Razlika med odraščanjem v mestu in na vasi

Vse o domu in okolici, kjer prebivamo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine, floribunda

Katero okolje je po vašem mnenju bolj ugodno za odraščanje, vas ali mesto?

Mesto
15
34%
Vas
29
66%
Skupaj glasov : 44

Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 28. Mar. 2011 16:42

meni pa prevoz je predstavljal problem, ker so ble vse moje kolegice iz "mesta" (oz.malo večjega kraja) in so me vedno morali peljati moji starši. in itak je bedno vsak vikend najedat, da me hodijo iskat ob polnoči al kolk sm že takrat mela uro.
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 28. Mar. 2011 16:56

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:47, skupaj popravljeno 1 krat.
teddy_ursa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 13. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a teddy_ursa » 28. Mar. 2011 21:05

...
Zadnjič spremenil teddy_ursa, dne 01. Avg. 2011 14:06, skupaj popravljeno 1 krat.
morissette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 29. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a morissette » 29. Mar. 2011 19:37

Jaz se dobro počutim tako v Ljubljani kot doma na vasi. Pravzaprav sem bila do nedavnega prepričana, da bom ostala v stanovanju (dostopnost, nižji stroški ipd.).
Vendar sem pred kratkim imela priložnost videti človeška pljuča mestnega človeka, izgledajo namreč kot pljuča dolgoletnih kadilcev. Mislim, saj ni tako presenetljivo, samo me je res pretreslo in vem da bodo moji otroci vsaj v mladosti odraščali na podeželju.
Uporabniški avatar
firex
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 12. 10. 2009
Kraj: Promorska

Neprebrana objavaNapisal/-a firex » 30. Mar. 2011 23:08

sirova štručka napisal/-a:Ampak sej, če kdo še 18 ni, nima kej za bit vsak vikend zuni :P
Verjamem pa, da zna bit prevoz problem, sploh če hodiš v kako glasbeno, plesno šolo, al pa če kej treniraš, ker teh stvari glih ni v vasi in te morajo potem vozit...
Jap vse ima svoje prednosti in slabosti, je pa itak tko, da bomo večinoma tisti iz vasi zagovarjal vas in obratno.

firex napisal/-a:Je pa res da vedno ko smo od 4 razreda naprej hodili v mesto v solo smo bili označeni za hribovce in podobne slabsalne izraze a se je hitro spremenilo menje saj smo bili boljsi v šoli, športu tako da so nas zaceli spostovat in potem se je stvar umirila in smo se danes veliki prijatelji

a dej dej, povej, da so jih parkrat dobil, kmečke roke pa to, pol so pa ugotovil, da se je treba lepo obnašat :D


hehe nene ni blo tko mi nismo takšni:)

je pa res da sam osebno zelo zamerim starsem ker nisem mogle nobenega sporta trenirat ker sta imela oba delo in nista imela časa, da be me nevem kolikokrat na teden vozila 30 km.....sam kaj čes sem se naucil pa drugih reci

Vrni se na Dom, okolica in bivanje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov