City Center Celje

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Vam je VŠEČ?

da
25
76%
ne
8
24%
Skupaj glasov : 33

petelin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 17. 5. 2005
Kraj: Odvisno od števila sončnih peg

Neprebrana objavaNapisal/-a petelin » 20. Mar. 2006 16:57

eh, men se zdi prav bedn. niste čist nič zamudili tudi če niste bili tam.
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 21. Mar. 2006 11:09

smotkA napisal/-a:Jst sm gledala včerna TV prispevk o tem centru... Res v Celju rastejo ti nakupovalnicentri kt gobe po dežju. :D Blagor vam. ;)


To pa je tudi res, malo preveč je že vsega skup. Merkator, City center, Planet Tuš, Supernova, Celea park OJEJ :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 21. Mar. 2006 11:12

Ja velika konkurenca ni kej :cool:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
any_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 2. 2006
Kraj: Dolina gradov

Neprebrana objavaNapisal/-a any_girl » 22. Mar. 2006 15:47

js sem bla čist slučajno tam ko je bla otvoritev, že ob devetih zjutri in morem rečt I am impressed... lepo, sej celje je tak al tak eno večjih mest pa bi lahk melo tudi kake fajne trgovince na enem mestu...

in že v prve pol urce sem v zari pustila 35.000 sit... pa se ne stzrinjam da ni nobene stvari v zari, da so ve fuj... odvisno kaj gledaš in kako gledaš... kaj tudi probaš špa zgleda čist drugač kot pa na obešalniku...

kolk sm pa tist dan zapravlča pa raj ne povem... :!:

preveč amak mi ni žal... :roll:
Če iščeš ljubezen z razumom, je to tako kot bi iskal temo s svetilko - zato vedno poslušaj svoje srce!
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 24. Mar. 2006 14:38

Bila sem prejšnji petek in moram reči, da mi je zelo všeč.

Veliko trgovin skupaj in ti ni treba skakat sem ter tja tako kot v mb.

V Orsayu mi je fant kupil majčko in za vsak nakup si dobil vrtnico. To se mi je zdelo ful kul in si bom zapomnila. :D

Ko bom šla spet v šoping grem zagovovo v CELJE. :lol:
any_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 2. 2006
Kraj: Dolina gradov

Neprebrana objavaNapisal/-a any_girl » 24. Mar. 2006 15:45

jaaaaaaaaa! a ne da je blo ful kjutkano ko si dobil vrtnice... :razz: ...
ful mi je všeč ko so se potrudli pa rzveselili folk zmalenkostjo, ki pa ti prav polepša dan...

jeeeeeeeeeej!! :D
Če iščeš ljubezen z razumom, je to tako kot bi iskal temo s svetilko - zato vedno poslušaj svoje srce!
kozarec
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 13. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kozarec » 24. Mar. 2006 15:54

ja meni je blo to tudi tako pozorno, pa še posebej ker sem mela tisti dan roj. dan in so mi ga res s to malenkostjo še polepšali. :lol:
ivana orleanska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 5. 10. 2004
Kraj: tupatam

Neprebrana objavaNapisal/-a ivana orleanska » 01. Apr. 2006 10:10

a je pimki tudi v city parku (sploh je kje v slo?)
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 01. Apr. 2006 10:24

ivana orleanska napisal/-a:a je pimki tudi v city parku (sploh je kje v slo?)


uf ja to mene tut zanima, ker zdej hodm skos sam v avstrijo v pimki :D
No v Celju ga nisem vidla :?

Drugače mi je pa kr všeč, sploh k je tok velik parkirih mest pa tko mal drgač je k ljubljana...sem jo že mal naveličana pa tistga city parka :D
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
rescue 911
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: NEVERLAND

Neprebrana objavaNapisal/-a rescue 911 » 01. Apr. 2006 12:45

danes sem imela to priložnost, da sem si lahko ogledala ta cel komplex citi centra Celje.

Mi je všeč, ampak sem mnenja, da takšnega centra kot je ta ne potrebujemo VEČ.... saj je tam blizu ful velik drugih centrov.

Nevem no, kam gre to vse skupaj.... same trgovine.... ljudje pa brez denarja.... nevem no....

Ta denar, ki je bil invenstiran v to bi lahko kako BOLŠE porabil.... recimo kar poglejmo si bolnico, mogoče bi tam VELIK boljše uporabli ta denar.

To je samo moje mnenje
Por ti seré mejor de lo que soy ==)for you I will be better than what I am
Follow your dreams...Be yourself, an angel of kindness...
http://www.ildivo.com/board/
http://mors.si/
http://www.slovenskavojska.si/
Uporabniški avatar
tjashika_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 18. 11. 2005
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a tjashika_ » 01. Apr. 2006 15:43

jst sm bla pa ravno včeraj mal po nakupih tam,in se mi zdi d je kr pestra izbira oblačil,tko d res hvala bogi za ta center :D
¤Hi.EaT Me *=)¤
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 01. Apr. 2006 17:17

men je tut všeč, sam hudiča, k bo spet treba zapravlat.prej sm se sam tu in tam odvlekla v btc, zdej mam pa hm, zaro, soliverja in podobn pred nosom..moja denarnica pa :cry:

drgač pa mi je full všeč tut znamka mexx v modiani, pa passport, malo dražji je ampak stvari...fenomenalne. pejte gledat, toplo priporočam, tut sinequanone. modiana sploh ni sam za tastare, te stvari za mlade majo bol na začetku k not pridete desno se mi zdi. a sm nardila dobro reklamo :D :D ce se ji pa res ne morm upret.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 01. Apr. 2006 17:49

rescue 911 napisal/-a:danes sem imela to priložnost, da sem si lahko ogledala ta cel komplex citi centra Celje.

Mi je všeč, ampak sem mnenja, da takšnega centra kot je ta ne potrebujemo VEČ.... saj je tam blizu ful velik drugih centrov.

Nevem no, kam gre to vse skupaj.... same trgovine.... ljudje pa brez denarja.... nevem no....

Ta denar, ki je bil invenstiran v to bi lahko kako BOLŠE porabil.... recimo kar poglejmo si bolnico, mogoče bi tam VELIK boljše uporabli ta denar.

To je samo moje mnenje


Njihov problem... če jim ne bo laufalo, bodo pa imeli izgube. Meni tudi ni jasno, kako toliko trgovskih centrov deluje, ko vsi jamrajo, da ni denarja...
Pa tudi za bolnice bi bilo dovolj... samo ustrezne davke na dobiček je treba :wink: ups, sem že spet pri politiki... :D
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 01. Apr. 2006 18:20

City Center Celje je super! Ful velik trgovinc, izbire, skor vse kar si želiš najdeš, od nakita, do cot, tud Transport pa Bata sta ok za čevlje, Leonardo itak super papirnica... Aja da ne pozabim na sladoled v Rustiki.. Yummy :D
Res je fajn, še boljš k v LJ ali MB, tak da če se kdo pritožuje, dvomim da ma kak pravi razlog... Zara, H&M, Tally Weijl, Orsay, Accessories, Stradivarius, Tom Tailor, Esprit, S.Oliver - če jih omenim sam neki.
steLLcy napisal/-a:ena trgovinca je še k nimam pojma kok se ji reče, ful čudno ime, mislim, da neki na S... Ta je pa najjaća! Tam not sm bla trikrat.

Aha, to je Stradivarius. Res super trgovinca. Lastnik je baje isti kot od Zare, je pa to prva taka trgovina v SLO.


Sam res pa je mal žalostno opazvat, kaka potrošniška družba smo. Kot je že en reku; velik možnosti za zapravljat, pa mal dnarja.
...
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 01. Apr. 2006 19:24

MiLLy napisal/-a:
steLLcy napisal/-a:ena trgovinca je še k nimam pojma kok se ji reče, ful čudno ime, mislim, da neki na S... Ta je pa najjaća! Tam not sm bla trikrat.

Aha, to je Stradivarius. Res super trgovinca. Lastnik je baje isti kot od Zare, je pa to prva taka trgovina v SLO.


Ja ta. Ejjj huda je res. Sm slišla, da je neki z Zaro povezan. :D
Hudo opremljena in vse.
Waiting in the queue oh whoopee doo

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov