Cosmo obdarovanje 2013

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Dec. 2013 10:39

Juj vsakič ko vidm kak nov post v tej temi pričakujem fotke.. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 20. Dec. 2013 11:54

Uuuuu, letos imam pa to čast, da dam prva fotke gor :D !!!

Dobila danes dopoldan, ampak vstala šele sedaj("čar" brezposelnosti) in videla, da me čaka paketek :!:

Bilo je zavito čisto kot neko poslovno darilo, tako da sem bila nekaj časa prepričana, da gre spet za kakšen dobitek nagradne igre, ampak mislim da ne, čeprav ni nikjer kakšnih pisnih sledi, ki bi potrjevala Cosmo Božičko , sem pa sedaj že 89%, da je to vseeno moje darilce !

Ja, sledijo fotke :P :

Dobila sem en super Catrice lakec v ravno pravi barvi, da se bo podal k moji novoletni oblekci, pa še dovolj ga je, tako da bo za nekaj časa.

Slika

Potem knjigo Islandija, ki mi je tudi super všeč! Obožujem namreč vse severne dežele, ta ima pa še tako lepe fotke not :P Mama mi jo je skoraj izpulila iz rok in sedaj navdušeno bere in lista(je še 1x večji navdušenec severnih dežel, če je to sploh mogoče...)

Slika

Tukaj je še shranjevalec vložkov/tamponov, ki mi bo tudi prav prišel, sedaj se mi namreč tamponi kotalijo povsod po torbici :D v javnosti se mi še niso razsuli, ampak nikoli ne veš-sedaj se mi tudi ne bodo mogli.

Najljubše pa sem prihranila za konec, seveda. In sicer Cosmopolitan tek v petkah majčko! Nisem še imela priložnosti teč, majčka mi je pa od nekdaj zelo všeč, pa še pink je, kar je dodaten plus, pluuus-končno je nekdo zadel mojo velikost(drugače nosim S, ampak me znatno večje oprsje ponavadi prikrajša za večino modelov), tale majčka je M in je kot ulita.
Slika

Pa še celotno darilo :)

Slika


Cosmo Božička-en velik hvalaaaa! Si mi polepšala praznične dni :mrgreen:
I am not an enigma, just a contradiction!
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 20. Dec. 2013 12:38

Fajn začetek !
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Dec. 2013 14:23

To si verjetno prejela od Cosmota, ne od forumašice :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Dec. 2013 16:21

Sporočam žalostno vest, da darilo do danes še ni prispelo, in da bodo fotke ko se naslednjič primajem do lj. Po praznikih predvidoma.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 20. Dec. 2013 16:32

emanuela napisal/-a:To si verjetno prejela od Cosmota, ne od forumašice :)


Ja, ampak za katero nagradno igro?? Ali pa Cosmo po novem naključno obdaruje za praznike? Pomojem je le bila božička :)

Pozivam Cosmo Božičko, da mi na ZS napiše, če je darilo poslala ona :ja:
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Dec. 2013 16:42

Sunshine napisal/-a:Cosmo božiček bo tut letos obdaril. :)

prinzessin, vsako leto tudi cosmo božiček obdaruje naključno izbrane na listi prijavljenih :) tako da mislim, da do tebe pride še eno darilce ;)

pa še mal bom "vulgarna".. nice rack! :D
It was forever..but it didnt last long..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Dec. 2013 18:43

u! sam res!

js sm danes dobila darilo od cosmota in svoje cosmobožičke :D jeeeeeee! valda sem od navdušenja vse odprla preden mi je uspelo pofotkat lično embalažo.

fotke naložim hitro kuj, samo do tadrugega računalnika morem prilest.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 20. Dec. 2013 19:06

..Evelyn.. napisal/-a:
Sunshine napisal/-a:Cosmo božiček bo tut letos obdaril. :)

prinzessin, vsako leto tudi cosmo božiček obdaruje naključno izbrane na listi prijavljenih :) tako da mislim, da do tebe pride še eno darilce ;)

pa še mal bom "vulgarna".. nice rack! :D


No, potem pa sploh super :D ! Dve darili, kdo bi si mislil...Hvala Cosmo BožičkU potem :P, je zelo vredu obdaril.

Haha, to mi je še najmanj vulgarno od vseh komentarjev, ki sem jih slišala skozi leta. Thanks for the compliment :flux:
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 20. Dec. 2013 19:07

Slika

Me je čakal paketek! Wooohooo! Itak da sem ga kuj odprla :D Notri so me čakale naslednje stvari:

Slika

Čestitka z zabavno vsebino, paket skittlesov, mokačino, knjiga Učna ura ustvarjalnega pisanja ter senčka za oči in lak. Hvala hvala, cosmo božička! Res si me razveselila :D Sploh pri laku mi je srce poskočilo od sreče (priznam, tud js sm ga kupila za svojo obdarovanko, zase pa nisem hotla zapravljat, muahaha). Bova mele vsaj dve forumašice lepe nohte :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 20. Dec. 2013 19:46

Juhu tudi jaz sem danes dobila svoje darilce! :jump: :jump:

Dobila sem kremo za roke, dva laka za nohte, domače milo z lufo, čokoladice, vročo čokolado in vrečke čajev. Najbolj mi je pa všeč pisemce, v katerem imam zapisano na kateri dan moram kateri čaj spit in katero božično pesmico moram zraven poslušat. :)

Najlepša hvala moji cosmo božički, saj mi je res polepšala dan! :D

Še slikca:

Slika
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Dec. 2013 20:50

Uuuuu začelo se je! Komaj čakam na svoja darila :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Dec. 2013 21:41

Wiii :D Prej so tudi mene mati klicali, da me doma caka paket.. Ampak grem komi v torek domov, tko da takrat poslikam.. :) firbec, firbec..
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Dec. 2013 13:35

Slika

Cosmobožiček mi je letos prinesel 3 čudovite lakce, ki se že testno družijo na mojih rokah. posebej sem vesela rumenega, ki bo krasil moje poletne nožice in šimrasto nude odtenka, ki ga v svoji zbirki še nimam. zraven je bil še rožnat gloss, fondation, črna barvica za oči (yess) in senčila za oči.

:tannenbaum:

Slika

Cosmobožička je svoje darove zavila v ličen rumen paket z mašnico in svetlečo zvezdico, ki bo romala direkt zraven pisalne mize in mi svetila v dolgih nočeh za računalnikom :D...ampak sem od navdušenja takoj razgarbala paket, tako da ni bilo nič s slikanjem.

V paketku je bil potovalni losionček za telo (ravno prav, ker januarja odpotujem), super lepa zapestnica, motivacijski lonček s pripadajočim svinčnikom :D najbolj awesome je, da ma svinčnik radirko, take zmeraj rabim.... gunpowder čaj, ki se ga je totalno razveselil dečko :D in feferoni v olju nom nom nom nom....pa čajna svečka (ki se je pozabila slikat, ker je mela druge opravke) in svečnik z božički....ki pa žal ni preživel druženja s pošto slovenije :(

ful hvala, vse bom s pridom uporabila, srkala čaj in pico polivala s feferoni ter risala da se bo kar kadilo!

upam, da tudi moj paket do ponedeljka priroma do obdarovanke, da bodo za božič vsi srečni odvijali darila :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 21. Dec. 2013 14:08

ooooo... Jaz pa še nič :cry:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov