Zbirateljstvo... danes

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 12. Jan. 2005 14:12

Ja moj dragi je rekel da mi bo za vselitev v najino skupno stanovanje kupil ta največjega me to you medvedka. Sam ne vem kaj naj jaz pol njemu za prbližno enako ceno kupim? Avto? :lol: Res so dragi zato pa zbiram počasi in z užitkom in ker nonstop neki novga vn prhaja tud najbrž nam mela vseh nikol ampak se jih je že kar nekaj nabralo.
pa pa
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 12. Jan. 2005 14:17

Jst pa zbiram flaške od parfumov, ker so ene res ful lepe, pa recimo da zbiram tiste testerčke iz revij, k se kar nabirajo, tko da jih zmer sam u škatlo vržem, sem pa tja se pa kdaj spomnem in kej probam.

Seveda sm pa učasih zbirala partičke in tiste steklene dude, pa še kaj bi se našlo.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
nogica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nogica » 12. Jan. 2005 14:41

zbiram zelvice!
Rada potujem in vedno ko grem v kasno novo drzavo si jo iz tam prinesem ... prvo sem nakljucno kupila v Dominikanski republiki 4 leta nazaj in zdej jih mam ze kr nekaj. Najljubsa mi je ena iz Brazilije k mi jo podaru prijatelj :) Aja,pa vse so majhne in nobena ni iz plisa
Uporabniški avatar
MissBitch
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 610
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: *med zemljo in zrakom*

Neprebrana objavaNapisal/-a MissBitch » 12. Jan. 2005 17:15

zbirala sem prtičke, pa tiste male pastične dudke (sem jih zaj privlekla naprej), pa kulice pa vžigalnike...

pol sem pa malo zrasla pa začela z urami (starimi, stenskimi ali tistimi za na poliuco) in pa svečkami...

pol sem pa zrastla še malo, in sem pač stara kolko sem pa zbiram: uhane, broške, preparate za lase, kremice, losijončke, barve za oči... (nikdar ne bom vsega porabila, ampak sem pač nora na to) pa plišekov sem tud feeeejst vesela...
...when it comes to the love, even the devil himself has a soul...
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 12. Jan. 2005 17:22

Ko sem bila mala, sem tako kot večina zbirala prtičke. Sam takrat je to še blo kul, ker jih še ni bilo toliko različnih, pa si bil čist hepi, če si slučajno na kakega res lepega naletel.

Potem sem zbirala pisma, taka osebna (še ni blo interneta, pa smo si dopisovali...uau, kaj sem mela dopisovalcev po celem svetu).

Potem me je zagrabila potovalna žilica, pa ker sem bla premlada, to ni bilo izvedljivo, zato sem zbirala vse razglednice (predvsem iz tujine). So mi jih pošiljali ljudje a katere sploh nisem vedela, da obstajajo. In sem ob njih sanjala in doživljala najlepša potovanja :)

Zdaj pa zbiram samo še kakšne spominke iz potepanj oz. potovanj.
Uporabniški avatar
Happy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 27. 11. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Happy » 12. Jan. 2005 21:16

angelčke
Med očmi je še dovolj prostora. Razmišljajmo. Videli bomo stvari, ki jih zaradi oči spregledamo.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 12. Jan. 2005 23:11

jaz pa zbiram vse kar je v zvezi s tigri..puzzle,postre,obeske za kluce,pliskote,koledarje...in morem rect da se je v moji sobi nabralo ze veeeeliko tigrov :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 12. Jan. 2005 23:43

jez pa zbiram stvari kot so vstopnice, kšn račun, slika, predmet k me spominja na neki kar sva z mojmu doživela! tko d pogledaš eno stvar in se takoj spomniš kok fajn ti je blo :jump: (al pa kok bad :nein: )!
aja zbiram pa tud vrtnice k jih pol posušim... :blume:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 13. Jan. 2005 2:59

Kot večina sem tud jaz zbirala prtičke. Mojo zbirko imam še danes in jo sem pa tja povečam še za kakšen prtiček (če je res kjut).

Drugač pa zbiram pliškote, razne steklene in keramične stvari
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 13. Jan. 2005 12:30

Jst sem tudi včasih zbirala prtičke :lol: (zdej niti ne vem kej so, mogoče jih me mami celo že stran vrgla :roll: )

Danes pa zbiram parfume (tudi ko ga že porabim, vedno obdržim stekleničko :D )
Ziherlca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 11. 2004
Kraj: za devetimi gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Ziherlca » 13. Jan. 2005 15:09

čav!!

jst sm tud učasih zbirala prtičke, zdj so pa moja strast parfumčki - prazne stekleničke! razne oblike, barve, ..... ful jih mam že velik in mi je ful zakon to zbirat.

lepo se imejte!!
hepi girl:)
Uporabniški avatar
FairyAngel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 579
Na forumu od: 6. 10. 2004
Kraj: Svet mojih sanj :)

Neprebrana objavaNapisal/-a FairyAngel » 13. Jan. 2005 15:35

Sem še ena s prtički. :) Zbirala pa sem tudi tiste dude, najbolj pa se spomnim slikic iz Živalskega kraljestva. vendar zdaj sploh več ne vem, kje imam vse to (če še sploh imam).

Lansko šolsko leto pa sem bolj za foro na žurkah zbirala zamaške od Brezeerjev, ampak potem nisem vedela, kaj naj z njimi delam... :?
Tu stojim ponosno s teboj, ti povem misli jasno na glas ... Saj veš, ljubim te do neba.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 13. Jan. 2005 15:57

Ja, slikce oz. nalepke iz Živalskega kraljestva, to sm tud jst zbirala.
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 13. Jan. 2005 16:04

Hmm, kaj ste vsi prtičke zbiral? :)) Men se pa tega nikoli ni dal, hehe!;)
Drgač pa mam krneki obeskov za ključe doma. Pa od mami znamke mam, k jih je zbirala pa jih ma kr dost!:) Pa značke mam od različnih držav, k so kt neke zastavce!;) Sam jih mam bl mau, smo jih neki menjal na tekmah!:) To je pa preety much it!:)
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 13. Jan. 2005 16:08

jest sm pa čist nora na blokce al pa pisarniški material sploh. mam povno mizo blokcov-raznih baru. če pa predal odprem pr miz-pa itak vsi misljo da sm mal zmešana. :oops:

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov