darilo za za punco za RD

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Mar. 2008 8:02

ja sam prašanje je kdaj kdo ni zadovoljen.lih tko je lohk ena popolnoma nezadovoljna z modrimi šalami, kot z orehovo alergeno potico.in to se men zdi pretirano.

mislm pa da vsak partner posluša svojo bejbo, da vsaj približno ve kaj in kako.Ampak lahko pa pač tud fali in če se mu zarad tega zameri, pa pol res nevem.
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 20. Mar. 2008 8:27

ja isti primer sm js mela pri svojem letos za valentinovo. par dni prej sm najdla en obesek metoyou, k daš loh slikco not in sm rekla da si ga bom kupla pa me prepriča da mi ga bo on za valentinovo. pa sm rekla nej nardi kar hoče, če ga ne bo si ga bom sama. fora je tle k je moja tamala ful nora na te zadeve in sm večkrat kupovala kaj za njo ko je biu on zravn. pa sej so lušne zadeve sam pomoje sm vsakič k sm kej kupla rekla da js osebno nebi mela teh medvedkov pa kipcev ker so samo za prah nabirat, in pač da ga nočem (to sm poudarla). obesek bi vsaj mela na ključih. in pride valentinovo in mi moj dragi podari en keramični metoyou in pove da je obeskov zmankal (prejšn dan so jih še mel). ja sm bla mal razočarana, ker bi mogu vedt da nočem teh stvari ker mi sam na omari stoji, če sm že kej hotla je biu obesek-lahko bi vedu. pa to da jih je zmankal ni izgovor ker bi lahko mogoče za spremembo šu nabavlat dan prej ne pa uro predn sva se vidla. in ja pol je vzeu prvo kaj mu je pršlo pod roke. tle mi je sam pokazu da me ni poslušu in to velikrat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Mar. 2008 9:29

Evo, idealen primer. Tanika je tipu točno povedala in pokazala, kaj si želi (ker je bil zraven, ko si je nameravala to kupit), že prej je večkrat omenila, da ji kipci pa sploh niso všeč.
Purple, a bi morala po tvoje zdaj ona pogoltnit dejstvo, da je tip ves ta čas ni poslušal in se ni toliko potrudil, da bi ji res prinesel tisto, kar si želi, če je to že obljubil? Ker tukaj ni toliko fora v kipcu ampak v tem, da si je onaželela nekaj točno določenega, mu to povedala, on je pa to mirno prezrl.


Pa btw, tvoj mp3 player je idealen primer različnih želja in prioritet. Moj tip bi me ven vrgel, če bi mu prinesla sonya namesto iPoda. Ampak jst to vem in bi v primeru, da bi mu takšno stvar kupovala, to tudi upoštevala.
Ali pa recimo čokolada - zakaj bi mu kupovala baccije ali raffaelote, če pa vem, da ga lahko najbolj razvezelim z Lindtovo temno čokolado?
Očitno sva se ravno dva prava zahtevneža skupaj našla, pa se zato toliko bolje razumeva :)

(Da razčistimo že takoj, tako kot prej metanje kokosa ni bilo mišljeno dobesedno, tudi tip mene ne bi iz petega štuka vrgel na pločnik :) )
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 20. Mar. 2008 16:07

*purple* napisal/-a:ana, a isto pznava?Moja sodelavka je pa tipu rpov spisek napisala točno dolčenih stvari ki si jih želi.zraven pa še omenila da bo malo žalostna če dobi samo eno.Mislim WTF?? :roll: če men tip kej tazga napiše mu tist listk na glavo prlimam da mu nkol več nou stran odpadu.
jst mojmu nkol nismr azalgala pred rojstnim dnevom kaj bi rada.vedno mi je sam neku kupu, pe čaprav kdja ni blo lih za višek uporabnosti, ampak sem la vesela.Ker je on izbral, ker vem da je blo iz srca ker vem da je stal v štcuni dve ure ker ni vedu kaj bi kupu in ker vem da je bil namen dober :)
razen letso mi je kupu po mojih govoricah, apak to da bi rada imela mp3 plejer sm govorila že celo leto, sem si ga tud sama kupovala pa se nikol nism mogla točno odločt kaj bi.In potem mi ga je on kupu za rojstni dan, pa še petkrat dražajega od tistega ki sm jst gledala.Pa jst sm gledala skos Ipoda(shuffle), on mi je prinesel pa sonyevega, z lcd zaslonom, s filmi itd...
No, verjamem da bi se nadjla marsikatera ženska ki bi ob temle bla razočarana ker pač ni bil Ipod, ampak sony.ampak jst sm maaksimalno zadovoljna, do konca vesela in pomoje bom hmal baterijo menjala od preposlušanja :D
sam v tem je fora, v takih stvareh.Ker ene enostavno nikol iso zadovoljne.


Listek :roll: Saj ni normalna.

Jaz nikoli nikomur ne razlagam kaj si želim, ker mislim, da potem to tako izpade, kot da mi potem mora to kupit.
In tudi, če me kdo vpr. kakšne so želje, jih nikoli ne povem, ker res hočem biti presenečena, dobiti nekaj nepričakovano. Pa tudi, če ni potem po mojih željah. Pač sem takšen človek.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 20. Mar. 2008 17:11

Js ne razlagam eksplicitno, kaj bi mela ... ampak kr itak skos neki žlobudram, med drugim omenm tut, da sm spet vidla čist hudo roxy majčko, kok je biu tm en seksi kompletk spodnga perila, joj, sm končno najdla ušečn parfumčič, ipd. Pač povem, al mamici, al prjatlu, al pa fantu, sigurno pa ne primarno z namenom "delanja spiska", kaj nej mi kdo prnese.

Presenečenja mam rada, to pa še ne pomen, da morajo bit u smislu nečesa, česar ne bi prčakvala resnično nikol (recmo, da mi prnese terarij s ptičjim pajkom, glede na to, da se bojim usega, kar ma več k šter noge).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Mar. 2008 17:20

jullia_ napisal/-a:Evo, idealen primer. Tanika je tipu točno povedala in pokazala, kaj si želi (ker je bil zraven, ko si je nameravala to kupit), že prej je večkrat omenila, da ji kipci pa sploh niso všeč.
Purple, a bi morala po tvoje zdaj ona pogoltnit dejstvo, da je tip ves ta čas ni poslušal in se ni toliko potrudil, da bi ji res prinesel tisto, kar si želi, če je to že obljubil? Ker tukaj ni toliko fora v kipcu ampak v tem, da si je onaželela nekaj točno določenega, mu to povedala, on je pa to mirno prezrl.


Pa btw, tvoj mp3 player je idealen primer različnih želja in prioritet. Moj tip bi me ven vrgel, če bi mu prinesla sonya namesto iPoda. Ampak jst to vem in bi v primeru, da bi mu takšno stvar kupovala, to tudi upoštevala.
Ali pa recimo čokolada - zakaj bi mu kupovala baccije ali raffaelote, če pa vem, da ga lahko najbolj razvezelim z Lindtovo temno čokolado?
Očitno sva se ravno dva prava zahtevneža skupaj našla, pa se zato toliko bolje razumeva :)

(Da razčistimo že takoj, tako kot prej metanje kokosa ni bilo mišljeno dobesedno, tudi tip mene ne bi iz petega štuka vrgel na pločnik :) )


če bi jst tipu prnesla sony namest ipoda in da on mene ven vrže, hvala bogu da bi me, da vem s kakšnim materialistom sem.Mislm nevem o tem evo julija že skos govorim in zame to pač ni normalno.
sicer moj je iskal Ipoda, ampak ga v dveh štcunah iso mel in potem je kupil tega sonyevega in mislm da ni sfalil niti malo, kert tukej gre le za firmo.namen obojih predmetov je popolnoma isti.In tud cenovno zelo primerljivo, pa ne s shufflom.sicer pa tud če bi mi navadnga mp3ja prnesu bi bila vesea.Konec koncev je pač to darilo in jst podarjenemu konju nekak ne gledam v zobe in sem daril, takšnih in drgačnih, vesela.
razen če niso tko kot je aloha rekla, extremne.Extrea pa vem da mi nikol nebi prnesu.sicer pa nism zahteven človek.ohk mi prnese recimo šalce kakršnekoli barve, tud če se ne ujemajo s kuhno, jst jih bom vesela.Razloge sm že napisala.Ena bi mu jih pa v glavo zabrisala in sto let en pozabila kako kok je sfaluil, ker jih ni prnesu v njeni najljubši barvi.Ja qrc, loh so se lih te zdele njemu prav posebne in to je potem zanj velika žaljitev.

da bi pa tipu še razlagal kaj naj mi kupi in mu dajala jasne znake da bi on vedel da mu dajem znake, ne hvala.darilo je darilo.Ko bo pa reku da greva neki kupt kar je men všeč, takrat pa bom izbirala.ne bom mu pa enih "spiskov" delala.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 20. Mar. 2008 17:34

Ne, sej moj tip ni kakšen hud materialist, samo hud Apple fan. Če bi mu recimo kupovala pulover ali rolerje, bi mu dol viselo za firmo. Ampak računalnik mora bit pa Mac, mp3 predvajalnik iPod, telefon bo pa iPhone. In jst to vem in upoštevam. Ok, itak mu ne kupujem tega, ampak če bi kupovala, pa bi upoštevala :)
Tebi pa to pač nič ne pomeni, zato ne kompliciraš. Se pa recimo spomnim, da si enkrat povedala, da od fanta pričakuješ vrtnico na Valentinovo. Evo, tukaj pa jst nimam problemov, ker moj tega praznika ne podpira, zato ne dobi nič :)

V vseh teh neštetih postih v tej temi hočem povedat samo to, da smo si ljudje različni. Enim neka določena stvar ful pomeni in komplicirajo, drugi so udarjeni na kaj tretjega. Če se od koga pričakuje, da bo take malenkosti vedel, je to tvoj partner.
Evo en banalen primer: Ti recimo vedno kadiš west, enkrat vama gre pa tip za oba čike kupit in prinese camel (pa čeprav so west imeli). A se ti ne bi zdelo nič trapasto? Meni bi se ful.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 20. Mar. 2008 17:42

a si ti z Dennyjem kej v sorodu? :D Prov res west kadim in on isto, tko da se tega nimam bat da bi mi kšne druge prnesu.vsekakor bi jih pa tle res slišal, ker nobenih drugih ččikov ne morem kadit.Ampak to ni darilo :D

drgač pa ja sej razumem kako je.razumem da je tvoj applefan, pa da bi v te primeru mal čudno gledal.sam govorim pa o tistih ki skos grdo gledajo, ker ni točno tko kot so si one zamislne.
ma dobro, ne da se mi več.Naj dela vsak kukr mu paše in kukr ga je vesele
:D

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov