darilo za za punco za RD

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 18:57

pozdravljeni

ne vem ce je v pravi temi, ce se kaksen moderator ne strinja naj prosim premakne.

torej bliza se rojstni dan mojega dekleta pa mav nabiram ideje za darilo. ze sam sem dobil par idej ampak nobena ni tista res dobra da bi reku to bom pa vzev,pa nebi rad da bi ji kupu nekaj kar bi ji potem lezalo na polici.


malo sem tudi ze razmisljal da ce nebi dobil nic pametnega da bi ji kupil kaksen darilni bon za kaksno veleblagovnico(kaksna nama,city park,BTC) pa bi si potem sama izbrala nekaj kar bi ji bilo vsec.


torej ce imaste kaksen hud predlog za darilo, ali pa da poznate kaksno veleblagovnico kjer se dobi vsezivo kar bi bilo za zensko zanimivo pa da se da dobit darilne bone ....na plan z idejami.


lp
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 03. Avg. 2006 19:08

V Emporiumu lahko kupiš darilni bon za 10.000 sit.
First to Know

Tres tres chic.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 03. Avg. 2006 19:09

darilni boni so nekaj najbolj neizvirnega ever. so praktični itd. samo ne morš jih kupit punci! njo bi mogo malo boljše poznat! malo razmisli no... joj upam, da moj fant ne bo nikoli kaj takega po kakem forumu spraševal... :?
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 19:13

jancy napisal/-a:darilni boni so nekaj najbolj neizvirnega ever. so praktični itd. samo ne morš jih kupit punci! njo bi mogo malo boljše poznat! malo razmisli no... joj upam, da moj fant ne bo nikoli kaj takega po kakem forumu spraševal... :?



ojoj a je tako hudo


punco ze kar dobro poznam, ampak nekaj stvari ki so primerne za darila je ze dobila, neke stvari so zanimive za darilo ampak ji jih za ta RD nebi podaril, nekaj pa je stvari o katerih sem će razmišljal ampak mogoče pa tu dobim se kakšno boljšo idejo
LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 19:16

tjaska napisal/-a:V Emporiumu lahko kupiš darilni bon za 10.000 sit.


ja za darilo sem računal tam ca. 10.000 + - kaksen tisočak.


ampak ce bi ze podaril bon bi to malo razbil na par bonov ce bi si morda zazelela nekaj kar npr. ni 10.000 in bi lahko prisla se kdaj drugic po kaj drugega.
Uporabniški avatar
_chika_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 1. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _chika_ » 03. Avg. 2006 19:24

kaj pa bon za kakšno masažo?
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 03. Avg. 2006 19:26

rekel si, da darilni boni ravno niso najbolj super, a ne? :D
pol pa bodi malce kreativen pa ji sam neki naredi. ne vem no - saj jo ti najbolje poznaš in ti bomo me bolj težko kaj svetovale. :)

ali pa jo pelji na kakšen majhen izlet ali pa romantično večerjo. jaz bi bila tega bolj vesela, kot pa kaj materialnega. :razz: ti pa izberi sam.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 19:33

_chika_ napisal/-a:kaj pa bon za kakšno masažo?



to je ena izmed možnosti


samo je pa en mali problem, ravno to sem dobil jaz v dar za RD od nje tako da bi letos za njo rajsi kaj drugega.


vecerja + se kaksna zanimivost je tudi dobra ideja.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 03. Avg. 2006 19:44

Jooooooooooooooooooooooooooj!

Teh tem je na miljone, tko da uporabi iskalnik.


Drugač mi je pa totalno bedno, da prideš na forum sprašvat za darilo. Dej ji pač neki kar ji bo ušeč in bo samo od tebe. Men so ta materialna darila, boni in ta šit čist brezveze. :) :D
This too shall pass.
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 03. Avg. 2006 19:50

haha.. šjena has a bad day :rofl:
pomoje je samo želel objektivno mnenje. ker je pač moški, punce pa punce bolj razumemo in vemo kaj nam je všeč.
res pa je, da je teh tem zeloooo veliko in da bi lahko vprašanje zastavil tam. :D

bomo videli kaj bodo rekle moderatorke. :)
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 03. Avg. 2006 20:12

Morda pa jo lahko pelješ na večerjo(magari kitajska restavracija), potem ji nekje podariš rdečo vrtnico, odpelješ na kratek sprehod, doma pa ji pripraviš nekaj bolj romantičnega. Lahko postaviš sem pa tja kakšno svečko, da neboš kuriu elektrike :D , nato pa pustiš, da se večer odvija naprej po svoje.

Seveda ji povej, da je bilo to tvoje darilo in, da upaš, da ji je bilo všeč. Čisto taka skromna, ne draga, a vseeno lepa ideja.

Jaz bi bla full vesela, če bi kaj takega doživela. :)
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...
btusar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a btusar » 03. Avg. 2006 20:15

Ojla Lolek&Bolek, jaz tudi ne bi bila vesela, če bi od svojega fanta dobila bon v vrednosti 10.000. Takšno darilo sm sicer že dobila od svojega brata, sam dobit takšno darilo od brata al pa od fanta je velka razlika. Hja, men bi npr. odgovarjal, če bi mi fant kupil kakšne odštekano spodnje perilo, al pa pidžamo, posteljnino, nahrbtnik... nekaj, kar velikokrat uporabiš in se ob tem vedno spomneš, da si to dobil od ljudbljene osebe. Skratka, najboljš pa nardiš, če na skrivaj opazuješ kaj ji manjka. Veliko uspeha in prijetno praznovanje.
Uporabniški avatar
shania
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 3. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shania » 03. Avg. 2006 20:30

Če že mora biti bon, potem naj bo bon za masažo, drugo pa nee. Najlepše je če kaj narediš sam, ali ne vem sedaj ko je poletje, jo lahko kam pelješ, čez vikend, tko na morje, pa jo razvajaš, sam še vseeno kakšno malenkost, rožico. Ali pa kakšen okrasek, v darilni butik pojdi pogledat. Za žensko je ja milijon stvari, nakit, rožice, torbice, ja pidžamo ali pa spalno srajčko, modni dodatki, milijon stvari, saj boš našel kaj. :wink:
Srečo lahko najdemo v navadnem zrncu.
LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 20:57

smotkica_ napisal/-a:Morda pa jo lahko pelješ na večerjo(magari kitajska restavracija), potem ji nekje podariš rdečo vrtnico, odpelješ na kratek sprehod, doma pa ji pripraviš nekaj bolj romantičnega. Lahko postaviš sem pa tja kakšno svečko, da neboš kuriu elektrike :D , nato pa pustiš, da se večer odvija naprej po svoje.

Seveda ji povej, da je bilo to tvoje darilo in, da upaš, da ji je bilo všeč. Čisto taka skromna, ne draga, a vseeno lepa ideja.

Jaz bi bla full vesela, če bi kaj takega doživela. :)



kitajska odpade, ker ji ne pase kitajska hrana (ampak tu je se mnogo drugih restavracij tako da ni panike) drugace pa dobra ideja. :razz:
LOLEK&BOLEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LOLEK&BOLEK » 03. Avg. 2006 21:02

btusar napisal/-a:Ojla Lolek&Bolek, jaz tudi ne bi bila vesela, če bi od svojega fanta dobila bon v vrednosti 10.000. Takšno darilo sm sicer že dobila od svojega brata, sam dobit takšno darilo od brata al pa od fanta je velka razlika. Hja, men bi npr. odgovarjal, če bi mi fant kupil kakšne odštekano spodnje perilo, al pa pidžamo, posteljnino, nahrbtnik... nekaj, kar velikokrat uporabiš in se ob tem vedno spomneš, da si to dobil od ljudbljene osebe. Skratka, najboljš pa nardiš, če na skrivaj opazuješ kaj ji manjka. Veliko uspeha in prijetno praznovanje.


hja, spodnje perilo je ze dobila za darilo tako da ponavljal ravno nebi, jer se ni dolgo od tega.

kaksna odstekana pizama ali pa posteljnina je zelo ql ideja.nahrbtnik sem pa tudi ze premisljeval ker bo cez teden v stanovanju zaradi fax-a in se nahrbtnik vedno rabi.

problem je da ssem opazoval kaj ji manjka pa nisem kaj takega opazil. tudi po ovinkih sem jo vprasal kaj si zeli, kaj ji manjka pa sem dobil vsebolj podobne odgovore da ji skoraj nic ne manjka. pa ne da bi imela vsega dovolj mpak je zelo preprosta punca.


lp

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov