurko naredit.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 07. Sep. 2012 14:44

Po mojem okusu jih je malo. Super so mi Gušti, Kreslin, zadnje čase sem navdušena nad Muff, Big Foot Mama.
Uporabniški avatar
DiNozzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 8. 6. 2011
Kraj: Divjina

Neprebrana objavaNapisal/-a DiNozzo » 02. Okt. 2012 5:19

Sem bil prepričan da Slovenci nimamo predstavnika v uplift tranceu, vendar...
Andy Blueman aka Andrej Komatovič
He cannot bury his mistakes in the grave like the doctors/.../He cannot argue them into thin air or blame the judge like the lawyers. The engineer simply cannot deny he did it.

- Herbert Hoover on engineering
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 07. Okt. 2012 18:20

..Evelyn.. napisal/-a:Zmelkoow! :D Danes preposlušala verjetno celo kaseto (ja, kaseto :D) in mi res besedila tok sekajo, ker so tok preprosta, čudna, nenavadna... Res taka glasba za prov odklopit se in za dobro voljo.


Tr00, tr00, js tud redno v avtu rolam njihovo musique, še posebi Čiko, Pajo & Pako. Mam celo originalne cedeje njihove, ou yea :cool: Je prav neverjetno ko za par let odložiš neko muziko, pa potem še vedno besedila znaš na pamet. SERĐO! :D

Drugač pa trenutno se navdušujem nad novim EPjem od Neurotech, res izdelek, ki se mu ne da ničesar oporekat, tak da s ponosom lahka rečem da imamo pri nas tudi kvalitetne glasbenike (sam se pač ne vrtijo na veseljaku al radiju ena al ka že).

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov